Kompresor ili pumpa

Autor Danijel 23, Prosinac 22, 2018, 18:30:33

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Dali električni 12V kompresor ili ručna/nožna pumpa?
:misli:
Ja glasam za ručnu pumpu! Male dimenzije, max 8 bara, 2 brzine pumpanja, učinkovita, može se koristiti svugdje i za SVE. Bauhaus-ZG, cijena: 70,32 KN





Danijel 23

10 puta i sa 1.8 na 2,5 bara!





Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Danijel 23

   :-\  Pardon...ne mrem sve napumpat....štapovi ne idu! :zbunj: 



Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Ponti

Citat: Danijel 23  u Prosinac 22, 2018, 18:30:33
Dali električni 12V kompresor ili ručna/nožna pumpa?
:misli:
Ja glasam za ručnu pumpu! Male dimenzije, max 8 bara, 2 brzine pumpanja, učinkovita, može se koristiti svugdje i za SVE. Cijena: 70,32 KN

Onaj električni me koštao živaca ....  mala me davi da joj napumpam gumu na bicikli, auto je uzeo sin i tako fino ja piknem u stroma taj električni .. i naravno ništa. Pregorio osigurač, jer strom ima na 12v utičnici 3A osigurač. Slomio sam se dok sam našao taj mikro osigurač od 3A i utičnicu opet vratio u original stanje.

gogs

E o tome sam i ja razmišljao.
Na staroj kenji mi je stao mali kompresor ispod sica i sve 5. Jednom sam ga testirao u garaži i napumpao je do 1,3 bara, taman Ok do prve benzinske.
Al na ovom novom drlu ispod sica stane samo Master Card  :-\

....koja je pumpa najmanja na svijetu? i jel valja ona mala od bicikla? Nekako nemam povjerenja u one ampule da će mi napumpati gumu.

Danijel 23

Citat: Ponti  u Prosinac 22, 2018, 18:36:17
Onaj električni me koštao živaca ....  mala me davi da joj napumpam gumu na bicikli, auto je uzeo sin i tako fino ja piknem u stroma taj električni .. i naravno ništa. Pregorio osigurač, jer strom ima na 12v utičnici 3A osigurač. Slomio sam se dok sam našao taj mikro osigurač od 3A i utičnicu opet vratio u original stanje.
:-\ Bolje da ovo nisi objavio, iznevjerio si me ko drug i ko stari majstor!  :thumbdown:
Električni kompresor?  :samaranje:

gogs


Ponti

Citat: Danijel 23  u Prosinac 22, 2018, 18:39:02
:-\ Bolje da ovo nisi objavio, iznevjerio si me ko drug i ko stari majstor!  :thumbdown:
Električni kompresor?  :samaranje:

Dobio sam ga s autom ... neću ga valjda baciti u smeće  :smijeh:

Ponti


zorro

Električna..12 V ..eno je u torbi na motoru..vazda je nosim u šumu..probao napumpati ..i bez problema napumpa na 2 bara za minut  :thumbup:
U obliku je kao fol kotača ..neda mi se sad ić fotkat..al budem
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23


Mrki

Citat: gogs  u Prosinac 22, 2018, 18:38:21
Nekako nemam povjerenja u one ampule da će mi napumpati gumu.

Hoće, provjereno.. meni tri napumpale na 1.5, taman do pumpe..

E da.. i imao sam kompresor sa sobom, novi kupio u Pevecu, i naravno da nije radio kada mi je trebalo [emoji107]

gogs

Citat: Mrki  u Prosinac 22, 2018, 19:06:38
Hoće, provjereno.. meni tri napumpale na 1.5, taman do pumpe..


:thumbup:   ...al kupit ću i onu pumpu za nedaj Bože

Danijel 23

Imao sam i ovakvu al sam je zgubio u žaru vožnje po Bilogori.  :blato: Otpao mi toolbag sa prednjeg blatobrana.  :lud:  :smajser:
Znači pumpa je bila SKS Germany, generaciju starija(u biti ista kao ova dolje), bez manometra, 2 brzine. Nedostatak je što nema manometra i nemože se odabrat 1. il 2. brzina več je mix.