Knjiga ceste - Robert Koletić

Autor Bagy, Siječanj 09, 2019, 08:23:52

« natrag - naprijed »

iviccaa

Ne znam po cemu ti je to dobro stivo, meni se knjiga uopce nije svidjela, posebno on.
Forsiranje voznje do dugo u noc (a onda dozive prometnu), nepostivanje iranske kulture i razlicitih ljudi opcenito (glasno raspravljanje o religiji s domacim ljudima), a cini mi se da je par "detalja" dodao kako bi knjiga bila zanimljivija.
Uglavnom, strasno antipatican lik, i kad prica i kad pise.

Bagy

Pročitao, nije loše...ali ne bih dva puta!
Nakon tvoje knjige isto tako preporučam ljudima da pročitaju Rikićevu "Oko svijeta"... :thumbup:
mob: 095/573-6874

Grba

Slažem se da ima crtu odbojnosti. Ali vidi se i da ima duha, zaljubljen je u tu kulturu, poštivam žar koji ima i solidno piše. Draže mi je to od suhoparnog nabrajanja i kurčenja s kilometrima. Jebiga,nisu svi zabavni i pametni ko Michael Palin  ;)
098 737 604

Osy

A šta je sa Rukavinom, jel on isto bezveze kao i Rakela, zato što čitav život vozi Bemveje, ili ga se jednostavno ovdje nikad nije spomenulo. Kontam podići neki njegov putopis, pa pitam :misli:

Bagy

Citat: Osy  u Siječanj 09, 2022, 10:08:52
A šta je sa Rukavinom, jel on isto bezveze kao i Rakela, zato što čitav život vozi Bemveje, ili ga se jednostavno ovdje nikad nije spomenulo. Kontam podići neki njegov putopis, pa pitam :misli:

Rukavina iz paštete iskače!  :smijeh: Njegove putopise redovito objavljuje Motorevija i u zadnjem broju je intervju s njim i njegovim počecima, osnivanju Bmw moto kluba...  odlični putopisci (on i supruga)!  :thumbup:

mob: 095/573-6874

Grba

Ja sam dobar prijatelj s Rukavinom. Bil je moj gost na predavanju u Samoboru i ja njegov u BMW klubu. Zadnje putovanje u Kinu obavil je s malim Gs 650 . Spomenul sam to u nekoj raspravi pa me Bansi opleo da Rukavina nije relevantan  :bzvz:
Samo stavljaj putopise,možda da se otvori tema ako već nema  :misli:
098 737 604

Bagy

Citat: Osy  u Siječanj 09, 2022, 10:08:52
A šta je sa Rukavinom, jel on isto bezveze kao i Rakela, zato što čitav život vozi Bemveje, ili ga se jednostavno ovdje nikad nije spomenulo. Kontam podići neki njegov putopis, pa pitam :misli:

Nisam čitao Rakelinu knjigu, ali oni njegovi tekstovi iz MotoPulsa su bili prilično nemušto napisani. Možda je za knjigu uzeo nekog lektora da to napravi kak' se spada?!  :misli:
mob: 095/573-6874

Osy

Citat: Bagy  u Siječanj 09, 2022, 10:25:38
Rukavina iz paštete iskače!  :smijeh: Njegove putopise redovito objavljuje Motorevija i u zadnjem broju je intervju s njim i njegovim počecima, osnivanju Bmw moto kluba...  odlični putopisci (on i supruga)!  :thumbup:
Ma znam to, kupujem svaku Motoreviju ;)

Osy

Citat: Bagy  u Siječanj 09, 2022, 10:25:38
Rukavina iz paštete iskače!  :smijeh: Njegove putopise redovito objavljuje Motorevija i u zadnjem broju je intervju s njim i njegovim počecima, osnivanju Bmw moto kluba...  odlični putopisci (on i supruga)!  :thumbup:
Kad već čitaš Motoreviju, čudi me da si jučer Munji preporučio kupovinu sa FC Moto stranice, a u slučaju da mu ne odgovara veličina ili nešto drugo, situacija se pretvara u skuplju pitu od tepsije...nadam se da se može pročitati

Golileo

Citat: Grba  u Siječanj 09, 2022, 10:04:21
Slažem se da ima crtu odbojnosti. Ali vidi se i da ima duha, zaljubljen je u tu kulturu, poštivam žar koji ima i solidno piše. Draže mi je to od suhoparnog nabrajanja i kurčenja s kilometrima. Jebiga,nisu svi zabavni i pametni ko Michael Palin  ;)
Možda i nije nužno da bas svatko napiše knjigu....
Da ne ulazimo u imena ali ima naših putopisaca-skinja koji zaista loše pišu. ...
Ali to je proces nastajanja umjetnosti ...
A i nisu svi veliki umjetnici za života shvaćeni [emoji6]

Bagy

Citat: Osy  u Siječanj 09, 2022, 11:03:30
Kad već čitaš Motoreviju, čudi me da si jučer Munji preporučio kupovinu sa FC Moto stranice, a u slučaju da mu ne odgovara veličina ili nešto drugo, situacija se pretvara u skuplju pitu od tepsije...nadam se da se može pročitati

Ja osobno ne bih odjeću kupovao s weba, zato sam mu i napisao da ode do Šepića, jer tamo može isprobati i iskombinirati odijelo. A Šepić isto tako ima veliki popust...
Evo ide 7. sezona, a ja još uvijek nosam IXS odijelo, čizme i rukavice - sve kupljeno kod Šepića. Ali, ovo je već neka druga tema...  ;)
mob: 095/573-6874

zorro

Citat: Osy  u Siječanj 09, 2022, 11:03:30
Kad već čitaš Motoreviju, čudi me da si jučer Munji preporučio kupovinu sa FC Moto stranice, a u slučaju da mu ne odgovara veličina ili nešto drugo, situacija se pretvara u skuplju pitu od tepsije...nadam se da se može pročitati
issati boga kak ti skreneš s teme ..to je za nevjerovati  :huh: ..a "NAS" par zovu offerima ..mi smo kišme gliste za tebe  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

BTW Grbinu knjigu čitam ovih dana ( i njemu sam se nekidan pohvalio  :)  ) ..međutim imam problem s očima..naočale progresivne i teško mi je dobit fokus tak da nemrem dugo čitati i potrajat će , al da je super..JE  :thumbup: :-* :beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: zorro  u Siječanj 09, 2022, 14:01:45
issati boga kak ti skreneš s teme ..to je za nevjerovati  :huh: ..a "NAS" par zovu offerima ..mi smo kišme gliste za tebe  :bzvz:
Znam, jbga, obrisati ću kroz neko vrijeme :) Ja sam uber offer :smijeh: