Podešavanje ventila - Strom 1000, 2014

Autor gogs, Siječanj 21, 2019, 13:30:14

« natrag - naprijed »

fatboy


gogs

Citat: Danijel 23  u Siječanj 21, 2019, 14:06:18
:misli: a kad si na prednjem se čuje tike-taka il tok-tok?
:kava:

Na prednjem kad sam onda se čuje samo: jaoooooooo   :smijeh:

Danijel 23

Citat: gogs  u Siječanj 21, 2019, 14:13:04
Na prednjem kad sam onda se čuje samo: jaoooooooo   :smijeh:
Ond su OK ventili!  :thumbup:

gogs


agolac

Gogs. Kilo jače gazi ventile nego kenja. Kenja se jednom namjesti na max i više nema gledanja. Pogledat ventile je čas posla. Meni neki dan trebalo 2h. Vidio da su na pola raspona i sve sklopio... :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: agolac  u Siječanj 21, 2019, 19:30:57
Gogs. Kilo jače gazi ventile nego kenja. Kenja se jednom namjesti na max i više nema gledanja. Pogledat ventile je čas posla. Meni neki dan trebalo 2h. Vidio da su na pola raspona i sve sklopio... :thumbup:
2h kad znaš   :thumbup:, a kad neznaš onda se oštete i sače na hladnjaku  :thumbdown: .....kao što mi je učnjeno na opozivu u NN.  :huh:

agolac

Citat: Danijel 23  u Siječanj 21, 2019, 20:28:15
2h kad znaš   :thumbup:, a kad neznaš onda se oštete i sače na hladnjaku  :thumbdown: .....kao što mi je učnjeno na opozivu u NN.  :huh:

Hladnjak se skida dolje. Nadam se da su ga skidali?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

gogs

Citat: agolac  u Siječanj 21, 2019, 19:30:57
Gogs. Kilo jače gazi ventile nego kenja. Kenja se jednom namjesti na max i više nema gledanja. Pogledat ventile je čas posla. Meni neki dan trebalo 2h. Vidio da su na pola raspona i sve sklopio... :thumbup:

To je prekomplicirano za mene. Kočnice, filteri, svijećice i ulje, dalje nix.

NN će kad bude vrijeme.....a ionako sam u garanciji pa nemam šta drugo.

...a kenju sam prodao s 100.000km i rađeno samo jednom na 50 kod Bruma. Viš ja sam mislio da kenja više gazi ventile zbog većeg broja okreta  :misli:

Danijel 23

Citat: agolac  u Siječanj 21, 2019, 20:29:41
Hladnjak se skida dolje. Nadam se da su ga skidali?
Pošto je oštečen mislim da nisu nego da su "pajsali".

Danijel 23

Citat: gogs  u Siječanj 21, 2019, 20:37:54
To je prekomplicirano za mene. Kočnice, filteri, svijećice i ulje, dalje nix.

NN će kad bude vrijeme.....a ionako sam u garanciji pa nemam šta drugo.

...a kenju sam prodao s 100.000km i rađeno samo jednom na 50 kod Bruma. Viš ja sam mislio da kenja više gazi ventile zbog većeg broja okreta  :misli:
Ako se osudiš mjenjat sviječke onda neznam zakaj nebi si i provjerio luft vetila. Samo ako imaš agete?

gogs

Citat: Danijel 23  u Siječanj 21, 2019, 20:39:34
Ako se osudiš mjenjat sviječke onda neznam zakaj nebi si i provjerio luft vetila. Samo ako imaš agete?

Nemam vegete.



gogs



bajki

Citat: agolac  u Siječanj 21, 2019, 19:30:57
Gogs. Kilo jače gazi ventile nego kenja. Kenja se jednom namjesti na max i više nema gledanja. Pogledat ventile je čas posla. Meni neki dan trebalo 2h. Vidio da su na pola raspona i sve sklopio... :thumbup:

Ja sve koje sam gledao, a kojima je odrađeno jedno podešavanje, nisu imali potrebu za drugim podešavanjem.