Ktm 1290 Super Adventure R

Autor tibertov, Srpanj 31, 2017, 21:31:39

« natrag - naprijed »

tibertov


agolac

Da nema DL-a, KTM bi bio moj prvi izbor  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Igor Mihajlik

Vozijo sam Lekin 1190 A ..najbolji motor koji sam ikada vozijo  :thumbup:
Lado je moj idol

tibertov

Kaj bi tek onda rekao za ovaj  ;)

bajki

Citat: agolac  u Srpanj 31, 2017, 21:47:03
Da nema DL-a, KTM bi bio moj prvi izbor  :)

Ti baš voliš šarafati!  :smijeh: :smijeh:

Igor Mihajlik

Sigurno je odličan, ne sumnjam u to...al je sigurno i veči i teži...a ebem ga ne znam jel mi baš treba tolika krava. 1190 mi je bio taman  ;)
Lado je moj idol

tibertov

Vidio ga ja uživo u Italiji u nekim brdima...izgleda baš moćno...čak uživo i ta svijetla nekako drugačije izgledaju, ljepše,  kad led zasvjetli...

Igor Mihajlik

Citat: bajki  u Kolovoz 01, 2017, 07:23:24
Ti baš voliš šarafati!  :smijeh: :smijeh:

..pa ko i Vstrom 1000..ima svoje bubice..kad to rešiš..radi
Lado je moj idol

Igor Mihajlik

Citat: tibertov  u Kolovoz 01, 2017, 07:26:14
Vidio ga ja uživo u Italiji u nekim brdima...izgleda baš moćno...čak uživo i ta svijetla nekako drugačije izgledaju, ljepše,  kad led zasvjetli...

:thumbup: da je KTM malo pouzadnji motor zajebo bi BMW garant....
Lado je moj idol

bajki

Citat: Igor Mihajlik  u Kolovoz 01, 2017, 07:26:33
..pa ko i Vstrom 1000..ima svoje bubice..kad to rešiš..radi

Ma znam! :thumbup:

Špoki

A kakav li je novi 1090, jel to netko vozio? Naravno, uspoređujući ga sa somarom ili Africom? KTM lajkam
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Igor Mihajlik

Nisam vozijo al čitam da je jako sličan 1190 koji se ne proizvodi više.
Lado je moj idol

JZ

Meni onaj stari KTM 1190 ima najugladeniji mjenjac I motor od svih tih dvocilendrasa.....ali to je to....meni je ostalo banana...od polozaja vozaca,sic, uzak ...nije mi legao...nekako mi je malen...ovaj bi bio mozda prava mijera....cak sam razmisljao I o tome....ali jednom BMW uvijek BMW :smijeh:
Kupujem polovnu kacigu

Igor Mihajlik

Citat: JZ  u Kolovoz 01, 2017, 08:15:03
Meni onaj stari KTM 1190 ima najugladeniji mjenjac I motor od svih tih dvocilendrasa.....ali to je to....meni je ostalo banana...od polozaja vozaca,sic, uzak ...nije mi legao...nekako mi je malen...ovaj bi bio mozda prava mijera....cak sam razmisljao I o tome....ali jednom BMW uvijek BMW :smijeh:

Kupi avtobus ...  :tongue:
Lado je moj idol

glažar

Super motor ali servisna mreža mu je u KURCU

bio jedan nemac na odmoru tu kod nas u Kranjskoj gori pokvario mu se motor u SLO nije servisa za KTM odšlepali ga do VILLACHA  bio tamo 5 dana i tamo nisu ništa rešili tako da je popizdio platio 700 eura i odšlepal ga u MINCHEN

Kako to znam jel mu pomogao prijatelj