V-STROM 650 L7 [2017-xxxx]

Autor Mrki, Kolovoz 01, 2017, 20:19:31

« natrag - naprijed »

beli

.... ha, što reći, čini mi se da sam negdje, na nekom forumu, 'recenzirao' jednom rečenicom: " potpisujem sve napisano u MOTOPULSU..."  (br. 160 srpanj-kolovoz 2017) a YouTube ima gomilu toga, naročito živopisnih filmića, tako da ....
     Iz moje perspektive, uzevši u obzir i gabarite (172) stari mi je bio nekako 'broj veći'. Nisam vozio L modele prije ovog pa mi je, dakle, razlika u odnosu na K5 drastična, pogotovo što se tiče pozicije sjedenja (više naprijed i povišeno), okretnosti (manevriranja), pogleda preko vizira koji kada je u najvišem položaju funkcionira OK ali pod uvjetom da više ne narastem, znatno podnošljivijih bočnih udara vjetra (Gračac-Knin  :wind:) , sic udobniji - suvozač zadovoljniji  :butt:. Novo je novo tako da se da odraditi i dobar dio autoputa na ugodnih 6500 okretaja bez pretjerane buke i napora. Kočnice ne bi komentirao; ionako kočim uglavnom istovremeno sa obje, pa ako stane stane, ABS mi je novost i funkcionira, trekšn po kiši osjetno odrađuje, putni kompjuter interesantan i funkcionalan, svjetla ništa posebno ( možda promjena žarulje kome se da šarafit), mašina provjerena, nema praznog hoda, dodatno poboljšana što god da značilo, dakle šaltaj i vozi ...... nema one vizualne robusnosti prve kenje, ali to neka mu zamjere oni koji vole puno papati pa su izrasli veliki  ;)  E da, gume iako 'prve tvorničke' iznenađujuće dobre, sad koliko sam ja mjerodavan to je drugi par cipela ...
   Da je 'maaaalo' više  :novac: , uz  'gutača kilometara' sa više kubika, i ovakav jedan bi uvijek bio u garaži.
Poučen iskustvom sa starom kenjom, a uzevši u obzir namjenu i  osobne namjere u dogledno vrijeme,  meni L7 svakako best-buy !               
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

tibertov

Citat: VUCIBATINA  u Veljača 22, 2018, 09:01:30

i kažu veličina nije bitna al ja volim da mi je velik :)

potpisujem  :smijeh:

Bagy

Citat: beli  u Veljača 22, 2018, 10:17:01

     Iz moje perspektive, uzevši u obzir i gabarite (172) onaj prije mi je bio nekako 'broj veći'.
         

Znači, mi od 190 na više ostajemo na starom...  :) Jesu li poradili štogod na bočnim oplatama, tj. jesu li poboljšali zaštitu od vjetra za noge?
mob: 095/573-6874

beli

hm, nisam primjetio ništa spektakularno ... možda, ako ima utjecaj onaj ukrasni plastični štitnik (prvenstveno od blata) na mašini, a i koljena su nešto bliže obzirom na formu sica i tanka .... što se tiče bikini zone nisam još vozio toliko po hladnom vremenu pa nemam dojma, iako sam gotovo siguran da sigurno pomažu gaće uštekane u DC 12 V.
U svezi puhanja u gornjem dijelu, da je vjetrobran širi u donjem djelu za kakvih 5 cm sa svake strane, izostalo bi 'vjetrenje' po ramenima, no nije neki problem i ovako.
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Bagy

Citat: beli  u Veljača 22, 2018, 11:15:45
hm, morati ću obratit pažnju na noge, možda, ako ima utjecaj onaj ukrasni plastični štitnik (od blata) na mašini, a i koljena su nešto bliže obzirom na formu sica i tanka .... što se tiče bikini zone nisam još vozio toliko po hladnom vremenu pa nemam dojma, iako sam gotovo siguran da sigurno pomažu gaće uštekane u DC 12 V.
U svezi puhanja u gornjem dijelu, da je vjetrobran širi u donjem djelu za kakvih 5 cm sa svake strane, izostalo bi 'vjetrenje' po ramenima, no nije neki problem i ovako.


Ovako nešto...
mob: 095/573-6874

beli

.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ante

Evo slike sprijeda L7 i L2 sa slicnom opremom

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


Patak

Ovaj novi mi je baš simpatičan, pogotovo u žutoj boji dok L2 je jako povoljan (DE).

Prošle godine sam vozio od "DDuck-a" stroma i oduševio me (osim kočnica) svojom pouzdanošću, potrošnjom, udobnošću itd.

Ćoso

Citat: Patak  u Veljača 22, 2018, 20:00:09
Ovaj novi mi je baš simpatičan, pogotovo u žutoj boji dok L2 je jako povoljan (DE).

Prošle godine sam vozio od "DDuck-a" stroma i oduševio me (osim kočnica) svojom pouzdanošću, potrošnjom, udobnošću itd.
Patak vozi od DDucka [emoji23]

zare


Patak

Citat: Ćoso  u Veljača 22, 2018, 20:37:17
Patak vozi od DDucka [emoji23]

Što?

Fino motor ide, kilometri na njemu se ne osjete štoviše kad sam sjeo i dao gas osjećaj za vrijeme izgubio. Sat vremena proletio samo tako ;)

beli

DDuck - Donald Duck - Pajo patak - Paško patak - Patak vozi od Dducka - Patak vozi od Patka ! ...  to ti je njima na pameti a ne ....  :snow:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Patak

Citat: beli  u Veljača 22, 2018, 21:26:49
DDuck - Donald Duck - Pajo patak - Paško patak - Patak vozi od Dducka - Patak vozi od Patka ! ...  to ti je njima na pameti a ne ....  :snow:

  :thumbup: samo im je do zajb :smijeh: :moto1:


jeeves

Citat: Patak  u Veljača 22, 2018, 21:10:43
Što?

Fino motor ide, kilometri na njemu se ne osjete štoviše kad sam sjeo i dao gas osjećaj za vrijeme izgubio. Sat vremena proletio samo tako ;)
Ja sam mislio da taj motor ima puno više km [emoji848]

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Saxi

Citat: jeeves  u Veljača 22, 2018, 22:29:48
Ja sam mislio da taj motor ima puno više km [emoji848]

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Ako misliš na DDuckov, taj ima preko 100000 km. Ja vozim K9 I probao sam L7 kao u Belog, na oko predivan iako o ukusima ne treba raspravljati sve što je Beli napisao stoji, ja sam malko duži od Belog, skoro 186 ka oblacima. L7 je iste dužine ali je uži pa na oko izgleda manji, položaj sedenja je bolji, pomeren unapred ali nas sa dužim kracima žulja taj položaj pa nam sr motor čini još manjim, stim da na K9 u predelu butina gde ga volim stisnuti kad poletim krivinama ovaj je na tom istom mestu širi malko, tako da su kolena više na udaru vetra, pa verujem da medjunozje više trpi, kad sam vozio bilo je jako toplo i udari vazduha nisu smetali. Zbog blago pomerenog položaja sedenja, i oslonac se menja tj težište pa mi se novi mali učinio agilnijim i upravljivijim za okrete u mestu i na manjim brzinama. Da mu srede kočnice i maltene motor bez mane.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka