V-Strom 1000 L7 [2017-2019]

Autor Mrki, Kolovoz 01, 2017, 21:37:39

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: Danijel 23  u Siječanj 24, 2019, 20:59:18
Kažem da nisam u toku. Pardon ak sam digo prašinu.  :huh:

Bolje spriječiti nego liječiti  :)

Za taj moj opoziv je Zizu nešto bio samo spomenuo s neke njemačke stranice onako usput i kada sam se raspitao bilo je to to. Da nije on to spomenuo nitko nikada za taj opoziv ne bi znao kod nas.

Danijel 23

Citat: Ponti  u Siječanj 24, 2019, 21:01:03
Bolje spriječiti nego liječiti  :)
Neki budu kuopavili starije modele pa bar neka znaj/projere jel zamjenjeno.

zare

Ja na svom još to nisam rješavao, niti sam zvao Novemu za to  :misli:
Budem valjda

Danijel 23

Citat: zare  u Siječanj 24, 2019, 21:43:23
Ja na svom još to nisam rješavao, niti sam zvao Novemu za to  :misli:
Budem valjda
U pravilu bi trebo dobit poziv od zastupnika Suzuki Hrvatska. Nema to veze sa NN.

Ponti

Citat: Danijel 23  u Siječanj 24, 2019, 21:49:00
U pravilu bi trebo dobit poziv od zastupnika Suzuki Hrvatska. Nema to veze sa NN.

A oni vode turbo ažurnu evidenciju vlasnika... pogotovo drugog vlasnika  :buahaha:

Osy

Citat: Ponti  u Siječanj 24, 2019, 21:01:03
Bolje spriječiti nego liječiti  :)

Za taj moj opoziv je Zizu nešto bio samo spomenuo s neke njemačke stranice onako usput i kada sam se raspitao bilo je to to. Da nije on to spomenuo nitko nikada za taj opoziv ne bi znao kod nas.
Ne bi znao dok ne bi stao... :smijeh: u nekoj priprčini :tongue:

bajki

Citat: Danijel 23  u Siječanj 24, 2019, 21:49:00
U pravilu bi trebo dobit poziv od zastupnika Suzuki Hrvatska. Nema to veze sa NN.

Ako zastupnik zna da je motor kod tebe, a ne kod prvog vlasnika.

fatboy

Svako pismo gdje se salje za neki opoziv ima napomenu pri dnu da ako je auto/motocikl prodan, da se pismo proslijedi nivom vlasniku ili da se jave podaci...sa GDPRom se nesto mozda promijenilo, ali sistem ostaje isti...

bajki

Ako prodavač ima informaciju da je motor prodan. Odakle prodavač može znati dali sam ja prodao motor ili je još kod mene.

Lavandić

Ja imam Auto iz 2004, na tehničkom pregledu sam dobio papir s kojim me pozivaju da promijenim airbag.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


fatboy

Citat: bajki  u Siječanj 25, 2019, 08:26:08
Ako prodavač ima informaciju da je motor prodan. Odakle prodavač može znati dali sam ja prodao motor ili je još kod mene.

:misli: :misli: :misli: O čem ti? Ako si prodao motor Osiju, valjda znaš da si ga prodao? Onda njemu proslijediš, a ako je on prodao dalje, neka proslijedi info...

bajki

To je ok ako prodam Osyu, ali šta ako ga prodam Glosyu pa mi se neda s time više zezati jer nije moj problem?

Danijel 23

Onda informaciju  saznaš na forumu.

fatboy

Glosy uvijek samo probleme radi... :bzvz:

bajki