Najava susreta 05.- 07.06.2020

Autor fatboy, Svibanj 25, 2019, 23:09:39

« natrag - naprijed »

Martin

**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

iviccaa



Saxi

Mi do daljnjeg samo u Bosnu, nabijem ga svima, političarima, ne društvu sa foruma

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


Ponti

Citat: Saxi  u Svibanj 29, 2020, 23:47:46
Mi do daljnjeg samo u Bosnu, nabijem ga svima, političarima, ne društvu sa foruma

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Bosna je i najvažnija, sve ostalo ne vrijedi ko pola Bosne. Pogledaj samo koliko je ofenziva bilo u Bosni, a koliko u drugim krajevima  :)

Btw, nikada više neću ići u Bosnu koliko sam kazni platio, 10 po 10 i skupi se prava cifra :smijeh:

Suki

Citat: Ponti  u Svibanj 30, 2020, 12:52:31
Bosna je i najvažnija, sve ostalo ne vrijedi ko pola Bosne. Pogledaj samo koliko je ofenziva bilo u Bosni, a koliko u drugim krajevima  :)

Btw, nikada više neću ići u Bosnu koliko sam kazni platio, 10 po 10 i skupi se prava cifra :smijeh:
Bez obzira na to, Bosna je zakon :gimme5: :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

Saxi

U Bosni je najprofitabilnija grana privrede šišanje turista i naplata kazni, u Hrvatskoj radari rastu na sve strane, a u Sloveniji ih ima najviše skrivenih dok ti ne stigne čestitka na vrata. U Srbiji policiji se niko ne zaustavlja ali dosadilo više u krug se voziti

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


Grba

Saxi možeš u Hr ako imaš potvrdu uplaćenog hotela. To ti ja sredim pa ti 26.6. pomalo na susret  :)
098 737 604

Saxi

Aham, pa u tom slučaju bih mogao da dodjem da Žumberam malo, zašto da ne, a jel izvodljivo da nas nekoliko dobije tu potvrdu, a da nas negde posle u karantin ne bace jel 2. 07 decu na more treba da vodim

Ćoso

Da vas sve ne bace u karantenu


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Grba

https://revijahak.hr/2020/05/30/koronavirus-kakva-su-prometna-pravila-u-susjednim-zemljama-slovenija-na-granici-s-italijom-uvodi-poseban-rezi/
Budeš mi dal imena, kad dođe vrijeme možda već otvore granice.
Za sad ti trebaš potvrdu rezervacije hotela a to ćemo sredit
098 737 604

Saxi

Izneo sam drugarima predlog da se provozamo po Bosni i od Neuma da se zaputimo ka Žumberku, ideja je odlična, ali se većina utronjala da nas negde ne zadrže preventivno u karantinu
Kako god, plan imamo, želju veliku, Grbinu pomoć nesebičnu, pa ćemo da vidimo  trik da izvedemo

Peco


gogs

Pa diste više? Ne možemo sami sve popit






Poslano sa mog SM-G970F koristeći Tapatalk


gianni