Najava susreta 05.- 07.06.2020

Autor fatboy, Svibanj 25, 2019, 23:09:39

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Ćoso  u Studeni 26, 2021, 07:36:11
Kada bude zrelo za susret onda će se to pročistiti [emoji1303]

ma kakvo čišćenje..ko nemre pročitat 279 stranica (tolko se nadam da će bit do susreta)  ne mora ni dolazit na susret  :)
..isto ko i za BMW. ko nemre pregledat 572 stranice fotki..ne mora ni vozit BMW-a  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

challenbeen

Kako mislite ja sam mlad? Hahaha ja sam orgazira 5-6 meetova, što auto, što skuter... Što se prije krene organizirati, rezervira datum, više je ljudi obavješteno i toga svjesno, al što ja znam, ja sam balonja... Koji ljudi na ovom forumu hahaha
Savršen odmor? Posjeti: www.babsypovljana.com

Suki

Citat: challenbeen  u Studeni 26, 2021, 09:06:00
Kako mislite ja sam mlad? Hahaha ja sam orgazira 5-6 meetova, što auto, što skuter... Što se prije krene organizirati, rezervira datum, više je ljudi obavješteno i toga svjesno, al što ja znam, ja sam balonja... Koji ljudi na ovom forumu hahaha
... :smijeh:...reci ti njima :takocebit: ...šta oni znaju klinac-palac o susretima :bzvz: :ebudale: :smijeh:
:moto2:

098 9232180

Martin

Citat: challenbeen  u Studeni 26, 2021, 09:06:00
Kako mislite ja sam mlad? Hahaha ja sam orgazira 5-6 meetova, što auto, što skuter... Što se prije krene organizirati, rezervira datum, više je ljudi obavješteno i toga svjesno, al što ja znam, ja sam balonja... Koji ljudi na ovom forumu hahaha
nitko ti nije rekao da si balonja, nego si "mlad" na forumu, mi smo oko foruma 1,2 i sad ovoga dugo godina (ja konkretno od 2007.), tako da znamo mi što, kako i kada treba raditi  ;)

:misli: što si mislio pod ovo "Koji ljudi na ovom forumu" ....evo baš me interesira  :kava:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

zorro

Citat: Martin  u Studeni 26, 2021, 09:32:01
:misli: što si mislio pod ovo "Koji ljudi na ovom forumu" ....evo baš me interesira  :kava:
evo i mene TO baš zanima  :misli:
pogotovo jer sam duže od tebe ..od 2006.  :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Grba

5,6 čega? Meetova  :misli:
Tu nisi baja ispod tuce tih meetova
Vježbaj p.... .. .......
098 737 604

Osy

Citat: challenbeen  u Studeni 26, 2021, 09:06:00
Kako mislite ja sam mlad? Hahaha ja sam orgazira 5-6 meetova, što auto, što skuter... Što se prije krene organizirati, rezervira datum, više je ljudi obavješteno i toga svjesno, al što ja znam, ja sam balonja... Koji ljudi na ovom forumu hahaha
Znači, poslije ovog susreta, ti organiziraš susret, ili meet kako ti kažeš, u Zadru...može :thumbup:



Babo

Mene samo zanima ko je najbolje pancetu osusia, eto

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

My life fades, the vision dims, all that remains are memories...

Grba

098 737 604

gianni

Čovik vozi pravega vestroma i jos ga zajebajete.... :samaranje: :smijeh:
Prodaćega i kupit gejsa ili neko slicno drlo u inat ;D
Biće čekpojint neđe vako i nako :vino:  :moto2:

zorro

Citat: Babo  u Studeni 26, 2021, 10:25:58
Mene samo zanima ko je najbolje pancetu osusia, eto

Pa tek sam ih usolio prije tjedan dana  :bzvz: ..još par dana pa na dim i sušenje par mjeseci..kud si navro kru te masni  :-\
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Black Betty

Za start organizacije imate već osigurane novčiće,ja ih još čuvam,tako da samo recite.....
Prepostavka je majka zajeba

Suki

Citat: zorro  u Studeni 26, 2021, 13:03:49
Pa tek sam ih usolio prije tjedan dana  :bzvz: ..još par dana pa na dim i sušenje par mjeseci..kud si navro kru te masni  :-\
...ima u mene masti masne :). Od jednog bravca istopili 33 litre :ooda:. Čvaraka na bacanje :bzvz:. Eno Goldi leži prevrnut na leđa, odat ne može kolko se obždero :ebudale:.
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Studeni 26, 2021, 14:07:43
...ima u mene masti masne :). Od jednog bravca istopili 33 litre :ooda:. Čvaraka na bacanje :bzvz:. Eno Goldi leži prevrnut na leđa, odat ne može kolko se obždero :ebudale:.
Jbt..ja čvaraka ništa  :-\ ..nema masnoće skoro ništa.
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: zorro  u Studeni 26, 2021, 14:16:51
Jbt..ja čvaraka ništa  :-\ ..nema masnoće skoro ništa.
Domaća svinja, domaća hrana...
:moto2:

098 9232180