Yamaha XT1200Z Super Ténéré

Autor Mrki, Kolovoz 02, 2017, 18:57:38

« natrag - naprijed »

gianni

Citat: zorro  u Kolovoz 03, 2017, 13:25:15
Sveta krava No 2  :smijeh:
Sveta krava je samo GS i to sirom svijeta
Vara nikada nije imao kultni status


Tema je XTZ ST, mozda najbolji omjer ulozeno dobiveno u klasi :thumbup:
S Somara nije u toj klasi 1200

gianni

Citat: bajki  u Kolovoz 03, 2017, 13:27:38
Pa i gleda se težina sa svim tekućinama, a ne suha težina! Ipak ga voziš kada ima sve tekućine!
U prometnoj je upisana suha tezina
Varadero je kvalitetniji motor od stare somare, mozda ste to htjeli procitati :P

zorro

Citat: gianni  u Kolovoz 03, 2017, 13:33:48
U prometnoj je upisana suha tezina
Varadero je kvalitetniji motor od stare somare, mozda ste to htjeli procitati :P
:prrr:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Citat: bajki  u Kolovoz 03, 2017, 13:27:38
Pa i gleda se težina sa svim tekućinama, a ne suha težina! Ipak ga voziš kada ima sve tekućine!
Svi osim Osy-a :D

bajki


fatboy

Šta se imenjače dereš?  :tongue:
Da je teška teška je, pa kako god. Ja imam kratke noge i problem mi je kad sjednem na nju, uspravit je sa nogare. A kad krene, to je druga pjesma. voziš ko bicikl.  :thumbup: :thumbup:

jalni

Nema se tu puno kaj dodavat, toči i gonjaj! Teška je na mjestu i za nekakav ozbiljniji off! Položaj mi odgovara, mada Bojan, BF, veli da je ispod mene ko neki skuter! Napravio sam nekih cca 2kkm, nemam prigovora, osim kaj se maloj u petak prispavalo, a baš je pored bio GS i ode vizir (powerbronze povišeni)!Poklonio sam joj i crashbar SW Motech i givi tank torbicu i zasad ne mislim osim goriva više ništa!
091 4410491

Saxi



Citat: gianni  u Kolovoz 03, 2017, 13:33:48
Varadero je kvalitetniji motor od stare somare, mozda ste to htjeli procitati [emoji14]
Znaš kako se kaže žena može da bude i sa sela, ali dobar i pouzdan motor isključivo iz Japana [emoji3]



Sent from my SM-G930F using Tapatalk


Mrki


gianni


keko

..po meni definitivno najljepši motor u klasi 1200  :bravo:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

fatboy

Krasan bike...i ogroman volan, meni guba!  :thumbup: :thumbup:

Malo joj je čudan zvuk... :shhh:

tibertov


zare

Citat: keko  u Rujan 07, 2017, 09:36:41
..po meni definitivno najljepši motor u klasi 1200  :bravo:
Vis a meni uopce nije lijep, al da iskoci nesto povoljno, prilika naravno da bi je uzeo bez obzira sto u mom oku nije ljepotica
Kvaliteta je vec dokazana  :thumbup:

zare

Citat: Mrki  u Rujan 07, 2017, 09:16:53
Mmmm...


Kad se majstorski poslika izgleda odlicno, al onda je pogledas s boka i skroz druga slika