Yamaha XT1200Z Super Ténéré

Autor Mrki, Kolovoz 02, 2017, 18:57:38

« natrag - naprijed »

Bagy

mob: 095/573-6874

fatboy

Citat: zvenjak  u Rujan 07, 2017, 22:15:05
je, crkle su obje žarulje h7  :ooda:

H7 je izmislio neki kurvin sin, da bi firme ko moja zarađivale...ta žarulje je stvorena da pregara na svim vozilima i markama... :thumbdown:

Ponti

Citat: fatboy  u Rujan 08, 2017, 08:47:14
H7 je izmislio neki kurvin sin, da bi firme ko moja zarađivale...ta žarulje je stvorena da pregara na svim vozilima i markama... :thumbdown:

Padala kiša, pljuštala. U Zagrebu sam bio, treba nazad na otok. Ako idem sam mijenjati krepalu žaruljicu biti ću mokar do kože. Ajde u ovl. servis, H7, 10 min posla 130 kn. Majku im..... ali ta gori eto već 3 godinu, 2 su krepale na drugom faru.
Elaboriraj kako to? Stvarno mi nije jasno šta su u renaultu ovi napravili da ne pregara.

agolac

Citat: Ponti  u Rujan 08, 2017, 08:54:07
Padala kiša, pljuštala. U Zagrebu sam bio, treba nazad na otok. Ako idem sam mijenjati krepalu žaruljicu biti ću mokar do kože. Ajde u ovl. servis, H7, 10 min posla 130 kn. Majku im..... ali ta gori eto već 3 godinu, 2 su krepale na drugom faru.
Elaboriraj kako to? Stvarno mi nije jasno šta su u renaultu ovi napravili da ne pregara.

Nisu ih dirali masnim prstima?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Rujan 08, 2017, 08:56:07
Nisu ih dirali masnim prstima?

Znam za to, niti ja ne diram nikada onaj stakleni dio nikakvim prstima, samo onaj dolje metalni dio.

keko

..to dosta ovisi o kvaliteti instalacije, otporima, eto meni na Yeti-u izgorila prva žarulja nakon 6,5 godina, nemam se  kaj žaliti  :)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

tibertov


fatboy

Citat: Ponti  u Rujan 08, 2017, 08:54:07
Padala kiša, pljuštala. U Zagrebu sam bio, treba nazad na otok. Ako idem sam mijenjati krepalu žaruljicu biti ću mokar do kože. Ajde u ovl. servis, H7, 10 min posla 130 kn. Majku im..... ali ta gori eto već 3 godinu, 2 su krepale na drugom faru.
Elaboriraj kako to? Stvarno mi nije jasno šta su u renaultu ovi napravili da ne pregara.

Nema tu elaborata. Ta žarulja je po mom osobnom iskustvu - govno!! A ako je malo jebe napon ili kontakti, pregarat će da je ne znam kako skupa. Ista mi se stvar dešavala u svim brandovima, uključujući moj obožavani Mercedes... :huh:
Imao sam i ja situacija di ne pregara duže vremena, ali to mogu još teže objasnit...nema mi logike. :hm:

keko

Citat: tibertov  u Rujan 08, 2017, 09:13:31
a hebiga Škoda je to  :)
..hebi ga, eto sedmu godinu je vozim i imam samo riječi hvale za nju  ;)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

tibertov


Ponti

Citat: keko  u Rujan 08, 2017, 09:30:06
..hebi ga, eto sedmu godinu je vozim i imam samo riječi hvale za nju  ;)

To je jedini model škode koji bih kupio. Sve ostalo mi je bzvz.

keko

Citat: Ponti  u Rujan 08, 2017, 09:31:03
To je jedini model škode koji bih kupio. Sve ostalo mi je bzvz.
..da, pa tebe i Vješticu sam ono jednom vozio u ZG, ti si se baš ugodno iznenadio sa Yeti-jem
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Mrki

Yeti je super [emoji106]

Pogotovo kada je službena.. :)

Ponti

Citat: keko  u Rujan 08, 2017, 09:34:35
..da, pa tebe i Vješticu sam ono jednom vozio u ZG, ti si se baš ugodno iznenadio sa Yeti-jem

Zato i kažem ..... super je. Ostali modeli škode su mi onako.

keko

.. najbolji auto je službeni auto  :smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎