Yamaha XT1200Z Super Ténéré

Autor Mrki, Kolovoz 02, 2017, 18:57:38

« natrag - naprijed »

jalni

Citat: Mrki  u Rujan 08, 2017, 12:05:19
Kakva je za putovanje u dvoje?
Ja bi'  ti odgovorio, al' neznam, pitaj Belog!!!
091 4410491

bajki

Citat: Saxi  u Rujan 08, 2017, 13:43:03
Hvala Zvenjak na infu, a apropo potrošnje, rekao bih da su svi motori preko 1000 cc, od proizvođača čak i van Japana uspeli lepo da smanje potrošnju sem na kilo Stromu, biće da se tamo zaposlio neki sa ovih prostora, isti onaj koji je sjebao stvar sa ispusnim gasovima u Volkswagenu

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

A zašto misliš da na Stromu nije smanjena potrošnja?

Špoki

Bajki, reci ti njemu sad kad pila krene koliko troši...al jebeš to, jel litra manje ili više :ooda: samo gas :thumbup:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

tibertov


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bajki


zorro

Citat: bajki  u Listopad 06, 2017, 07:43:51
Normalna vožnja je širok pojam! ;)
Pa Tibi zasigurno ne divlja i ne vozi na nož..da ne velim..muški  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Bagy

Citat: tibertov  u Listopad 06, 2017, 07:27:55
6 lit normalne voznje.

Hm, to je relativno. Moj DL 650 troši 4,5 lit "normalne" vožnje, a 4,7 lit kad se malo brže popelam. Kad ganjam somaru onda je 5 i nešto sitno.  E sad, koliko bi trošila somara u mojim režimima vožnje? Možda jednom saznam!
mob: 095/573-6874

zare

Citat: tibertov  u Listopad 06, 2017, 07:27:55
6 lit normalne voznje.
za tu potrošnju mora biti jako dobar prosjek brzine

zare

ove godine na putu u Bor i Rumunjsku skoro 3 tkm Beli 650 novi, Dinko novi GS 1200 i ja sa somarom potrošnja nam je bila skoro ista u par dcl

zare

Citat: Saxi  u Rujan 08, 2017, 13:43:03
Hvala Zvenjak na infu, a apropo potrošnje, rekao bih da su svi motori preko 1000 cc, od proizvođača čak i van Japana uspeli lepo da smanje potrošnju sem na kilo Stromu, biće da se tamo zaposlio neki sa ovih prostora, isti onaj koji je sjebao stvar sa ispusnim gasovima u Volkswagenu

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

ljudi zaključujete bez pravih argumenata, ne da mi ulaziti u rasprave i dokazivati neke stvari
stvarno misliš da su u suzukiju toliko blesavi pa ne znaju kakva im je konkurenciju

bajki

Citat: zare  u Listopad 06, 2017, 08:53:32
ljudi zaključujete bez pravih argumenata, ne da mi ulaziti u rasprave i dokazivati neke stvari
stvarno misliš da su u suzukiju toliko blesavi pa ne znaju kakva im je konkurenciju
:thumbup: :thumbup:

gianni


zare


Mrki