Yamaha XT1200Z Super Ténéré

Autor Mrki, Kolovoz 02, 2017, 18:57:38

« natrag - naprijed »

tibertov

Na kaj? Davno ti ja sexa nisam vidio  :ebudale:

gianni


fatboy


tibertov


Igor Mihajlik

Citat: tibertov  u Listopad 30, 2017, 13:57:34
Ma vi pojma nemate  :P

:gimme5: tako je. Obratite pažnju koliko se ta kacija vidi u prometu i koliko vam avtomobila neče krenut sa stranske ceste jel puno bolje mogu ocenit vašu brzinu in razdalju.
Lado je moj idol

Suki

Citat: Igor Mihajlik  u Listopad 30, 2017, 14:32:58
:gimme5: tako je. Obratite pažnju koliko se ta kacija vidi u prometu i koliko vam avtomobila neče krenut sa stranske ceste jel puno bolje mogu ocenit vašu brzinu in razdalju.
:thumbup: :thumbup:
:moto2:

098 9232180

Bagy

Citat: Igor Mihajlik  u Listopad 30, 2017, 14:32:58
Obratite pažnju koliko se ta kacija vidi u prometu i koliko vam avtomobila neče krenut sa stranske ceste jel puno bolje mogu ocenit vašu brzinu in razdalju.

Sve je do vozača. Imam upaljena svijetla, i blicam mu/joj - pogleda u mom smjeru i svejedno mi oduzme prednost...  :thumbdown:
mob: 095/573-6874

Igor Mihajlik

Motoristi puno puta grešimo kad sa jakim ili dugim svetlima mislimo da če nas bolje videt pa nam neče oduzet prednost. Bolje če nas videt..al ako sa prejakim svetlima "zaslepimo" druge oni jako težko ocene našu brzinu i razdalju, pogoto vozači koji nisu motoristi, pa se tako dešava da zbog toga dolazi do oduzimanja prednosti iako smo dosta osvetljeni. Ne tvrdim da je to tvoj primer al to se pokazuje u praksi na cesti 
Lado je moj idol

gianni

Mozes imati sto kricavih kaciga i nece pomoci ako naletis na budalu u prometu.


Saxi

Citat: Igor Mihajlik  u Listopad 30, 2017, 14:32:58
:gimme5: tako je. Obratite pažnju koliko se ta kacija vidi u prometu i koliko vam avtomobila neče krenut sa stranske ceste jel puno bolje mogu ocenit vašu brzinu in razdalju.
Apsolutno tačno, sećam se skupa u Brelima, ja na začelju a neki od nas na početku sa ovom zelenom fluo kacigom, lepo uočljiv baš, baš, sledeća kaciga ide u toj boji pod obavezno.

@Tibi svaka čast i na ženi koja je prepoznala Trenerku, a tebi na ženi, izboru kacige, pa o motora

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Suki

Citat: gianni  u Listopad 30, 2017, 15:36:57
Mozes imati sto kricavih kaciga i nece pomoci ako naletis na budalu u prometu.
Točno :thumbup:, ali ovakva kaciga će po pitanju sigurnosti u prometu sigurno puno više pomoći nego odmoći.
I sam nosim i fluo kacigu i fluo prsluk i znam da izgledam ko idiJot, ali nakon prošlogodišnje pizdarije živo mi se hebe za izgled. Sigurnost na prvom mjestu :).
:moto2:

098 9232180

Osy

Citat: Igor Mihajlik  u Listopad 30, 2017, 14:32:58
:gimme5: tako je. Obratite pažnju koliko se ta kacija vidi u prometu i koliko vam avtomobila neče krenut sa stranske ceste jel puno bolje mogu ocenit vašu brzinu in razdalju.
To kupuju samo ovi uber padavičari :buahaha:

gianni

Stvar izbora, meni se fluo kaciga ne svida, ali nisam protivnik.
Sreca ili nesreca je tu presudni faktor, jer ne vrijedi ni rotirku imati na motoru ako te nije vidio vozac koji ti je oduzeo prednost.

fatboy

Meni je lijepa perla bijela na kacigi...a zlatna bi bila vrh!  :novac:

Saxi

Citat: gianni  u Listopad 30, 2017, 17:58:31
Stvar izbora, meni se fluo kaciga ne svida, ali nisam protivnik.
Sreca ili nesreca je tu presudni faktor, jer ne vrijedi ni rotirku imati na motoru ako te nije vidio vozac koji ti je oduzeo prednost.
Ko se čuva i Bog ga čuva kaže poslovica narodna, a ja sam svašta nešto nakindjurio na motor i pomaže sigurno po priči vozača.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka