Yamaha XT1200Z Super Ténéré

Autor Mrki, Kolovoz 02, 2017, 18:57:38

« natrag - naprijed »

zorro

Ako želite biti 99,9% sigurni u prometu..kupite ženi/hanumi motor..i pustite je nek vozi 20-ak metara ispred vas  :thumbup:
:smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: tibertov  u Listopad 30, 2017, 08:13:59
Sve kaj nije valjalo na stromu sam vec rekao...korpa i konektori.
I servisna služba....pardon sevis...jedan u RH.

zare

Ovo za korpu je jos uvijek u sferi nagadanja, za sad nisam cuo da ju je netko mijenjao ili da ga je ostavila na putu za razliku od konektora  :samaranje:
al da se čuje pogotovo kad se stisne kvačilo to je istina

fatboy

Ma ljudi dok se cuje ujednacenim tonom to je sve dobro. Ako nabija i trza, onda je problem...
Meni bio kao kupac prije par veceri. Isto kad se stisne kuplung nesto malo se cuje. I on sav u problemu. Ipak je to samo 17 godina star motor i nije red da se cuje...mos mislit. Cvrsto vjerujem da svaki mijenja zvuk dok stoji na mjestu i stisne se kuplung! Somara je jak motor pa je to mozda glasnije samo.... ;)

agolac

Citat: fatboy  u Listopad 30, 2017, 22:08:27
Ma ljudi dok se cuje ujednacenim tonom to je sve dobro. Ako nabija i trza, onda je problem...
Meni bio kao kupac prije par veceri. Isto kad se stisne kuplung nesto malo se cuje. I on sav u problemu. Ipak je to samo 17 godina star motor i nije red da se cuje...mos mislit. Cvrsto vjerujem da svaki mijenja zvuk dok stoji na mjestu i stisne se kuplung! Somara je jak motor pa je to mozda glasnije samo.... ;)

Ja čujem korpu i na svom DL650. Istina, nisam to prije nikad slušao a sad ima 95 000 km. Možda je bilo isto uvijek pa ja sad fantaziram....
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Suki

Citat: fatboy  u Listopad 30, 2017, 22:08:27
Ma ljudi dok se cuje ujednacenim tonom to je sve dobro. Ako nabija i trza, onda je problem...
Meni bio kao kupac prije par veceri. Isto kad se stisne kuplung nesto malo se cuje. I on sav u problemu. Ipak je to samo 17 godina star motor i nije red da se cuje...mos mislit. Cvrsto vjerujem da svaki mijenja zvuk dok stoji na mjestu i stisne se kuplung! Somara je jak motor pa je to mozda glasnije samo.... ;)

Potpisujem :thumbup:.
I mali strom i Africa. Jedan je zvuk kad radi u leru, a drugi kad tako radi i stisneš kvačilo. Oba motora nova.

Doduše oba iz Mađe :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

fatboy

Citat: Suki  u Listopad 30, 2017, 23:21:59
Potpisujem :thumbup:.
I mali strom i Africa. Jedan je zvuk kad radi u leru, a drugi kad tako radi i stisneš kvačilo. Oba motora nova.

Doduše oba iz Mađe :smijeh:.

Oni su napravljeni u Japanu.... :tongue:

fatboy


agolac

Citat: fatboy  u Listopad 30, 2017, 23:28:08
Moja Honda u Italiji... :belj:

Dada, ima mi frend CBF1000 sastavljen u Italiji. Svako malo im hebe mater za svašta... :ooda:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

fatboy

Frend ti je osjetljiv... :belj:

Nemam pojma kakva joj je bila mladost, ali sad je kod mene kao zrela dama i sasvim je OK sa kvalitativne strane. Prava milfača!  :-\

Suki

Citat: fatboy  u Listopad 30, 2017, 23:28:08
Moja Honda u Italiji... :belj:
...sa svojim godinama, u moto svijetu, tvoja Debela bi zapravo bila nešto kao Monica Bellucci u ljudskom svijetu :) :ooda: :-*.

Nemoj samo da te uhvate u garaži u nečasnim radnjama :samaranje: :ebudale:.
:moto2:

098 9232180

fatboy


Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

agolac

Citat: fatboy  u Listopad 31, 2017, 05:20:35
Frend ti je osjetljiv... :belj:

Nemam pojma kakva joj je bila mladost, ali sad je kod mene kao zrela dama i sasvim je OK sa kvalitativne strane. Prava milfača!  :-\

Uglavnom se žali na plastike koje nisu japanski šutljive, već talijanski raspjevane
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: Suki  u Listopad 31, 2017, 06:25:29
...sa svojim godinama, u moto svijetu, tvoja Debela bi zapravo bila nešto kao Monica Bellucci u ljudskom svijetu :) :ooda: :-*.

Nemoj samo da te uhvate u garaži u nečasnim radnjama :samaranje: :ebudale:.
Prosim lepo nespominji nit ne uspoređicaj Gejšu sa Signorom Monica Belluci!