Yamaha XT1200Z Super Ténéré

Autor Mrki, Kolovoz 02, 2017, 18:57:38

« natrag - naprijed »

zare

Pa onda mozete kupiti i explorera

fatboy

Izgleda da je skoro pa tako...jedino ne znam koliko je tehnološki drugačiji/kompliciraniji da bi ga netko radio ...  :misli:

zare

Citat: fatboy  u Studeni 02, 2017, 09:48:28
Izgleda da je skoro pa tako...jedino ne znam koliko je tehnološki drugačiji/kompliciraniji da bi ga netko radio ...  :misli:
Pa koliko tu moze biti razlike 

JZ

Citat: Osy  u Studeni 07, 2017, 06:52:34
Sve je to u redu, ali micek stavljaš je u krivu temu, nisi se umio dovoljno  ;)

Hvala na ispravku...aj brisi i ti
Kupujem polovnu kacigu

Saxi

Imam jedno pitanje za znalce i vlasnike ovog divnog motora, drugar bi sa starom Smora 1000 da predje na veliku Super Trenerku, i usput smo došli do podatka da agregat zahteva na svaka 24000 km stelovanje ventila, koji u servisu ne košta malo jer se agregat mora vaditi van iz okvira i tako svaki put 🤤

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


zorro

Citat: Saxi  u Prosinac 16, 2017, 14:10:59
Imam jedno pitanje za znalce i vlasnike ovog divnog motora, drugar bi sa starom Smora 1000 da predje na veliku Super Trenerku, i usput smo došli do podatka da agregat zahteva na svaka 24000 km stelovanje ventila, koji u servisu ne košta malo jer se agregat mora vaditi van iz okvira i tako svaki put 🤤

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
i strom po manualu ima svakih 25 000 ..pa ko to radi..nitko  :huh: ..neki nisu dirnuli ni na 100 000
Ne diraj dok ih ne čuješ  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

iviccaa

Na Stromu ljudi stelaju ventile na 24000 i kasnije ne kontroliraju, jer se pokazalo da ih ne treba vise stelati. Podesi se na max vrijednost i bude sve ok.
Tko zna kako je s motorom od Tenerke...

Danijel 23

Ak smem smetat...nije dobro kad se ventili ni čuju ( zračnost se je smanjila jer je ventil propao u zic i neotvara dosta)  , a bome i kad se čuje nije dobro ( brijeg bregaste, klackalica, poklopac ventila/kajlica......ležaj bregaste/konzola  il podizač se potrošio pa se povečala zračnost, pločice nikad jer su one vrlo tvrde preko 65Rc..kao ležaji) u vecini slučajeva ako nema kvara treba malo pevač luft na ispušnim ventilima, a i dobro je njih štelat na max toleranciju.
A sam ritual stelanja, provlačenja špijuna između bregaste i klackalice/ štepsla prepustite to profesionalcima!!!!!
:kava:
Nadam se da kapirate?

Saxi

Drugar vozi K7 1000cc, ventili se ništa nisu čuli, sem povećane potrošnje ulja nista nije ukazivalo na neki problem, pošao na servis a majstor kad je otvorio kaze užas, jos malo da je vozio kaze izgoreli bi nacisto, na oko 70000 je bilo.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


agolac

Citat: iviccaa  u Prosinac 16, 2017, 16:00:18
Na Stromu ljudi stelaju ventile na 24000 i kasnije ne kontroliraju, jer se pokazalo da ih ne treba vise stelati. Podesi se na max vrijednost i bude sve ok.
Tko zna kako je s motorom od Tenerke...

Na DL650 je tako kako kažeš. DL1000 više gazi ventile
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

iviccaa

Citat: agolac  u Prosinac 16, 2017, 20:32:16
Na DL650 je tako kako kažeš. DL1000 više gazi ventile

Da, zaboravih to spomenuti.
Pratim samo maloga...

Danijel 23

Citat: agolac  u Prosinac 16, 2017, 20:32:16
Na DL650 je tako kako kažeš. DL1000 više gazi ventile
Sta ti to znači gazi? 

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23


agolac

Citat: Danijel 23  u Prosinac 16, 2017, 21:01:29
:thumbup:
Dali ti imas pločice za štelat?

Ne. Kad izmerkam s listićima onda treba naručiti nove pločice s npr. motorcyclespareparts.eu
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain