Yamaha XT1200Z Super Ténéré

Autor Mrki, Kolovoz 02, 2017, 18:57:38

« natrag - naprijed »

iviccaa

Original Suzuki set je 90€ i u njemu se dobiju sve debljine po 3 kom.
Postoji jos jedan set gdje se dobiju "uobicajene" velicine po 5 kom, samo ne nalazim gdje to kupiti..

agolac

Citat: iviccaa  u Prosinac 16, 2017, 21:53:18
Original Suzuki set je 90€ i u njemu se dobiju sve debljine po 3 kom.
Postoji jos jedan set gdje se dobiju "uobicajene" velicine po 5 kom, samo ne nalazim gdje to kupiti..

Mislim da ti ne treba cijeli set. Možeš kupovati na komad. Odi na motorcyclespareparts. Shimovi imaju cijenu po komadu. Cijeli set je bacanje love jer ti 99% seta ne treba.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

iviccaa

Ma mislio sam da imam sve spremno kad raskopam motor. Ne da mi se cekati tjedan dana....razmislit cu jos.
Zar Brum nema shimove za prodati?

agolac

Citat: iviccaa  u Prosinac 16, 2017, 22:21:02
Ma mislio sam da imam sve spremno kad raskopam motor. Ne da mi se cekati tjedan dana....razmislit cu jos.
Zar Brum nema shimove za prodati?

Pa ventile čekiraš po zimi kad je vani snijeg te se ne voziš. Onda ti je svejedno čekati tjedan dana...
Ja sam prvi put kupio od Bruma. Ne znam da li još prodaje.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

iviccaa

Na laptopu mi je bookmarkiran link pa ne znam tocno, ali pogledaj na amazonu bilo koji od 7.48mm, npr. ovaj:
https://www.amazon.com/AHL-Adjustable-7-48mm-GSX-R750-1993-2008/dp/B01GJIL1AE?th=1&psc=1

agolac

Citat: iviccaa  u Prosinac 16, 2017, 23:15:06
Na laptopu mi je bookmarkiran link pa ne znam tocno, ali pogledaj na amazonu bilo koji od 7.48mm, npr. ovaj:
https://www.amazon.com/AHL-Adjustable-7-48mm-GSX-R750-1993-2008/dp/B01GJIL1AE?th=1&psc=1

Samo glede ovoga, nekako sam skeptičan za ne-priginalne djelove..
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

iviccaa

Tako je kod svega, ali vrlo sam siguran da Suzuki ne proizvodi shimove. ;-)
Stvar osobnog izbora.

agolac

Citat: iviccaa  u Prosinac 17, 2017, 10:59:49
Tako je kod svega, ali vrlo sam siguran da Suzuki ne proizvodi shimove. ;-)
Stvar osobnog izbora.

Upravo tako :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

GS od 2010 isto ima šimove koji se mjenjaju, GS ispod 2010 ima štelanje na ključ (kao Osy)...Više mi se sviđa štelanje nego mjenjanje šimova...najprije izmjeri pa onda kupi koji treba, pa čekaj dok dostave...komplikacije.

fatboy

Originalan dio sigurno znaci 3 stvari:

- pakiranje sa logom ili nazivom vaseg motora ili auta
- sasvim solidno visoku cijenu
- drze se standada kvalitete i dimenzija (trebali bi bar)

Neoriginalni dio sigurno znaci:

- nizu cijenu
- ima ga svagdje
- sasvim verojatno je u skladu sa standardima

U oba slucaja to moze znaciti da su radeni - u istim tvornicama....

:-*

zare

Citat: tibertov  u Prosinac 17, 2017, 11:20:02
GS od 2010 isto ima šimove koji se mjenjaju, GS ispod 2010 ima štelanje na ključ (kao Osy)...Više mi se sviđa štelanje nego mjenjanje šimova...najprije izmjeri pa onda kupi koji treba, pa čekaj dok dostave...komplikacije.
Nije bas tako
Izmjeri, zapises odustupanje, raskpoas vidis koja je plocica gore, pa tek onda narucujes plocicu koja je potrebna
a to znaci da ti motor stoji raskopan dok ne dodu narucene plocice

Danijel 23

Nije tako...otvoriš,izmjeriš, zatvoriš, naručiš i voziš se dalje ....kad dođe...dođe...to ti je čas posla.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


tibertov