Yamaha XT1200Z Super Ténéré

Autor Mrki, Kolovoz 02, 2017, 18:57:38

« natrag - naprijed »

Mrki

Čuj vrijeđa.. a šta bi vi s njom radili.. vodili ju u operu.. :)

Osy

Malo je starija slika, ali da, iz tog doba je :thumbup:

cisco

Citat: Osy  u Veljača 26, 2018, 20:18:34
Malo je starija slika, ali da, iz tog doba je :thumbup:

Citat: Mrki  u Veljača 26, 2018, 20:17:58
Čuj vrijeđa.. a šta bi vi s njom radili.. vodili ju u operu.. :)

o kome sad priča...o Moniki, o Mrkiju ili o paletama
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Danijel 23

Citat: Osy  u Veljača 26, 2018, 20:16:29
Kako da se borim protiv njega, vidi kako je zamračio... :-\
Alo brate Mrki, belo se šmrše, a ne utrljava tijelo!  :bzvz:

Mrki

Kada vidim belo puknem ko kokica.. :D

Saxi

Citat: Danijel 23  u Veljača 26, 2018, 18:28:07
To si još jedan tajni agent od IBa?  :)
Miki daj banuj ovog okupatora talijanskog, em na Strom forumu favorizuje nemačke traktore, em koristi ratno huskacki jezik i ti tajni, em me uništi i kap čoveka i kao komunistu... nikada od njega Titov pionir neće biti

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


agolac

Citat: Saxi  u Veljača 26, 2018, 22:27:35
Miki daj banuj ovog okupatora talijanskog, em na Strom forumu favorizuje nemačke traktore, em koristi ratno huskacki jezik i ti tajni, em me uništi i kap čoveka i kao komunistu... nikada od njega Titov pionir neće biti

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

:ebudale: :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy


keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Danijel 23

Citat: Saxi  u Veljača 26, 2018, 22:27:35
Miki daj banuj ovog okupatora talijanskog, em na Strom forumu favorizuje nemačke traktore, em koristi ratno huskacki jezik i ti tajni, em me uništi i kap čoveka i kao komunistu... nikada od njega Titov pionir neće biti

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
Sam pionir i omladinac!  :vino:

Saxi

Evo jednog svežeg primerka, drugar kupio glanc novu pa je malo u šetnju po planinama poveo
Lepa skoro pa kao mali Strom

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Bagy

E, što bi ja to volio provozati!  :thumbup: Ne mora biti baš najnovija...   :)
mob: 095/573-6874

Osy


Saxi

Citat: Osy  u Travanj 10, 2018, 10:45:17
Jeste se zamijenili?
Jesmo odmah prošle nedelje, motor na papiru težak, ali na putu se vozi lako i jednostavno, lep širok korman, zaštita od vetra odlična jer ima povišeni vizir, tabla digitalna, čitljiva ali meni nedopadljiva, ja sam old school i analogni su mi neprevaziđeni, ima dosta podataka i podešavanja ali je sve lako dostupno a i ne igram se u vožnji, nego vozim i uživam, kad sedneš na nju, osećaj je moćan, vidi se da je u pitanju velika motorčina, kočnice fantastične, nismo ga ganjali jer je u fazi razrade, pa kad to prođe onda će uslediti detaljnije recenzije, potrošnja po putu malo veća od malog Stroma 8)

tibertov

Bravo...put u pravom smjeru prema kralju svih motora GSA