Yamaha XT1200Z Super Ténéré

Autor Mrki, Kolovoz 02, 2017, 18:57:38

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Suki  u Travanj 11, 2018, 11:43:23
...ja na SVOM mobitelu mogu pisat kako JA oču :tongue: :smijeh:
..ću, ćeš. će, ćemo, ćete ...  :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zare

Citat: Ponti  u Travanj 11, 2018, 10:40:08
Po ljepoti ništa se ne može mjeriti s mojom somarom  :)
Napokon glas razuma na ovom forumu  :)

Ponti

Citat: Suki  u Travanj 11, 2018, 11:43:23
...ja na SVOM mobitelu mogu pisat kako JA oču :tongue: :smijeh:
Ne znam.... prica se po forumskim kuloarima da ti je punac kupio mobitel

Suki

Citat: Ponti  u Travanj 11, 2018, 13:21:30
Ne znam.... prica se po forumskim kuloarima da ti je punac kupio mobitel
...ma pusti selo neka priča :bzvz: :beer:...
:moto2:

098 9232180

Freshman

Pozdrav svima,

Da samo provjerim koliko je ovdje super tenerki.

Ajde da ujedno provjerim znam li nabacit i neku fotku ovdje






Freshman

OK, čini se da mi ide.

Dakle, evo još jednog novopridošlog u jato. Zapravo, već je više od 6 mjeseci ST u mojoj garaži, pa i skoro 2 hiljade okrenuo u tih par jesensko-zimskih vožnji, no još uvijek slažem dojmove nakon gotovo 13 sezona na stromu.


Bagy

Citat: Freshman  u Travanj 18, 2018, 21:53:15
OK, čini se da mi ide.

Dakle, evo još jednog novopridošlog u jato. Zapravo, već je više od 6 mjeseci ST u mojoj garaži, pa i skoro 2 hiljade okrenuo u tih par jesensko-zimskih vožnji, no još uvijek slažem dojmove nakon gotovo 13 sezona na stromu.



S pero-kategorije na super-tešku! Me like!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

zare


zorro

Citat: Freshman  u Travanj 18, 2018, 21:53:15
OK, čini se da mi ide.

Dakle, evo još jednog novopridošlog u jato. Zapravo, već je više od 6 mjeseci ST u mojoj garaži, pa i skoro 2 hiljade okrenuo u tih par jesensko-zimskih vožnji, no još uvijek slažem dojmove nakon gotovo 13 sezona na stromu.
Tenerka je stroj i pol  :thumbup: ..ima ovaj jedan ovdi koji priča nebuloze o istoj..ak šta loše i napiše..nemoj mu zamjerit  :-* ..ima "otočnu depresiju"   :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: Freshman  u Travanj 18, 2018, 21:53:15
OK, čini se da mi ide.

Dakle, evo još jednog novopridošlog u jato. Zapravo, već je više od 6 mjeseci ST u mojoj garaži, pa i skoro 2 hiljade okrenuo u tih par jesensko-zimskih vožnji, no još uvijek slažem dojmove nakon gotovo 13 sezona na stromu.

Gdje je završio stromić? :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

keko

Citat: zorro  u Travanj 19, 2018, 08:43:03
Tenerka je stroj i pol  :thumbup: ..ima ovaj jedan ovdi koji priča nebuloze o istoj..ak šta loše i napiše..nemoj mu zamjerit  :-* ..ima "otočnu depresiju"   :bzvz:
:buahaha:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Ponti

Sve yamahe hrđaju, pa i rossi-jeva   :buahaha:

Freshman

Istina. Nije to s hrđom na tenerkama samo prljava podvala ortodoksnih GS fundamentalista nego je i na mojoj, inače solidno održavanoj, hrđa malo dohvatila 2 od 5 šarafa otvora za gorivo na rezervaru. Svakako ih planiram iz estetskih razloga zamijeniti drugim šarafima bolje kvalitete. Nekima znaju hrđati i žbice (špajle) na kotačima, kod mene za sada nema takvih problema. Priznajem, na ovim detaljima se yamaha nije proslavila.

No, nećemo sad svaki detalj zagledati.  ;) Ide stroj dosta dobro, i to je najvažnije. Da se s njom putovati, a može i potegnuti ako treba.

Stromić otišao u dobre ruke, jednom živahnom novopečenom penzioneru, povratniku u moto vode nakon dugo godina.


Danijel 23

Citat: Freshman  u Travanj 19, 2018, 17:30:53
Istina. Nije to s hrđom na tenerkama samo prljava podvala ortodoksnih GS fundamentalista nego je i na mojoj, inače solidno održavanoj, hrđa malo dohvatila 2 od 5 šarafa otvora za gorivo na rezervaru. Svakako ih planiram iz estetskih razloga zamijeniti drugim šarafima bolje kvalitete. Nekima znaju hrđati i žbice (špajle) na kotačima, kod mene za sada nema takvih problema. Priznajem, na ovim detaljima se yamaha nije proslavila.

No, nećemo sad svaki detalj zagledati.  ;) Ide stroj dosta dobro, i to je najvažnije. Da se s njom putovati, a može i potegnuti ako treba.

Stromić otišao u dobre ruke, jednom živahnom novopečenom penzioneru, povratniku u moto vode nakon dugo godina.
Nemoj mislit da je novi vijak bolji od staroga orginalnog....moja je preporuka urediti stare i vrtit na mjesto. Jel u novopečenim željezarama prodaju svakakvo mekano smeče od vijaka......naravno bez oznaka!

Grba

Prešmirglat i namazat bezbojnim lakom za nokte
098 737 604