V-Strom susreti - Bugarska 2018.

Autor bajki, Kolovoz 04, 2017, 10:34:04

« natrag - naprijed »

glažar

Citat: zorro  u Lipanj 26, 2018, 16:04:10
..samo mi reci u koje vrijeme si bio ..jerbo sam ja čekao Markana u 10 h  da idemo na vožnju..100 metara iznad

Oko 11h

zorro

Citat: glažar  u Lipanj 26, 2018, 17:30:05
Oko 11h
..aj dobro onda ..u to vrijeme sam bio već u pol šume
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zare

Citat: Ćoso  u Lipanj 26, 2018, 13:50:30
I meni se čini da se previše bavimo forumom s kojeg smo otišli (neki svojevoljno, neki "torpedirani"). Što vas boli Q da li će opstati ili ne (pogotovo ako ste/smo sami odlučili otići)  !?

Stvarno previše.

Vozimo se, pišimo putopise, najavimo jednodnevne izlete, organizirajmo i konzumirajmo iste, pišimo o korpi/prekidačima/how to/ostalim pizdarijicama, zainteresirajmo nove članove nečim (to sigurno nije "neki forum na kojem smo bili prije i otišli")...Vozimo se i guštajmo!
:bravo: direktore
Meni se isto neda, al opet me neki crv natjera u temu
Još malo da dobiješ motor pa ćeš nešto i predložiti  :thumbup:

Ćoso

Citat: zare  u Lipanj 26, 2018, 18:49:47
:bravo: direktore
Meni se isto neda, al opet me neki crv natjera u temu
Još malo da dobiješ motor pa ćeš nešto i predložiti  :thumbup:
Za početak bih probao (prije toga dogovoriti s Golileom) ponoviti dvodnevni izlet na Velebit.

zander

Zdravo svima!!! :)
Vratio se kuci sa susreta u Pamporovu i jos malo voznje po Bugarskoj obali i turistickim mestima. Na zalost , nisam otisao na TransF i TransA zbog izuzetno loseg vremena. :huh: Uspeo cak i besplatno otkazati boravak u smestaju. Neki fini hotelijeri...kad se  poboljsa vreme idem kod njih sigurno. Vise o tome bice u kratkom putopisu koji planiram da napisem narednih dana. :thumbup:

Elem skup////,,,,......bio je dobar skup i dobro organizovan po mom misljenju. :smijeh: Bugari su inace dobri domacini, hotel otvoren samo za motoriste, nista se nije osecalo da nisu u formi prema gostima, sve u hoteelu je bilo blistavo i cisto. Bazen je radio kao i spa centar....hrana izvrsna i raznovrsna....muzika kako tako je odradila posao.... :thumbup:

Elem....nisam se mesao u stvari koje su oko starog novog foruma i zamesateljstva oko toga, mada je bilo pokusaja da me se ubaci u bubanj.....mada znam sve i svasta...ko i mnogi drugi od nas....

Atmosfera zbog toga nije bila ni blizu onoj iz Bora ili Brela ili Toplica ili Ohrida ......pola pola....

Mnogo su mi falili dragi ljudi sa ovog foruma koje postujem i volim i cenim. Njihova radost duhovitost alkohol....svega toga je bilo, ali....drugi glumci jbga

Toliko za sada .
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zare

Citat: Ćoso  u Lipanj 26, 2018, 18:55:29
Za početak bih probao (prije toga dogovoriti s Golileom) ponoviti dvodnevni izlet na Velebit.
To bi bilo krasno  :thumbup:

Suki

Citat: Ćoso  u Lipanj 26, 2018, 18:55:29
Za početak bih probao (prije toga dogovoriti s Golileom) ponoviti dvodnevni izlet na Velebit.
..ak se ovo organizira, nemojte biti pi*** pa se dogovarat po viberima i whatsappovima, javite rado bi išao :beer: :gimme5: :thumbup:
:moto2:

098 9232180

Ćoso

Citat: Suki  u Lipanj 26, 2018, 22:26:34
..ak se ovo organizira, nemojte biti pi*** pa se dogovarat po viberima i whatsappovima, javite rado bi išao :gimme5:
Ne brini. Biti će na svim forumima ...Pozovemo i bmw-jaše

Suki

:moto2:

098 9232180

Saxi

Hvala Zanderu na iscrpnom izveštaju, drago mi je sto sam mu nedostajao da mu vadim mast i jedem džigericu
Ostali su promašili temu i otišli u debeli off, lepo je to Osy napisao babe drumom, dede šumom
Ja bih sve koji su se oglasili i offovali u ovoj temi banovao, uključujući i sebe samoga.
Zaključak, je da je Ćoso kriv sto nije uzeo svabsko drlo pa da pišemo I sprdamo se na temu delova koji otpadaju, kvare se, da vidimo kako sa novim crvenim napada krivine i kafane
I kako kaže Pera Detlić, svega ovoga ne bi bilo, da je Pera otisao pravo u policiju

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

joze

Dogodine ga i ib organiziramo susret u vrankvurtu

damjandugi


glažar


glažar

A ovo se događalo u Slovenian village in Montenegro  :buahaha:

glažar

i nakon nekoliko gajba piva futbal  :smijeh: :smijeh: :smijeh: :smijeh: