Gayride u subotu

Autor gogs, Svibanj 14, 2020, 12:58:22

« natrag - naprijed »

gogs

Sad kad se sve ponovno otvorilo razmišljamo malo u subotu do mora.

Ima li zainteresiranih za jednu "mušku" vožnjicu u subotu? Plan je u "gay" varijanti jer je tempo malo jači  :)

Zagreb-Senj-Karlobag-Gospić-Korenica-Slunj-Zagreb

Okupljanje oko 11 kod Karlovca u PTG birtiji pa prema Senju.

1. gogs
2. Ćoso

zorro

Nemas potrebe taj gay stavljat u navodnike..jos ak vam se nedaj boze pridruzi Suki..onda ste doslovno bas bas gay

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gogs


Suki

Citat: zorro  u Svibanj 14, 2020, 13:01:43
Nemas potrebe taj gay stavljat u navodnike..jos ak vam se nedaj boze pridruzi Suki..onda ste doslovno bas bas gay

Poslano prekoku*ca
Suki se pridružio zadnji put. Živ osto, a bogami i oni.  :P
:moto2:

098 9232180

Bagy

Fina ruta,  :misli: evo ja zainteresiran...  :moto2:
mob: 095/573-6874

zizu

Ja bi rado isao al u subotu ne mogu nikak. [emoji31][emoji31]

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


zorro

Citat: Suki  u Svibanj 14, 2020, 14:12:51
Suki se pridružio zadnji put. Živ osto, a bogami i oni.  [emoji14]
Pa nisam ni mislio da ce neko umrt..ne tucete se u glavu neg u gujcu..ne [emoji16]

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: gogs  u Svibanj 14, 2020, 12:58:22
Sad kad se sve ponovno otvorilo razmišljamo malo u subotu do mora.

Ima li zainteresiranih za jednu "mušku" vožnjicu u subotu? Plan je u "gay" varijanti jer je tempo malo jači  :)

Zagreb-Senj-Karlobag-Gospić-Korenica-Slunj-Zagreb

Okupljanje oko 11 kod Karlovca u PTG birtiji pa prema Senju.

1. Gogs
2. Ćoso
3. Bagy

Ćoso

Gogs, očito nismo baš dobro društvo za vožnju... :misli:
Ja se ljutim na sve vas što komunicirate isključivo preko viber/whatsapp grupa i slično, pa se pitam da li imam pravo na to i da li uopće ima smisla zvati ovako ljude preko foruma na vožnje kada se nitko ne javlja (ok, još je rano i možda ovaj moj "emotivni" govor poluči rezultat  :buahaha:)... :moto2:...




U bmw grupi smo u roku od jednog dana skupili 16 motora ovaj vikend (i još se nije radilo o moru)
http://www.youtube.com/watch?v=BG5k9ccD7nY

Dinko


Ja ću sa ženom najvjerojatnije po sličnoj ruti (samo prvi dio preko Banije) pa se negdje sretnemo na kavi... (ipak je meni taj tempo malo prežestok a i vodim ženu da prikrijem pripadnost vašoj tzv gay skupini...  :smijeh: )

Mislim da nam se Senj smiješi za tu kavicu... možda tamo vidimo i jednog novog, lijepog Triumpha... tko zna....!?

fatboy

Mozda da se opustim, ovo sa gay bi jos i proslo...ali onaj dio sa tempom... :huh: sta za koga nije, nije...bar ne za sad...:misli:

zubakis

Citat: Ćoso  u Svibanj 14, 2020, 16:07:16
Gogs, očito nismo baš dobro društvo za vožnju... :misli:
Ja se ljutim na sve vas što komunicirate isključivo preko viber/whatsapp grupa i slično, pa se pitam da li imam pravo na to i da li uopće ima smisla zvati ovako ljude preko foruma na vožnje kada se nitko ne javlja (ok, još je rano i možda ovaj moj "emotivni" govor poluči rezultat  :buahaha:)... :moto2:...




U bmw grupi smo u roku od jednog dana skupili 16 motora ovaj vikend (i još se nije radilo o moru)
Meni se cini da su ti se ljudi pripali ovog "tempa".

gogs

Citat: Ćoso  u Svibanj 14, 2020, 16:07:16
U bmw grupi smo u roku od jednog dana skupili 16 motora ovaj vikend (i još se nije radilo o moru)

Je, kad penzići nemaju kaj raditi. Ovdje su sve mladići koji imaju obaveze  :-\

Citat: zubakis  u Svibanj 14, 2020, 17:27:23
Meni se cini da su ti se ljudi pripali ovog "tempa".

Ma nećemo juriti....pomalo. Nema straha  ;)

Neven


Ponti

Citat: Ćoso  u Svibanj 14, 2020, 16:07:16
Gogs, očito nismo baš dobro društvo za vožnju... :misli:
Ja se ljutim na sve vas što komunicirate isključivo preko viber/whatsapp grupa i slično, pa se pitam da li imam pravo na to i da li uopće ima smisla zvati ovako ljude preko foruma na vožnje kada se nitko ne javlja (ok, još je rano i možda ovaj moj "emotivni" govor poluči rezultat  :buahaha:)... :moto2:...




U bmw grupi smo u roku od jednog dana skupili 16 motora ovaj vikend (i još se nije radilo o moru)
http://www.youtube.com/watch?v=BG5k9ccD7nY


Kad ste samo trojica, skočite do Korčule, ja se tu pridružujem i biti će nas cijelih četvorica.... imate spavanje i pizzu  :)