Kralj Alpa (Alpen-Masters-Sieger) po godinama

Autor Ćoso, Srpanj 30, 2020, 12:28:53

« natrag - naprijed »

Ćoso

Možemo krenuti od 2005 kako bi uključili i V-Strom

2005 - Suzuki V-Strom DL650
2006 - Suzuki V-Strom DL650
2007 - BMW R 1200 R
2008 - BMW R 1200 R
2009 - Honda CB 1300
2010 - BMW R 1200 GS
2011 - BMW R 1200 GS
2012 - BMW R 1200 GS
2013 - BMW R 1200 GS
2014 - BMW R 1200 GS
2015 - BMW R 1200 RS
2016 - Honda Africa Twin
2017 - BMW R 1200 GS
2018 - BMW R 1200 GS Rallye
2019 - BMW R 1250 GS HP
...
Molim Vas komentare ala kvari se, to je smeće, ma to je sve postalo muljanje (nakon 2006 naravno) i slično

agolac

Daj ti rađe stavi testove 50.000 km kroz godine, jebeš koji je Alpenmaster, već koji se raspadao na tim 50k testovima, a koji nije imao ni ogrebotine na agregatima. Kad to složiš, prodaj motor :thumbup: :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Bagy

mob: 095/573-6874

Ćoso

Citat: agolac  u Srpanj 30, 2020, 13:23:29
Daj ti rađe stavi testove 50.000 km kroz godine, jebeš koji je Alpenmaster, već koji se raspadao na tim 50k testovima, a koji nije imao ni ogrebotine na agregatima. Kad to složiš, prodaj motor :thumbup: :buahaha:

Znači taj test za kralja alpa da zajebemo  :smijeh: :smijeh: :smijeh: ili samo od 2010 na dalje da zajebemo  :misli:

Grba

Nabil vam komplekse low budget mali strom  :ooda:
Kako se samo usudil osvojit srca kupaca razumnom cjenom i kvalitetom.
Samim time da je upola slabiji i 3x jeftiniji od BMW a je za skinut kapu a ne se bahatit...
Naravno da je Gs vrhunski motor al već i vrapci na grani znaju da ga ne prati glas pouzdanosti. To je i lako provjeriti.
Zato prcanja s obje strane bude uvjek ali teško da će se ovakvim postom promjenit mišljenje.
Bilo i bit će japanaca i švaba.
:-*
098 737 604

Danijel 23

Citat: agolac  u Srpanj 30, 2020, 13:23:29
Daj ti rađe stavi testove 50.000 km kroz godine, jebeš koji je Alpenmaster, već koji se raspadao na tim 50k testovima, a koji nije imao ni ogrebotine na agregatima. Kad to složiš, prodaj motor :thumbup: :buahaha:
Mogu ja još detaljnije recimo danas, RT1150 120 000km brz kvara diferencijala il kardana, servis, a ventile je trebalo samo saug pošelat za 0.05mm tj. sa 0.20 na 0.15....imam još takvih starih kramopva ali uzalud pisat. Ipak ovo je Strom forum.  :vino:



iviccaa

Jos jedna BMW tema.... [emoji849]

Bolje da napisu oni koji su vozili i kenju i GS-a u ALPAMA i na PRIJEVOJIMA (jer o tome je tema, jel), zasto je GS uz toliko vecu tezinu bolji/upravljiviji/zabavniji motor.

Ćoso?

Ćoso

Citat: iviccaa  u Srpanj 30, 2020, 14:38:40
Jos jedna BMW tema.... [emoji849]

Bolje da napisu oni koji su vozili i kenju i GS-a u ALPAMA i na PRIJEVOJIMA (jer o tome je tema, jel), zasto je GS uz toliko vecu tezinu bolji/upravljiviji/zabavniji motor.

Ćoso?
Ma ovaj GSA koji imam je zakon, a i V-Strom je isto bio zakon kada sam ga imao...Ja ti vozim samo najbolje motore :-)...Još uvijek tvrdim da GS i Strom nisu ista klasa motora...Ovo sam samo izvukao da malo "potpirim vatru", međutim ne ide mi u glavu da mora uvijek postojati dobar i loš...Zašto ne dobar i bolji ili bolji i najbolji  :ooda:

Osy

I onda Osy serenda o GSU, de dobro je :bzvz:...ne znam kad sam išta takvo napisao i dizao GSA u nebesa...
Ali evo, sad ću...vozio sam Klajva i u svemu je Bmw bolji, osim u mašini odnosno u motoru. Klajv je tu bio puno oštriji, brži u obilaženju i ubrzanju...Eto, to su moji dojmovi.
Sigurnost, voznost i udobnost je na strani GSA i to je tako.
Za pouzdanost ćemo vidjeti, družimo se već 3 godine i sve je ok, a tako očekujem da bude i dalje...isto je, naravno, bilo i sa Klajvom :thumbup:

iviccaa

Citat: Ćoso  u Srpanj 30, 2020, 14:53:16
Ma ovaj GSA koji imam je zakon, a i V-Strom je isto bio zakon kada sam ga imao...Ja ti vozim samo najbolje motore :-)...Još uvijek tvrdim da GS i Strom nisu ista klasa motora...Ovo sam samo izvukao da malo "potpirim vatru", međutim ne ide mi u glavu da mora uvijek postojati dobar i loš...Zašto ne dobar i bolji ili bolji i najbolji  :ooda:
Naravno da nisu, ali opet nema objasnjenja zasto je na prijevojima bolji.
Znam da ćuna izgleda veca kad se vidi bavarska zastava, ali to nije tema.
Citat: Osy  u Srpanj 30, 2020, 14:57:25
I onda Osy serenda o GSU, de dobro je :bzvz:...ne znam kad sam išta takvo napisao i dizao GSA u nebesa...
Ali evo, sad ću...vozio sam Klajva i u svemu je Bmw bolji, osim u mašini odnosno u motoru. Klajv je tu bio puno oštriji, brži u obilaženju i ubrzanju...Eto, to su moji dojmovi.
Sigurnost, voznost i udobnost je na strani GSA i to je tako.
Za pouzdanost ćemo vidjeti, družimo se već 3 godine i sve je ok, a tako očekujem da bude i dalje...isto je, naravno, bilo i sa Klajvom [emoji106]
Ti si Alpe vidio samo na razglednici, tvoje iskustvo u ovoj temi je nebitno.
[emoji16][emoji23][emoji481][emoji106]

Ćoso

Po čemu si ti zaključio da GSA nije dobar po prijevojima? Glupa rasprava...Samo sam želio otvoriti oči oko "kralja alpi" ;-)


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Mrki

Taj test je postao totalno besmislen zadnjih 10g..

Kao da usporedno testiraš BMW 5-icu, MB E klasu i Renault Talisman, i zaključiš dobar je Renault, radi sve kao i ovi drugi ali pobjednik je ipak Mercedes, pa normalno da je najbolji kada je skoro duplo skuplji od onog najjeftinijeg..

U klasi sa GS-om mogu biti samo Tiger 1200 I KTM 1290, apsolutno ništa drugo (da Multistrada je cijenom tu ali tehnologijom nije)..

Strom, Africa i ostali bi trebali biti u posebnoj klasi..

Poslano sa mog SM-G970F koristeći Tapatalk


Ćoso

A što ja govorim cijelo vrijeme? Nije ni Mercedes skuplji bez razloga


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!