Kralj Alpa (Alpen-Masters-Sieger) po godinama

Autor Ćoso, Srpanj 30, 2020, 12:28:53

« natrag - naprijed »

iviccaa

Citat: Ćoso  u Srpanj 30, 2020, 15:23:46
Po čemu si ti zaključio da GSA nije dobar po prijevojima? Glupa rasprava...Samo sam želio otvoriti oči oko "kralja alpi" ;-)


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Nisam ja nista zakljucio.
Ljudi kazu da je bolji, a mene zanima zasto, u cemu?
Sto je to sto mu daje prednost na prijevojima, a gdje je slab(iji)?

Ćoso

Ma ima valjda u Njemačkoj bmw salon koji će ti dati motor na jedan dan i neko brdo na kojem se možeš provozati...Kada si saznao da kopriva peče? Kada su ti rekli?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

iviccaa


gianni

Citat: Mrki  u Srpanj 30, 2020, 15:25:18
Taj test je postao totalno besmislen zadnjih 10g..

Kao da usporedno testiraš BMW 5-icu, MB E klasu i Renault Talisman, i zaključiš dobar je Renault, radi sve kao i ovi drugi ali pobjednik je ipak Mercedes, pa normalno da je najbolji kada je skoro duplo skuplji od onog najjeftinijeg..

U klasi sa GS-om mogu biti samo Tiger 1200 I KTM 1290, apsolutno ništa drugo (da Multistrada je cijenom tu ali tehnologijom nije)..

Strom, Africa i ostali bi trebali biti u posebnoj klasi..

Poslano sa mog SM-G970F koristeći Tapatalk
To sam nedavno pisao, ali drug Dragec kaze da je to sve isto , 100 ili 160 konjica i nije neka razlika :smijeh:

gianni

Taj alpenmasters je totalna pusiona od testa, kruske, jabuke, sljive, breskve i onda usporeduju kaj je bolje :ebudale:....


Grba

Sve je to za rakiju dobro, iako se kruška favorizira, dobra mekana šljiva meni najdraža.
Tako nekako i s motorima, sve je to dobro, samo nek bude vremena i zdravlja za vozit se  :thumbup:
098 737 604

jeeves

Citat: gianni  u Srpanj 30, 2020, 16:24:35
Taj alpenmasters je totalna pusiona od testa, kruske, jabuke, sljive, breskve i onda usporeduju kaj je bolje :ebudale:....
...i na kraju pobjedi švapski motor. Nisu uopće pristrani [emoji849]

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


jeeves

Pardon, pobjedi GS

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


iviccaa

Citat: jeeves  u Srpanj 30, 2020, 16:57:23
...i na kraju pobjedi švapski motor. Nisu uopće pristrani [emoji849]

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Nije švapski nego bavarski motor. [emoji4]

zorro

Citat: gianni  u Srpanj 30, 2020, 16:20:42
To sam nedavno pisao, ali drug Dragec kaze da je to sve isto , 100 ili 160 konjica i nije neka razlika :smijeh:
Ljubav moja  :-*   ..Dragec i dalje ostaje pri tom mišljenju..jer ta "konjska" razlika u ovakvim testovima..pa i u nekakvim vožnjama "miješanom" cestom ne može doći do nekakvog posebno velikog izražaja..eventualno na auto cesti..stazi i relacijama tipa koje Osy prakticira..OS-VU-Ilok-Batina ...  :)
Zato sam i dalje mišljenja da se strom može testirati i uspoređivati sa svim tim VELIKIM putnim enduračama .
Isto tako i na velikim dugim putovanjima kad su motori nakrcani svim silnim koferima..torbama itd. nitko tu taj višak konja nemre iskoristit. Vjerujem da je npr. u takvim putovanjima GS u prednosti zbog bolje udobnosti..al ne i sigurnosti od eventualnih kvarova  :)
Jebajga..nema ljutnje..na kraj krajeva svi mi imamo i šupak i mišljenje  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zare

Ne kužim zašto vas smetaju rezultati, vozite ono što imate i uživajte  :thumbup:
Da je GS bolji od Stroma to svi znaju, al je zato i skuplji, sve jasno :ooda:
Lijepo je to kad je čovjeka sekira nekakav test hrpe željeza, znaći da nema puno drugih problema  ;)

beli

... pa stvar je po meni jasna ... došlo je vrijeme da se protežiraju švabe jer su dugo patili zbog Hitlerovog 'nestašluka' ... i to je to ... opet su ojačali i sad im se opet po malo podilazi u svim segmentima obzirom da su vrijedni i samim time geostrateški veoma utjecajni ... vrlo jednostavno   :)
( :bravo: )
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ponti

Ako ne znate, alpenmasters je lažiran svih godina osim 2005. i 2006. 
Uostalom, raspitajte se malo.

:)

beli

 :misli: ... godinu poslije kenja je bila prvi puta drugi, a prvi je bio onaj transformer koji izgleda kao veliki mrav ???
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ćoso

Citat: Ponti  u Srpanj 30, 2020, 17:54:54
Ako ne znate, alpenmasters je lažiran svih godina osim 2005. i 2006. 
Uostalom, raspitajte se malo.

:)
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!