Upalila mi se Check Engine lampica

Autor Saxi, Kolovoz 10, 2020, 08:57:53

« natrag - naprijed »

bajki

Ima varalica koja se stavi i klapna nije potrebna. U biti sve ostaje, samo klapna bude stalno u otvorenom položaju.

Ponti je to imao na svome, ako se ne varam.

zorro

Citat: bajki  u Kolovoz 17, 2020, 12:19:12
Ima varalica koja se stavi i klapna nije potrebna. U biti sve ostaje, samo klapna bude stalno u otvorenom položaju.

Ponti je to imao na svome, ako se ne varam.
A da se skine ta klapna i ostane samo osovinica slično kao na sekundarnom leptiru što smo vadili ??
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Na GSu se sve izbaci, i to je poželjno što manje otpora, jedino nije za tehnički. To sam neki dan radio i ugrađivao otvorene grane od Akrapa. Budem posliko kad dođe na ugradnju novih kotača.... prerda u super moto!  :kuri:

Ponti

Kada se odspoji konektor, pokazuje se FI greska.
Ovo je elektronika kada se odspoji ili izbaci cijeli sustav klapne, da ne pokazuje gresku.



Poslano sa mog SM-A705FN koristeći Tapatalk


Suki

:moto2:

098 9232180

Suki

Citat: Ponti  u Kolovoz 17, 2020, 13:20:03
Kada se odspoji konektor, pokazuje se FI greska.
Ovo je elektronika kada se odspoji ili izbaci cijeli sustav klapne, da ne pokazuje gresku.



Poslano sa mog SM-A705FN koristeći Tapatalk
Exhaust Servo Eliminator....svojevremeno sam imao Stomak Eliminator :)...to je sve od tih Eliminatora što sam imao u životu ja :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Kolovoz 17, 2020, 13:22:14
Exhaust Servo Eliminator....svojevremeno sam imao Stomak Eliminator :)...to je sve od tih Eliminatora što sam imao u životu ja :smijeh:.

A ja mislio da si imao penis eliminator  :smijeh:

Saxi

Kad se pre neki dan uključila lampica i gorela nekoliko dana, tad je bilo kiše. Od tada ni kapi za dalje. Bajki proveriću dal ovo radi kako treba u fazi mirovanja, ako ne isčupaću sve i ugradiću pedale da me služi kao Jawa Babeta [emoji16]

Danijel 23

Citat: Ponti  u Kolovoz 17, 2020, 13:20:03
Kada se odspoji konektor, pokazuje se FI greska.
Ovo je elektronika kada se odspoji ili izbaci cijeli sustav klapne, da ne pokazuje gresku.



Poslano sa mog SM-A705FN koristeći Tapatalk
Nerazumijem, zašto to iskopčavati. Sajle se otopje i sve pet. Komp ne vidi jel klapna izgorila ili sajla pukla.

bajki

Citat: zorro  u Kolovoz 17, 2020, 12:24:01
A da se skine ta klapna i ostane samo osovinica slično kao na sekundarnom leptiru što smo vadili ??

Nisam gledao, ali nevidim razloga zašto nebi mogla i ova varijanta.

Ponti

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 17, 2020, 13:53:11
Nerazumijem, zašto to iskopčavati. Sajle se otopje i sve pet. Komp ne vidi jel klapna izgorila ili sajla pukla.

Ako se otpoje sajle klapna će biti u zatvorenom položaju, s ovom elektronikicom je uvijek u otvorenom.

Danijel 23

Citat: Ponti  u Kolovoz 17, 2020, 15:57:31
Ako se otpoje sajle klapna će biti u zatvorenom položaju, s ovom elektronikicom je uvijek u otvorenom.
Ok, Blokiraš leptir sa opalitom žicom!  E sad što je jejeftinije? :)

agolac

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 17, 2020, 13:53:11
Nerazumijem, zašto to iskopčavati. Sajle se otopje i sve pet. Komp ne vidi jel klapna izgorila ili sajla pukla.

Ne vjerujem da je tako jednostavno? Ima stepper motor ili neki senzor dok to vrti da zna kut...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 17, 2020, 16:07:59
Ok, Blokiraš leptir sa opalitom žicom!  E sad što je jejeftinije? :)

I pokazivati će ti grešku.

Danijel 23

Citat: agolac  u Kolovoz 17, 2020, 18:05:57
Ne vjerujem da je tako jednostavno? Ima stepper motor ili neki senzor dok to vrti da zna kut...
To je sve u el. kutiji, ja pričam o mehanici, leptir na auspuhu, čista mehanika, šuber na dimljaku. Mislim, tako je jednostavno na GSu!   Uvas je možda drugačije. :belj: