Highway pegs

Autor Paf, Rujan 30, 2020, 22:31:48

« natrag - naprijed »

iviccaa

Citat: VUCIBATINA  u Siječanj 22, 2021, 11:06:26
Uzmes insta 360 kameru.snimis video i posli uzimas sliku iz vilo kojeg kuta zelis.ima mi frend tu i mogu ti reci da je strasna stvar narocito to sto mozes s iste lokacije uzeti sliku iz bilo kojeg kuta zelis
Ma puno mi je to posla, znam vec kakve slike zelim, nemam volje to rezati iz videa ili 360 slika.

Mrki, zorro [emoji106]
Moram to malo bolje prouciti, tnx! [emoji481]

branimir

Prednost GoPro je što na svakom ćošku imaš gomilu dodatnih igrački za kupiti koje ti uglavnom ne trebaju, ali vesele dijete u nama[emoji846]. I stabilizacija na zadnje dvije generacije je nestvarna...
Osobno mislim da je Sony bolji, ali aftersale podrška je banana...
Ako ti to nije interesantno, ovo što Zorro predlaže je špica

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk


Paf

        Evo opet jutros posiljka,na ovaj nosac sam i zaboravio,medju prvima je naruceno,evo 45 dana,al stiglo,nije ko zna sta ali za moje potrebe mi je OK.,cudo..sve mi je dosad stiglo,kako vidim da su neki baxuz kad naruce,pa im ne dodje...jos samo imaju Disc-plocice doci... odmah sam ja to nabacio...  :)
                         

Cypher

Ne znam za navigaciju al ako ćeš u tome držati mobitel na visokim vanjskim temperaturama će se pregrijavati. Osobno iskustvo.

Poslano sa mog SM-N910F koristeći Tapatalk


Paf

Citat: Cypher  u Siječanj 22, 2021, 22:55:49
Ne znam za navigaciju al ako ćeš u tome držati mobitel na visokim vanjskim temperaturama će se pregrijavati. Osobno iskustvo.

Poslano sa mog SM-N910F koristeći Tapatalk
Sasvim jasno i u pravu si...inace mob.mi je uvijek po djepovima,pa ga koristim kad stanem na kavu,a ovo je samo za navi.,za priko lita imam onaj otvoreni,nosac je isti,samo promjenim...a treba bi nabaviti jos jedan nosac.,pa moze zajedno sve na volan...to je meni samo zanimacija i da svitli like-show okolo...ja ti i ne gledam u to... :)

Paf

  vouuu...koje grdosije...origgigi... stigli danas Slideri...,jedino moram nac di ih staviti,ka mi e Strom cili oklopljen...  :misli:     
                                     

iviccaa

Odlični slajderi, iščupaju po' motora kad negdje s njima zapneš.  [emoji16][emoji16]

Paf

Citat: iviccaa  u Travanj 15, 2021, 23:57:44
Odlični slajderi, iščupaju po' motora kad negdje s njima zapneš.  [emoji16][emoji16]
Aj skoluj se malo,pa me zahebaji...mogu neki...jel ti znas zasto je ovaj prednji dio od Tvrde Plastike... i mijenja se ako zatreba...zamisli taj Pad...i struganje...e sad ako si zamislio dobro,sad znas...  :kava:   ,a i di bi ti zapinja sa ovim...ja sam reka da Strom nemore pasti,jedino na mjestu slucajno...e to ti je za to ...  :vino:

zorro

[emoji28]
Es cuo Iv'ce..školuj se malo [emoji1787][emoji23]

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

joke6

Kupija san bonogracije u ikee. Jel triban slikat?

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: