Nolan N44

Autor Mrki, Kolovoz 08, 2017, 20:07:04

« natrag - naprijed »

Mrki

Jedna vrlo raznolika kaciga..

Slike..

Standardna..



Jet..



Jet sa šiltom..



Jer sa šiltom i bradom..



Sunčani vizir..



Mehanizam je na oprugu i dugme za opuštanje, na lijevoj strani oboje..



Osiguranje protiv spadanja je na kopču sa zubima..



Ima velike otvore za zrak koji rade odlično.



Težina..



Uz kacigu se dobiju djelovi za zatvoriti rupe kada se kaciga koristi bez vizira ili bez dijela za bradu..






Kaciga je stvarno svestrana i homologirana  i kao Jet I kao Integralna..
Kopče koje drže dio brade su od željeza tako da djeluje stvarno sigurno..
Unutrašnjost je skidiva i periva..
Ima mjesto za N-Com komunikaciju..

Preglednost je neusporediva sa bilo kojom drugom.. čak je i poprilično tiha s obzirom na velike otvore na vrhu..

agolac

Sviđaju mi se ove masivne ventilacije na vrhu. Mora da je odlična za grad i ljeto :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Mora da je lijepo kad ti osa uđe :smijeh:

agolac

Citat: tibertov  u Kolovoz 08, 2017, 20:48:16
Mora da je lijepo kad ti osa uđe :smijeh:

Možda ima neku mrežicu  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

MotoMachak

Već tri godine nosim (između ostalog) jednu od inačica pokazane kacige. Čak sam ju koristio na dužim putovanjima. Ipak, uvjerenja sam da je za duža putovanja prigodnija klasična integralna kaciga koja je u konačnici tiša od ove gore. Za grad i lagano kruženje dušu dala. Pogotovo za vrućih, ljetnih dana.

Danijel 23

Vizir za N 104 sa el. grijačem. Ako pinlock uredno radi-nema maglenja, koja je svrha el. grijača, da grije sinuse i njušku?

zander

Bio sam pre nekoliko dana u radnji koja zastupa Nolan, i zloupotrebio sam autoritet koji imam tamo....sve delove koji mi ne trebaju ce da skinu i da mi prodaju jet varijantu kacige sa popustima na delove koje necu.....meni zvuci OK.....

Nismo zavrsili dogovor, ali je sve otvoreno da se zvrsi.... :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ćoso

Direktore, stvarno si me zbunio...Sve dijelove što ne trebaš će skinuti, pa ti prodaju iste te s popustom ili ti prodaju kacigu umanjenu za te dijelove? A koji su to dijelovi koji ne trebaju na kacigi? Školjka !? [emoji33][emoji23]

zander

 :) :) haha
Meni treba samo jet varijanta ...ostalo me ne zanima....leta su sve toplija i treba mi nesto sa dobrom ventilacijom, a ova kaciga to ima....
Bas si vickast direktore!!!! :buahaha: :buahaha: :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ćoso

Citat: zander  u Studeni 04, 2017, 20:15:33
:) :) haha
Meni treba samo jet varijanta ...ostalo me ne zanima....leta su sve toplija i treba mi nesto sa dobrom ventilacijom, a ova kaciga to ima....
Bas si vickast direktore!!!! :buahaha: :buahaha: :buahaha:
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji106]

zander

Nego Coso, sta bi sa crvenim starim i mozda novim crvenim neomiljenim i odvratnim LC???? :-X :-X
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ćoso

Još vozim jednog od te dvojice. Kada ne bude više jednog, doći će drugi...Za obojicu nema mjesta...Nema brige (a niti žurbe)...
Winter is comming

Danijel 23

Citat: Ćoso  u Studeni 04, 2017, 21:17:16
Još vozim jednog od te dvojice. Kada ne bude više jednog, doći će drugi...Za obojicu nema mjesta...Nema brige (a niti žurbe)...
Winter is comming

Ali vodenjak ti je u očima!