Gašenje motora usljed vožnje

Autor Tomahawk1976, Svibanj 28, 2022, 10:07:06

« natrag - naprijed »

Tomahawk1976

Pozdrav ekipo,
  imam pitanjce vezano za sljedeći problem.Gorivo u tanku na dvije crtice do kraja(prošao sam nekih cca.350km)brzina 100-120km/h (okretaji 5k-6k) ulazak u zavoj lijevi ili desni ,motor izgubio snagu i ugasi se.Nakon stajanja 1-2 min. upalim ga i vozi dalje.Natočim full gorivo te nakon toga nema tog problema,to mi se desilo dva puta unutar 6 dana putovanja.Pitanje je što bi moglo biti uzrok te anomalije,nije mi zgodno da mi se to ponovo dogodi usljed nekog pretjecanja ili neke kritične situacije gdje je potrebna full snaga.Hvala unaprijed svima na pomoći.

Osy

Koliko inače prelaziš kilometara sa punim rezervarom?

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Golileo

Provijeri
Ali nije
Zorro daj si više truda ...

zorro

Citat: Golileo  u Svibanj 29, 2022, 20:44:10

Zorro daj si više truda ...
Da on sam ne navodi ka napunjenosti rezervoara možda bi si i dao truda  :) ..ovak ..ak on već misli da je do količine goriva u rezervaru..onda filter najlogičniji  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

jures

Koliko je bilo stepeni kad kad se to desilo? Čini se kao benz pumpa i pregrijavanje....ona se hladi bencinom, i kad ga nema puno....i još glupost ali provjeri,- da nije sensor za prevračanje se istakuo ili nije na mjestu, ta prekida dovod goriva za sigurnost, kad motor padne na bok. Je ispod zica. ali ja bih stavio 20€ na pumpu. Kad se pregrije ne stavlja nikakve greške (kad ne radi mehansko imaš F1 grešku na displayu, ali u tom slučaju ne)
Bio lud, i prodao Stroma

jures

Citat: Tomahawk1976  u Svibanj 30, 2022, 07:38:43
Ma nisu to  velika naginjanja u zavoju,a vozili smo i po većim temperaturama ali nije bilo ničega,niti nije bilo nikakvih grešaka.
Provjeriti ću filter goriva.
Kok ja znam stroma to nije filter, filter je nezavisan od toga kolko imaš benzina, to je ili pumpa ili odvojeni elektricni problem (aktivacija prekidača side standa ako fali koji feder, neki kabal nije dobro na mjestu (osobito na starteru, ako si dignuo balancu) ili slično. I mala šansa da je tip over switch (vrlo mala). Inače samo googlaj v-strom fuel pump problem - ima toga puuuuuuunnnnoooooo

inače provjeri low pressure fuel filter 15420-05H00 (googlaj za slike) i regulator sa high pressure filterom (više šanse) 15610-27G00
Bio lud, i prodao Stroma