Fork Brace

Autor agolac, Listopad 11, 2017, 17:17:41

« natrag - naprijed »

agolac

Služi za učvršćivanje prednje vilice. Na DL650 imam SVRacing parts model i tamo mi je odličan. Za DL1000 sam kupio od Grka i nisam primjetio nikakvu razliku. Nakon malo češ češ po glavi, vidim da Grk ima katastrofalnu preciznost izrade. Mogao sam vidjeti pod između fork bracea i vilica, dok na DL650 nula zazora. A ništa, Grka poslao Stjepku pa neka ga nekome pokloni a ja si ponovo naručio model od SVRacing parts. Kada sam kupovao za DL650 na njoj se pisalo Superbrace (proizvođač). To sad ne vidim ovdje i izgleda da je on krenuo raditi svoje braceove.



"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Stjepko


agolac

Evo baš instalirao. Nema zazora. :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

na Factory-u ispod prednjeg blatobrana postoji metalna ploča koja služi kao taj treći trokut i ujedno se na njeg šarafa blatobran. Odlično rješenje  :thumbup: ..isto tak je mogao i Suzuki napravit upravo zbog velike dužine vilice..pa nebi bilo potrebe za tim nadodatkom
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Igor Mihajlik

Koristim to več nekoliko godina. Super stvar, pravi razliku u vožnji. Motor dosta lepše pada u zavoj, daje mnogo bolji osečaj za prednju gumu,  bolji je osječaj prilikom kočenja... :thumbup:
Lado je moj idol

Ćoso

Citat: Igor Mihajlik  u Listopad 12, 2017, 07:22:32
Koristim to več nekoliko godina. Super stvar, pravi razliku u vožnji. Motor dosta lepše pada u zavoj, daje mnogo bolji osečaj za prednju gumu,  bolji je osječaj prilikom kočenja... :thumbup:
Imam i ja to par godina, međutim meni je samo jednom pao motor (i to kada sam stajao) [emoji23][emoji23][emoji23]...

Šalu na stranu, imam osjećaj (možda je placebo) da je motor nekako čvršći

Mrki

A đe link za kupovinu Agolac?

zorro

Citat: Ćoso  u Listopad 12, 2017, 09:14:20
Imam i ja to par godina, međutim meni je samo jednom pao motor (i to kada sam stajao) [emoji23][emoji23][emoji23]...

Šalu na stranu, imam osjećaj (možda je placebo) da je motor nekako čvršći
Nije placebo definitivno ..a i logično  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

jeeves

Ima i na onoj Češkoj stranici www.marselus.com među ostalim i  fork brace. Malo drugačiji dizajn, cijena u rangu s CosmoMoto-om.

https://www.marselus.com/en/d/zpevneni-vidlice-pro-suzuki-v-strom-650-1000-1000170/

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

iviccaa

Moraju li se spustiti vilice u gornjem trokutu? Sto se time dobiva, a sto gubi?

Vujce

ima li neko ovo sranje za prodati,za 1000-ku!

Stjepko

Opće ne razumijem. Spušta prednji kraj,mijenja komplet geometriju motora,sve odvija. Na centralni podigneš na dizalicu i olakšaš prednji kraj. Montiraš i to je to. Ovo je bezveze.

agolac

Ma da. Ne znam zašto spušta vilice.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain