nolan, x-lite ili shoei

Autor miha, Listopad 17, 2017, 10:40:19

« natrag - naprijed »

miha

gospodo, prilikom posjeta louisu izdvoio bih ove tri kacige koje us po cijeni prihvatljive, a najvaznije od vecine isprobanih " leže " na glavi, najvaznija mi je buka vjetra, pa da ne moram koristit čepiće

trenutno imam kappa koju sam koristio dok sam vozio beverly kaj je bućna, neudobna i dobila je lufta... znam da ce svaka od ovih daleko nadmašiti njene karakteristike ali ipak nisam u nekoj žurbi za kupit novu i preživit ću do tog dana.. ali evo skupljat cu savjete...
Pravo vrijeme je malo prije

miha

shoei nema nego crna... volio bih bijelu ili bar pola pola, a nema ni tamni vizir,
x-lite mi je najdraza ali nekako vizir ne "sjeda" dobro zadnji zub naslo ni se na keder ali nekako mi se cini da ce to stvarat buku... neka me razuvjere oni koji je imaju,
Nolanica je najbučnija reko Joze....
Pravo vrijeme je malo prije

iviccaa

Bez obzira koju kacigu nosiš čepići su preporučljivi.
Brze od 60 km/h i/ili duze od 30min na motoru --> nosi čepiće. ;)

Bagy

Nolanica je u testu Motorevije ispala najbolja u klasi. Vjerujem da je puno bolja od moje Heldove za 900 kn s kojom sam prezadovoljan!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

zorro

..s kim god sam pričao..i čitao dojmove od vlasnika..shojka je najtiša kaciga općenito
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Citat: iviccaa  u Listopad 17, 2017, 10:47:39
Bez obzira koju kacigu nosiš čepići su preporučljivi.
Brze od 60 km/h i/ili duze od 30min na motoru --> nosi čepiće. ;)
..ma de ivcee dobro je  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

miha

nisam ih stavio u uši otka' san se iskrco s broda zadnji put 2008....
Pravo vrijeme je malo prije

fatboy

Ja bih uzeo Shoei...ali mi je jasno ako nema tamnog vizira da nije baš izbor...

Ja se nadam da ću se spotaknut od neke novce i jednog dana uzet Shoei Neotec... ;)

miha

Citat: zorro  u Listopad 17, 2017, 10:47:57
..s kim god sam pričao..i čitao dojmove od vlasnika..shojka je najtiša kaciga općenito
ma da... vjerujem ali da ima bijela nebih uopće pitao ikoga išta, ajmo reć da više tražim razlog da mi netko reće d aje ova x-ca bar dobra... ;)
Pravo vrijeme je malo prije

tibertov

Citat: fatboy  u Listopad 17, 2017, 10:57:18
Ja bih uzeo Shoei...ali mi je jasno ako nema tamnog vizira da nije baš izbor...

Ja se nadam da ću se spotaknut od neke novce i jednog dana uzet Shoei Neotec... ;)

i ja isto  :thumbup:

Mrki

Ako ti je tišina najbitnija svi kažu da su Shubert najtiše.. a su i najskuplje.. jbg..

zorro

Citat: Mrki  u Listopad 17, 2017, 11:10:34
Ako ti je tišina najbitnija svi kažu da su Shubert najtiše.. a su i najskuplje.. jbg..
:thumbup: ..bravo ..totalni previd sam napravio  :zbunj: ..upravo sam na shuberticu i mislio..jebga
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

iviccaa

Schubert je po kvaliteti izrade  2 klase ispod Shoei-a.

agolac

Citat: iviccaa  u Listopad 17, 2017, 11:23:25
Schubert je po kvaliteti izrade  2 klase ispod Shoei-a.

Nema do Made in Japan  :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

fatboy

Citat: Mrki  u Listopad 17, 2017, 11:10:34
Ako ti je tišina najbitnija svi kažu da su Shubert najtiše.. a su i najskuplje.. jbg..

Vidiš to sam i ja čuo, ali dva frenda ih prodaju da su ih razočarali baš po pitanju buke (S1 i C1 mislim)... :huh: