Fiksne kamere u 2018 i 2019

Autor Bagy, Veljača 09, 2018, 09:01:22

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Ponti  u Ožujak 28, 2019, 07:29:29
Sada ću još brže voziti s blatnjavom tablicom, nek se napuše  :finger:
Samo još promijeniš adresu ..umjesto Vele Luke prebaciš se u Blato..onda ćeš imati i zakonsko pravo da ti motor bude blatan  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Ožujak 28, 2019, 08:37:31
Samo još promijeniš adresu ..umjesto Vele Luke prebaciš se u Blato..onda ćeš imati i zakonsko pravo da ti motor bude blatan  :)

Zovu me blaćani stalno, da tamo otvorim radnju. Čak mi je i načelnik ponudio poslovni prostor besplatno samo da zaposlim jednu osobu. Rekoh mu da mi je bolje ležati s 20 kuna, nego raditi za 100 kn. :smijeh:

zubakis

Citat: Ponti  u Ožujak 28, 2019, 07:29:29
Sada ću još brže voziti s blatnjavom tablicom, nek se napuše  :finger:

Ja san isto za blatnjavu tablicu. Nega zna li neko u kojem omjeru ide voda i zemlja i koja granulaža zemlje. U biti kako napravit idealnu gustoću da zalipi?

Stjepko


fatboy

Citat: zubakis  u Ožujak 28, 2019, 12:26:42
Ja san isto za blatnjavu tablicu. Nega zna li neko u kojem omjeru ide voda i zemlja i koja granulaža zemlje. U biti kako napravit idealnu gustoću da zalipi?

Uzmeš onu glinu za modeliranje... :smijeh: :smijeh: :smijeh:

zubakis

Citat: fatboy  u Ožujak 28, 2019, 13:01:47
Uzmeš onu glinu za modeliranje... :smijeh: :smijeh: :smijeh:
Ne valja to. Mora bit blato. Ne mogu rec panduru da mi se slučajno zalipila glina za modeliranje... :smijeh:

fatboy

Kako ne možeš? Kažeš da te žena gađala, jer nisi htio ostat doma peglat... :samaranje:

iviccaa

Citat: fatboy  u Ožujak 28, 2019, 13:29:22
Kako ne možeš? Kažeš da te žena gađala, jer nisi htio ostat doma peglat... :samaranje:
Vidim iskustvo progovara..[emoji16]

beli

Citat: zubakis  u Ožujak 28, 2019, 13:26:30
Ne valja to. Mora bit blato. Ne mogu rec panduru da mi se slučajno zalipila glina za modeliranje... :smijeh:
... vama na moru je lako, što fali govnu od galeba ? Ne može bit sumnjivo da ga hebeš ...
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zare

Citat: beli  u Ožujak 28, 2019, 14:20:24
... vama na moru je lako, što fali govnu od galeba ? Ne može bit sumnjivo da ga hebeš ...
:)

zubakis

Citat: fatboy  u Ožujak 28, 2019, 13:29:22
Kako ne možeš? Kažeš da te žena gađala, jer nisi htio ostat doma peglat... :samaranje:
Nema šanse. Panduri znaju da u Dalmaciji žene gađaju kamenjem [emoji2357]

zubakis

Citat: beli  u Ožujak 28, 2019, 14:20:24
... vama na moru je lako, što fali govnu od galeba ? Ne može bit sumnjivo da ga hebeš ...
Dobra ideja. Jos ako nagrize boju na tablici onda sam na konju. Ili galebu? [emoji848]


zubakis


bajki

Sve su upisane, ali vidim da ima grešaka.

Ona u Đakovu neće biti u Đakovu nego u Kuševcu.