CRF 450L

Autor Danijel 23, Svibanj 29, 2018, 19:20:04

« natrag - naprijed »

Patak

Mali ispravak naslova 450L

Jako zanimljivo ali i dalje naš DRZ ostaje zen pila :)...

Nadalje, mal rezervar 7.6L, očekivana cijena 10+teu, servisni intervali 1000km ili neki zajeb u pisanju, snaga 25ks te ga je potrebno otvoriti (čemu tu)?

zorro

Citat: Patak  u Svibanj 29, 2018, 20:53:24
servisni intervali 1000km ili neki zajeb u pisanju
..ja mislim..vjerujem čak  99,99% da je to zajeb ..nečiji grubi previd u pisanju  :huh:
..a snagu su stavili vjerojatno zbog onih A2 i šta ti ja znam kategorija..da mogu mladi vozači vozit ..al to je najmanji problem..da je bar cijena toliki problem koliko ta snaga   :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

I dalje ostajem pri svome mišljenju od prije godinu/dvije "CRF 450L RALLY" će biti odličan motor...Kada ga izbace na tržište a sigurno hoće :ooda:

Vinko

Šteta da se Japanski proizvođači ne uključe u pravu hard enduro klasu, koja je sve popularnija, ako su mogli 70-80tih godina ući u trial klasu zašto nebi sad u hard enduro.....
Tu je možda najbliže došla Yamaha sa WR serijom ali i dalje je nedovoljno konkurentna prema Europljanima.....
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

fatboy

Citat: Vinko  u Svibanj 30, 2018, 07:52:35
Šteta da se Japanski proizvođači ne uključe u pravu hard enduro klasu, koja je sve popularnija, ako su mogli 70-80tih godina ući u trial klasu zašto nebi sad u hard enduro.....
Tu je možda najbliže došla Yamaha sa WR serijom ali i dalje je nedovoljno konkurentna prema Europljanima.....

Ne znam, ne pratim, ali mislim da to njih ne pati jer se preko bare prodaju ko ludi...mislim da im je to glavno tržište... :misli:

Vinko

Citat: fatboy  u Svibanj 30, 2018, 08:38:47
Ne znam, ne pratim, ali mislim da to njih ne pati jer se preko bare prodaju ko ludi...mislim da im je to glavno tržište... :misli:
Ma da, sve je to proračunato, lova je glavni pokretač, druga vremena su bila 70tih i očito im se danas ne isplati razvijati nešto što je najtraženije u Europi....
Npr u Australiji najprodavaniji hard enduro je Yamaha WR 450 F, za njihove terene i pojam hard endura očito im odgovara takav "top gun"....ali i jedan KTM, Beta isto prodaju ogromne količine svojih više extremnijih modela....
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Patak


gianni

Inace KTM super enduro se u Australiji masovno kupovao, to je strojcina :thumbup:

Danijel 23