Trening sigurne vožnje 13.04.2019

Autor Ćoso, Travanj 11, 2019, 13:19:40

« natrag - naprijed »

Borko

Ma ako ćeš naučit nešto šta će ti podić skill level i možda sačuvat glavu jedan dan, onda cifra i nije velika. Pogotovo za mlade vozače. Toga bi trebalo u lijepoj našoj biti malo više, a ne da moram na Grobnik potezat.

Ponti

Zaboravljate da "no name gerijatrija" klub plaća pola, dakle samo 100€. Đabe... i tata bi sine  :)

Bagy

Citat: Borko  u Svibanj 08, 2019, 09:10:14
Ma ako ćeš naučit nešto šta će ti podić skill level i možda sačuvat glavu jedan dan, onda cifra i nije velika. Pogotovo za mlade vozače. Toga bi trebalo u lijepoj našoj biti malo više, a ne da moram na Grobnik potezat.

To bi u stvari svaka auto/moto škola trebala imati u svojem programu. Nema dozvole sine, dok ne riješiš poligon!  :ooda:
mob: 095/573-6874

zorro

Citat: Bagy  u Svibanj 08, 2019, 09:36:23
To bi u stvari svaka auto/moto škola trebala imati u svojem programu. Nema dozvole sine, dok ne riješiš poligon!  :ooda:
kud je ovak skupa autoškola, još onda i 200 ojra gore ..ko će to sve podnijet  :-\
:smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Bobi

Citat: zorro  u Svibanj 08, 2019, 07:57:12
ma sve stoji  :thumbup:
..problem je jedino u toj cijeni ..nemrete me ubjedit da to nije nekome NIŠTA pa da ste kru pečeni  :smijeh:

Ima nas i takvih  ;)

Bagy

Citat: zorro  u Svibanj 08, 2019, 09:38:03
kud je ovak skupa autoškola, još onda i 200 ojra gore ..ko će to sve podnijet  :-\
:smijeh:

Hm, a koliko je koštalo osiguranje+tehnički za motore  od +1000 ccm prije nekih 15-20 god.? Pretpostavljam,  oko 4-5000 kn (i više)... a viđe sad!  :ooda:
mob: 095/573-6874

indian

Nakon kecove škole  jako je teško je za shvatit da ljudi, dobiju vozačke dozvole za upravljanje motociklom u tzv autoškolama.. a sad, tko ce koliko iskoristit i primjenit ono kaj su ga naucili je druga stvar ..

Danijel 23

Pa to je isto kad dođeš  i odvoziš sigurnu vožnju na Oryx poligonu. Fakat se zamisliš!

https://www.oryx-sigurnavoznja.hr/cijene/

Borko

Opet kontinentalno... Jebemu, vi u Zagrebu i okolici sve imate. Sad ste čak i buru dobili. Život nije fer.  :'(

Danijel 23

Citat: Borko  u Svibanj 15, 2019, 08:46:36
Opet kontinentalno... Jebemu, vi u Zagrebu i okolici sve imate. Sad ste čak i buru dobili. Život nije fer.  :'(
Mi...a odakle si ti?

Bagy

Citat: Danijel 23  u Svibanj 15, 2019, 08:03:50
Pa to je isto kad dođeš  i odvoziš sigurnu vožnju na Oryx poligonu. Fakat se zamisliš!

https://www.oryx-sigurnavoznja.hr/cijene/

I pretpostavljam voziš na svojem motoru?!  :misli:
mob: 095/573-6874

Danijel 23


Borko


Bagy

Citat: Danijel 23  u Svibanj 15, 2019, 09:02:14
A di je problem?

Ako tresneš . Em te boli, em te košta... :smijeh:

Zato škola kod Keca nije skupa.  :ooda:
mob: 095/573-6874

Danijel 23

Slažem se, ali sam pristalica trenirat na svom motoru jer ga poslije i nastavljam vozit-trenirat naučenu teoriju. A baš ak se želiš tak oštro zezat koji je problem napravit bočne rolšuhe (50E), a poslije ih možeš koritit i po cesti?  :)