Trening sigurne vožnje 13.04.2019

Autor Ćoso, Travanj 11, 2019, 13:19:40

« natrag - naprijed »

Borko

Ma lakše se izvrnit s njihovog motora. Lako ćeš se prišaltat na svoga. A i jeftinije je, ako ništa, bar tih 50E. :)
Ali hvala na informaciji. Nisam znao da postoji angažman kod nas po pitanju napredne vožnje bajka.

Danijel 23

Citat: Borko  u Svibanj 15, 2019, 09:08:50
Split :)
Za 2 i po sat si u Zg....odvoziš školu i jos se lagano možeš vratit kući....a  ako ti se ne žuri drugi dan kuć preko Bosne i lagano treniraš naučeno.  :moto2:

Citat: Borko  u Svibanj 15, 2019, 10:36:19
Ma lakše se izvrnit s njihovog motora. Lako ćeš se prišaltat na svoga. A i jeftinije je, ako ništa, bar tih 50E. :)
Ali hvala na informaciji. Nisam znao da postoji angažman kod nas po pitanju napredne vožnje bajka.
Koliko ja znam i oni imaju rolšuhe...nema izvrtanja, jer i njih to boli!  :)

Borko

Citat: Danijel 23  u Svibanj 15, 2019, 10:42:57

Za 2 i po sat si u Zg....odvoziš školu i jos se lagano možeš vratit kući....a  ako ti se ne žuri drugi dan kuć preko Bosne i lagano treniraš naučeno.  :moto2:
Koliko ja znam i oni imaju rolšuhe...nema izvrtanja, jer i njih to boli!  :)
Ma normalno da nije problem se zaletit, zajebajen se. A i nije ti loša ta shema sa rolama. Da probam counter steer sa 60 kmh.  :kava:

Danijel 23

Citat: Borko  u Svibanj 15, 2019, 11:50:15
Ma normalno da nije problem se zaletit, zajebajen se. A i nije ti loša ta shema sa rolama. Da probam counter steer sa 60 kmh.  :kava:
:thumbup:
....ali pazi po gradu, ne guraj se kroz kolonu na semaforu da ne bi role ostale na počeku kolone! :smijeh:

Borko

Citat: Danijel 23  u Svibanj 15, 2019, 11:53:09
:thumbup:
....ali pazi po gradu, ne guraj se kroz kolonu na semaforu da ne bi role ostale na počeku kolone! :smijeh:
Evo kažu da imaju u ponudi ove, uočljive su u prometu, ali im osiguranje ne pokriva štetu od palica, kamenja isl.

Borko

Dosta zajebancije. Nazad na topic prije linča.  :shhh: :kava:

Špoki

Strah te moderatora :smijeh: Kad malo bolje razmislim, tko će mi pomoći oko servisa idućeg,zato moderatori :-*  :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Bagy

Citat: Borko  u Svibanj 15, 2019, 11:50:15
Ma normalno da nije problem se zaletit, zajebajen se. A i nije ti loša ta shema sa rolama. Da probam counter steer sa 60 kmh.  :kava:


Ide već od 30 km/h... I ne trebaju ti role.  ;)
mob: 095/573-6874

Danijel 23

 :misli: alo Čoso..di su cvike, kaj imaš leće?




Borko

Zašto meni taj Grobnik pari dalje od Japana? 😃😏 Ali uzet ću opciju na ozbiljno razmatranje. Provrtim ja ovog mog stromića, uske manevre na parkingu kad ima mista, ali blokada je u glavi za gurnit ga priko neke granice i gotovo. A i na otvorenoj cesti uvik ima mista za nadogradnju, tako da... na razmatranje! :novac:

Bobi

Citat: Danijel 23  u Svibanj 15, 2019, 09:18:44
Slažem se, ali sam pristalica trenirat na svom motoru jer ga poslije i nastavljam vozit-trenirat naučenu teoriju. A baš ak se želiš tak oštro zezat koji je problem napravit bočne rolšuhe (50E), a poslije ih možeš koritit i po cesti?  :)

Ja nisam, uz duzno postovanje tvog misljenja. Ovo je kao da jebem svoju prvu curu do kraja zivota, jer sam se naucio na njoj, i to znanje ne mogu prebacit na druge cure  :)

Danijel 23

Citat: Bobi  u Svibanj 16, 2019, 07:09:28
Ja nisam, uz duzno postovanje tvog misljenja. Ovo je kao da jebem svoju prvu curu do kraja zivota, jer sam se naucio na njoj, i to znanje ne mogu prebacit na druge cure  :)
:misli:  :-\  :smijeh: ..... :sorry: nisam tak razmišljo! Respekt  :thumbup:
:vino:

gogs

Citat: Bobi  u Svibanj 16, 2019, 07:09:28
Ja nisam, uz duzno postovanje tvog misljenja. Ovo je kao da jebem svoju prvu curu do kraja zivota, jer sam se naucio na njoj, i to znanje ne mogu prebacit na druge cure  :)

:smijeh: :smijeh: :buahaha:

sasaa

Citat: Ćoso  u Travanj 16, 2019, 17:43:12
Ja idem krajem mjeseca kod Keca (http://www.99racingschool.com/99.rs?page=program-poligon). On ima onaj motor s pomoćnim kotačima


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!


Javi dojmove
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Ćoso

Što može poći po zlu?



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!