Baltičko more

Autor Mrki, Kolovoz 28, 2019, 08:44:51

« natrag - naprijed »

keko

.. alo Mrki skoncentriraj se, nije ti to Grčka pa da žanješ žito  :smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zander

Zna Mrki oko Garmina, ali Garmin ima svoje bubice i cesto te odvuce i neku selendru.....bez obzira na setovanje i bez obzira ubacene mape....cudo od masine :smijeh:

P.S. nema koga nije odvukao tako u p.m. pripizdine neke....

Hrabrima sitnice ne smetaju....pazljivo dalje  :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Mrki

Citat: zander  u Rujan 03, 2019, 14:48:58
Zna Mrki oko Garmina, ali Garmin ima svoje bubice i cesto te odvuce i neku selendru.....bez obzira na setovanje i bez obzira ubacene mape....cudo od masine :smijeh:

P.S. nema koga nije odvukao tako u p.m. pripizdine neke....

Hrabrima sitnice ne smetaju....pazljivo dalje  [emoji106]
Baš to.. [emoji106]
Namjestiš sve kako hoćeš ali opet on po svome.. :)
Ako ga jučer nisam bacio u tu šumetinu neću nikada :D

Ponti

Ne znate vi s garminom, to je jedan fini uređaj, vrlo precizan i pametan. Nikada ne griješi.
Samo mi griješimo... jer ga slušamo  :smijeh:

Mrki

Mislim da sam se precijenio sa rutom, biti ću kratak za dan dva izgleda.. :(

fatboy

Pa ti odi do kud si mislio...a za put nazad budi kratak... :smijeh:

Ponti

Citat: Mrki  u Rujan 03, 2019, 20:25:00
Mislim da sam se precijenio sa rutom, biti ću kratak za dan dva izgleda.. :(

Boli te đon .... samo guštaj pa dokle stigneš.

Mrki

I što je najgore Transfargarasan opet pušiona, sutra sam ga mislio proći najavljuju kišu cijelo dan.. :samaranje:
Izgleda da će morati biti treća sreća..

keko

..kaj se garmina i uporabe tiće, evo od neki dan slučaj iz Zagreba. Sjedim na poslu, zujim po netu i čujem kao da je nešto grunulo, ne obazirem se. Dolazi mi poruka od našeg portira da pogledam kroz prozor. Pogledam i vidim da je na parkingu kaos, tri auta razbijena. Siđem dole i upitam ženu koja je skrivila sudar, kak joj je uspjelo pogoditi dva parkirana auta, a ona odgovara, navigacija mi je rekla da skrenem desno i ja skrenula. Ja je gledam i ne vjerujem kaj ova "plavuša"  priča, naime desno je trebala skrenuti ali 50tak metara dalje, a ova bez razmišljanja i gledanja paf odmah desno u dva parkirana auta. Rezime je šteta na tri auta, od kojih su dva stara oko dva, tri mjeseca cca 100000 krznenih životinjica. Za ne povjerovati  :ebudale:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Osy


zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Citat: Mrki  u Rujan 03, 2019, 20:31:37
I što je najgore Transfargarasan opet pušiona, sutra sam ga mislio proći najavljuju kišu cijelo dan.. :samaranje:
Izgleda da će morati biti treća sreća..

A da odes u Sibiu i provvedes dan tamo pa na TransF? ako ti se uklapa
OPENMINDED PEOPLE WANTED

keko

Citat: zander  u Rujan 03, 2019, 21:21:06
Jel zezas? :misli:
..nažalost ne  :huh: to ti je new generations, bez brige i pameti, sve će tehnika i informatika riješiti  :smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zander

Ta je gora od nekih od nas ahahah  :smijeh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

bajki

Citat: keko  u Rujan 03, 2019, 20:40:45
..kaj se garmina i uporabe tiće, evo od neki dan slučaj iz Zagreba. Sjedim na poslu, zujim po netu i čujem kao da je nešto grunulo, ne obazirem se. Dolazi mi poruka od našeg portira da pogledam kroz prozor. Pogledam i vidim da je na parkingu kaos, tri auta razbijena. Siđem dole i upitam ženu koja je skrivila sudar, kak joj je uspjelo pogoditi dva parkirana auta, a ona odgovara, navigacija mi je rekla da skrenem desno i ja skrenula. Ja je gledam i ne vjerujem kaj ova "plavuša"  priča, naime desno je trebala skrenuti ali 50tak metara dalje, a ova bez razmišljanja i gledanja paf odmah desno u dva parkirana auta. Rezime je šteta na tri auta, od kojih su dva stara oko dva, tri mjeseca cca 100000 krznenih životinjica. Za ne povjerovati  :ebudale:

Bilo bi smiješno da nije žalosno! I što je najgore takvi sudjeluju u prometu i ugrožavaju tuđe živote! :samaranje: