Podešavanje ovjesa

Autor MaRi0_St, Kolovoz 07, 2020, 07:32:14

« natrag - naprijed »

zare


Suki

:moto2:

098 9232180

Osy

Citat: zare  u Listopad 04, 2020, 23:05:43
Da, i  :misli:
Zar se nesmije
Dobro je pa Suzana to voli, ja poznam više onih koje ne vole  :)

Ćoso


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Dinko

Citat: zare  u Listopad 04, 2020, 22:31:48
Ja nisam baš zadovoljan sa stražnjim ovjesom, kad smo dvoje na motoru i full natovareni, prilikom brže vožnje volio bi da ga mogu još tvrđe podesiti, za solo mi je OK
Stegnut je na max tvrdoću
Kako da ga još otvrdnem u toj situaciji  :misli:

Upravo na način da vijak za prigušenje (ne za oprugu) (rebound dumping force adjuster) okreneš na tvrdo - time povećavaš otpor protoku ulja unutar amortizera i dobivaš tvrđi ovjes - na taj način čak niti ne moraš stezati oprugu na max tvrdoću pošto ste vas dvoje stvarno light kategorija pri čemu onda ne uspijevaš iskoristiti cijelu amplitudu oruge jer je našpanana na najtvrđe bez potrebe...

ToWaRR

Amo iz pocetka. Prvo sto je bitno namistit sag, a on se miri pomocu prelouda olitiga stezanjem opruge. Bez obzira na motor on se drzi na cca 30% (sag). Na stromu pise da je hod naprid i nazad 150mm (negdi pise 160mm)
Uglavnom to pada na nekih 45mm sto bi znacilo da bi sag trebao biti od 40 do 50mm kod stroma.
Znaci natovari se dobro i sidi na motor i ako utone toliko to je ok. Ako je vise stegni rebound, a ako je manje odpusti.
Ja sam sebi stavio na 40mm jer nisan bio u ful opremi, a i volim malo tvrdje.
Rebound je malo kompliciraniji, ako ga zatvoris onda na uzastopnim neravninama amortizer se nece stici ispruziti i samo ce propadati dok ne botomira, a ako ga skroz otvoris skakat ce bez veze.
Njega je malo teze namistit i to bi trebalo na oko kad upres jako motor on se mora ispruzit malo vise nego je kad samo stoji i odmah se vratit u prvobitan polozaj (tesko za objasnit tipkajuci) i naravno trebalo bi ga sto je vise moguce sinkronizirat sa prednjim krajem (s obzirom da strom nemoze vile stelat). Ukratko ako neznas sta radis ostavi na tvornicki polozaj :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Tomorrow never comes until is too late


Tko radi taj i grijesi........ rece pijetao i sidje sa patke

zare

Citat: Dinko  u Listopad 05, 2020, 15:17:28
Upravo na način da vijak za prigušenje (ne za oprugu) (rebound dumping force adjuster) okreneš na tvrdo - time povećavaš otpor protoku ulja unutar amortizera i dobivaš tvrđi ovjes - na taj način čak niti ne moraš stezati oprugu na max tvrdoću pošto ste vas dvoje stvarno light kategorija pri čemu onda ne uspijevaš iskoristiti cijelu amplitudu oruge jer je našpanana na najtvrđe bez potrebe...
Hvala, baš ću pogledati koji je to vijak  :thumbup: a možda bi trebao pogledati i papire od motora  :)