Highway pegs

Autor Paf, Rujan 30, 2020, 22:31:48

« natrag - naprijed »

Macak

produžetak prednjeg blatobrana
Glupe žene podižu glas a pametne noge
Bolje popiti sa Alzheimerom nego proliti sa Parkinsom
0981890220

Grba

Munja to ti je za bemvejaše, štitnici koljena za molitvu prije puta
098 737 604

munja

Citat: Grba  u Siječanj 20, 2021, 18:22:47
Munja to ti je za bemvejaše, štitnici koljena za molitvu prije puta
I mislio sam

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


Ćoso

Citat: munja  u Siječanj 20, 2021, 18:25:18
I mislio sam

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk
Ne pričajte koješta.
To je izvrsna stvar (pa to nam je Vujče radio prije 7-8 godina, zar ste već zaboravili [emoji23]). Fenda extenda.
Ne baca vodu na noge.

zorro

Citat: Ćoso  u Siječanj 20, 2021, 18:30:02
Ne pričajte koješta.
..je je..istina je..i ja sam čuo  :-X
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

                    Aloo., malo sam gleda ovih dana kamere,ima od 400,600 ,pa i puno vise kuna kostaju,ne triba mi nista profesionalno,nego eto,ako bi se vrtia-djira,da moze  snimati, te sam naletia na ovu...nema jeftinije,ali dali je to-to.,i oce li ovo moci ispuniti osnovne zelje snimanja...evo slike,pa ako to ista more posluziti,recte ko zna  :misli:
                                       
               

zorro

Citat: Paf  u Siječanj 21, 2021, 20:50:54
                    Aloo., malo sam gleda ovih dana kamere,ima od 400,600 ,pa i puno vise kuna kostaju,ne triba mi nista profesionalno,nego eto,ako bi se vrtia-djira,da moze  snimati, te sam naletia na ovu...nema jeftinije,ali dali je to-to.,i oce li ovo moci ispuniti osnovne zelje snimanja...evo slike,pa ako to ista more posluziti,recte ko zna  :misli:
                                       
             
To može eventualno poslužit za nešto snimati sa stativa..nikak u kretnji
Imaš na Alliju ili Ebayu ..brand EKEN ..već sam dvije kupio..prvo sebi pa sam je nakon godinu dana prodao Markanu,evo kod njega je već 3-4 god. snima sve naše vožnje s njom.. i nedavno sam mu kupio još jednu..nju montira negdje dolje da mu snima kotač  :)
Košta oko 40-50 $
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf


VUCIBATINA

Ja svoju prodajem. Sjcam m20.  Doleti pa isprobaj jel ti pase
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

zorro

Citat: VUCIBATINA  u Siječanj 22, 2021, 07:52:43
Ja svoju prodajem. Sjcam m20.  Doleti pa isprobaj jel ti pase
..e to je već malo bolji stojčić  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

iviccaa

A ima li neka opcija kamere koju bi stavio na kacigu i samo slikao?
Video me ne zanima
Znam da ima opcija automatski npr. svakih 10s, ali tada dobijem hrpu glupih slika.
Bolje bi bilo da ima neki prekidac(okidac) u ruci, pa da zena iza slika kad bude nesto zanimljivo.

Mrki

Staviš kameru koja ima time laps, ja osobno stavim GoPro na slikanje, imam daljinski na volanu, i samo stisnem da slika (stavim burst, 10 slika u 3 sekunde)

A kada ide cura ona ima svoj fotoaparat oko vrata, onaj mali akcijski, otporan na vodu i udarce..

zorro

Citat: iviccaa  u Siječanj 22, 2021, 09:48:55
A ima li neka opcija kamere koju bi stavio na kacigu i samo slikao?
Video me ne zanima
Znam da ima opcija automatski npr. svakih 10s, ali tada dobijem hrpu glupih slika.
Bolje bi bilo da ima neki prekidac(okidac) u ruci, pa da zena iza slika kad bude nesto zanimljivo.
Imaš tu narukvicu i na ovoj jeftinoj EKEN što sam stavio link
Ovu zadnju što sam kolegi naručio je baš s tom narukviciom..ima 2 gumba..za snimanje i fotkanje
Jedino je sranje što nema nikakav indikator da je kamera uopće upaljena.
Dok ja na svojoj Sony imam takvu narukvicu i na istoj je LCD displej na kojem vidiš šta snimaš/fotkaš..el upaljena..onda možeš mijenjati kojekakve  postavke ..jedino što je ta Sony oko 300-500 €
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

VUCIBATINA

Uzmes insta 360 kameru.snimis video i posli uzimas sliku iz vilo kojeg kuta zelis.ima mi frend tu i mogu ti reci da je strasna stvar narocito to sto mozes s iste lokacije uzeti sliku iz bilo kojeg kuta zelis
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948