Mala Djirada

Autor Paf, Listopad 01, 2020, 16:16:27

« natrag - naprijed »

Paf

Evo,Lipo vrime,sunce grije,Valja malo prosvrljati,svratia do Vucibatine,prigleda e Stroma u 10 minuta,i specifikacije su odlicne...posto nije mogao Djir,malo sam do Zatona otisa na kavu,malo okolo...3-4 ure dobre djirade,Strom bi jos,ali meni dosta,idem malo gradelati ...
                                                                     
                                                                 

Paf

 a,e...evo uzea sam lipi komplet,sto je za cudo za mene 2 m.robe...da sam naletia na ovo,tip govori evo stoji 4 godine,niko ne kupuje,evo ti na Akciju,i lipi popust,kostalo je 2.460 kn...a dao mi za 1500 kn...naravno,iz ducana,novo...upravo i isprobano,mora sam jos skinuti postavu,er e prevruce mi bilo...eeeee...sad se moran angazirati...trazim neke moto-patike,al mi je malo problem br.49...ima 47,pa 48...al to mi ne more...idem malo svrljati po vanka...nacu ja nesto... a usput,evo i malo da reklamiraam ducan od Vucibatine koji je na slikama...
                                                     

Paf

 Onda naletia lokalni Pooscjer,vidia zuti motor,pa mislia da je od Poste...te se tia slikati sa mnom i zutim motorima kad je vec stao... a ducan je i dalje tu,ima kod Vucibatine od igle do aviona djelova...najvise od GS_a...  ;)
                                                 

zubakis


Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

Suki

Vidim ja, Paf i Vucibatina ko prst i nokat :) :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

Martin

Citat: Suki  u Listopad 01, 2020, 18:41:45
Vidim ja, Paf i Vucibatina ko prst i nokat :) :smijeh:.

a jesam ja rekaa....ta ljubav nikada nije prestala  :smijeh:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Suki

:moto2:

098 9232180

Paf

Evo tek sad se javljam,bilo neko malo društvance...uffff...sam se prijia...da nebi bilo,da nije bilo gradelanja,necu nikom radit gricule,...ali evo kako je to islo...priprema-glavno pecenje za doćekušu...VRATINA...pa pecenje za razgovorušu...PILETINA I PECENICE KOBASICE...pa ope pecenje za potjerušu...ČEVAPI...,al i popilo se nešto crnog vina Hercegovačkog...zvanog Barba JURE...,a i Karlovačkog je otišlo Kašun...eto...da je ko naiša,dobro bi doša...ope ufff...

Saxi

Vrhunski provod, nema se sta prigovoriti, za medalju i domaćinski, a za Vucibatinu sam mogu reći, sad se vidi sad se zna, ko se kome dopada [emoji1787]
Samo napred blizanci [emoji482][emoji869]

Suki

Citat: Saxi  u Listopad 02, 2020, 01:50:34
Vrhunski provod, nema se sta prigovoriti, za medalju i domaćinski, a za Vucibatinu sam mogu reći, sad se vidi sad se zna, ko se kome dopada [emoji1787]
Samo napred blizanci [emoji482][emoji869]
:bravo: :moto2:
:moto2:

098 9232180

Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Martin

**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

bansi

Paf samo obrve održavat i ljubavi neće biti kraja ;) :)