Mala Djirada

Autor Paf, Listopad 01, 2020, 16:16:27

« natrag - naprijed »

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

VUCIBATINA

nije se vucibatina ničega ni naija ni napija :finger:

nema veze samo vi prckajte,meni drago da bar neko jebe pa makar mene
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Suki

Citat: VUCIBATINA  u Listopad 02, 2020, 09:06:26
nije se vucibatina ničega ni naija ni napija :finger:

nema veze samo vi prckajte,meni drago da bar neko jebe pa makar mene
:smijeh: :thumbup:
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: VUCIBATINA  u Listopad 02, 2020, 09:06:26

nema veze samo vi prckajte,meni drago da bar neko jebe pa makar mene
..e to ti je već 90% ulaza u slavonsku grupu  :thumbup: ..daj još malo i Suki će te inicirat vnutri  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: zorro  u Listopad 02, 2020, 09:39:35
..e to ti je već 90% ulaza u slavonsku grupu  :thumbup: ..daj još malo i Suki će te inicirat vnutri  :smijeh:
...čuj ovoga...u slavonsku grupu :smijeh: :bzvz:...a di si ti?! u dalmatinskoj?! :belj: :smijeh:
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Listopad 02, 2020, 10:08:24
...čuj ovoga...u slavonsku grupu :smijeh: :bzvz:...a di si ti?! u dalmatinskoj?! :belj: :smijeh:
niĐe  :bzvz:  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

UUUUU...Al grie,ope Suncee...ajmo Djir...di e to nevrime,sutra...OK...,Bansy.,nema diranja moih obrva...to e zaštitni znak...  :sunce:

zorro

Citat: Paf  u Listopad 02, 2020, 12:24:48
..,Bansy.,nema diranja moih obrva...to e zaštitni znak...
aaaaaaaaa..vidi stvarno  :) ..ja mislio ti se na fotki zajebavaš pa stavio dvije gusjenice..a ono stvarno obrve  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy


VUCIBATINA

možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Ponti


Paf

ko e vama kriv što nemate Hercegovačke obrve,ne laje Ćuko rad sebe,već rad drugog...smijao bi se ali ne smin...Baaaagfahahafdahahah...  :ooda:

Paf

 Vujceee...sa vidin,ti si iz Skoplja...puuuu,ja ti vec 5 godina redovno dolazim u 5.mjesecu u Ohrid i Bitolu,ovu nisam,jer se nije moglo...cuo sam da negdje u Skoplju imaju Cevapi,bolji od Bosanskih,volia bi to provjeriti kad opet dodjem... ;)

Paf

 Bio sam danas u Splitu,sve je proteklo OK.,Strom ide li ga ide,i to sa dvoje...svratia sam i u moto caffe Rock-Road,vlasnik je super,a i ambijent samog kafica mi se svidia,zvao sam i Borka,ali nije mogao doci u to vrijeme,a meni je kasnije bilo kasno,ali ima dana...popili smo picence ja i moja Bodulica,te je konobar rekao,da ne triba platiti,da ce to Borko rjesiti,pa eto Borko thx,a neki drugi put ope se cujemo,bilo je tamo par motorista,svi se jave,klimnu glavom,stvarno OK,a iznenadilo me i koju sam Bajkericu vidia...taaman za Pontya...stara e prva liga...imam i koju sliku sa mob.pa da azuriram ponesto...
              prvo,prvo protezanje iznad Trogira...

Paf

Ondaa evo mene...nas...u moto kaffe...