Nordkapp

Autor beli, Listopad 05, 2020, 20:47:38

« natrag - naprijed »

VUCIBATINA

I taj bi putopis volija procitati,odnosno bar bi se trudija procitati
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

beli

Citat: Paf  u Listopad 06, 2020, 22:23:09
koo zna...za dvi godine...mozda i lipsa polovica bi isla...zasto ne...bili to Strom izgura pomalo...  :misli:
bi, pitanje je za dupe, ali laganini , nema brzine navodno kazne vrebaju ... pa 21 je na pragu, korona i ostalo, dakle možemo prekrižiti ... '22 ostaje . Treba to imati negdje polako u planu i metat lovu u šturc. Mi ne bi išli solo, ako baš 'ne moramo' , ovakav put je možda bolje u parovima, zanimljivije je, mislim da ima prilično dosadnih dionica. Ne treba se nitko s nikim kumit, odradi se đir i što veli Zorre - kapela ..dakle tema je tu pa nek se kuha ....
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

beli

Citat: Grba  u Listopad 06, 2020, 22:20:56
Beli i Paf, već ste četvorica, taman  :thumbup:
:smijeh: ko ih jebe, ja s onom dvojicom ne idem !!!
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Grba

Stignete se pomirit do 22.  :smijeh:
098 737 604

Paf

 Ko se posvadia...zar ima toga...  :misli:

Black Betty

Ma ona dvojica stalno nešto gunđaju,a ova prva dvojica su super,pa kad zbrojiš .....

Onda te zaboli glava
Prepostavka je majka zajeba

Paf

 ona dvojica...pa ona dvojica...pa zbrojis... cetvorica... baah...ne kuzim tu matematiku ...  :)

tibertov

Koliko mi treba para? Ne spavam u šatorima.

Bagy

Citat: tibertov  u Listopad 09, 2020, 09:07:33
Koliko mi treba para? Ne spavam u šatorima.

3,000 Evra. Minimum...  :-\
mob: 095/573-6874

Paf

Paa za too mos cili svit obic...  :misli:

tibertov

Nekako mi je to malo za Norvešku...to je put od dobrih 3tj. Jos ako ide zena...juhuuu ode polovna golf 7-mica  :ebudale:

Ćoso

Ako ćeš tako gledati, biti će ti puno dvorište golfova s kojima nisi nigdje išao

tibertov

Kako ne, evo bio sam u Selcu sa 7-om  :ebudale:

beli

Citat: tibertov  u Listopad 09, 2020, 09:07:33
Koliko mi treba para? Ne spavam u šatorima.
smiri se, ima vremena ...100 dan .... laganini 20-25 dana ... ostalo na karticu .... ko' u Konzumu  :)
... više konzervi , repe,  sjemenki i puuuno vode ... manje janjetine .... šator i spavanje nisu  opcija, uglavnom je cijeli dan - dan  ;)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zander

Smestaj tamo je od 25 30E pa do 100E....sto veca soba to je jeftinije po glavi....Te yzv hajite su prelepo kad su od drveta, a ima i limenih ....cisto BTW da znate
OPENMINDED PEOPLE WANTED