Motor se ugasi

Autor ToWaRR, Studeni 07, 2020, 19:53:43

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Paf  u Studeni 09, 2020, 15:30:04
Skini sic,rezervar i TPS ti e odma prid tobon,mozda ti se odvida pa je klimav,upali makinju i malo livo-desno s njim,nastelaj obrtaje,i stegni,ako nece,promini novi...more biti lako do njega,on regulira kolicinu goriva u mlaznicama... ;)
Čuj to..malo livo -desno ..ooooo KTJ [emoji1787]
Aj molim te nemoj vise davat pausalne savjete, a nemas pojma kak se stela TPS. Dovodis ljude u zabludu covjece bozji..drz se sisa..guzica..viceva i zajebancija, a tehnicke teme ostavi iskusnima ili onima koji su ga bar jednom stelali..pa cak i oni koji su gledali kak se radi bi dali pametniji komentar

Poslano prek one stvari

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Citat: zorro  u Studeni 09, 2020, 15:49:19
Čuj to..malo livo -desno ..ooooo KTJ [emoji1787]
Aj molim te nemoj vise davat pausalne savjete, a nemas pojma kak se stela TPS. Dovodis ljude u zabludu covjece bozji..drz se sisa..guzica..viceva i zajebancija, a tehnicke teme ostavi iskusnima ili onima koji su ga bar jednom stelali..pa cak i oni koji su gledali kak se radi bi dali pametniji komentar

Poslano prek one stvari
ee,bees ga sad,ako mislimo na isti TPS,onda je to isto,a ti brkas...oli bar slicno,kakva e razlika izmedju auta i motora... :misli: ,sa si mi dao misliti...  :kava:

VUCIBATINA

Tps maknes desetinku mm i sjeba si sve,bar kod bmw-a
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Paf

Citat: VUCIBATINA  u Studeni 09, 2020, 16:05:43
Tps maknes desetinku mm i sjeba si sve,bar kod bmw-a
mislim da se nemore nista sjebati,to svasta pise...samo izgubis ustelani rad,to se nastela sa instrumentom,ope govorim iz iskustva na autima...,nesto kao faza...al neopasno kao faza...  ;)

zorro

Citat: Paf  u Studeni 09, 2020, 16:11:23
mislim da se nemore nista sjebati,to svasta pise...samo izgubis ustelani rad,to se nastela sa instrumentom,ope govorim iz iskustva na autima...,nesto kao faza...al neopasno kao faza...  ;)
Ja imam iskustva s kardanima..moja firma ih prodaje pa ih viđam u skladistu [emoji28] ..al mi ne pada na pamet vucibatini pisat kak da odrzava kardan na GS-u
Zato ti velim..nisi nikad mijenjao i stelao TPS na stromu..a ja sam jedno 5-6 puta..i nemoj pisati o necemu sto ne znas.
Pises da skine rezervar i upali motor i pomakne livo disno..pa aj samo reci kak mislis da upali motor ak je rezervar doli ???


Poslano prek one stvari
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Citat: zorro  u Studeni 09, 2020, 16:26:41
Ja imam iskustva s kardanima..moja firma ih prodaje pa ih viđam u skladistu [emoji28] ..al mi ne pada na pamet vucibatini pisat kak da odrzava kardan na GS-u
Zato ti velim..nisi nikad mijenjao i stelao TPS na stromu..a ja sam jedno 5-6 puta..i nemoj pisati o necemu sto ne znas.
Pises da skine rezervar i upali motor i pomakne livo disno..pa aj samo reci kak mislis da upali motor ak je rezervar doli ???


Poslano prek one stvari
Eto kolko ti znas... dodji pa cu ti pokazati...kako upalis motor na podu,poslje generalke...sta ga moras staviti u auto,da bi ga upalio i spojiti na rezervar...bahaha...Brajo,ja sam 20 god.rastavlja i sastavlja motore,auspuhe,kardane,struju radio...al oko auta...autobusa i kamiona,tako da mi je Strom ka igracka,al vise ne radim to,samo ocu reci da je to sve slicno,ako ne i isto,samo pomalo,i sve se more napraviti,pa ja sad nebi ni radia da je nesto vece...eto,dovescu kod tebe pa rjesavaj ako sta bude,brige mene...radje platim,nego se zahebavat,iako znam... a ti koda si Kabir-Bedy,madjionicar,odma dizes frku,koda sve znas...eto... ;)

beli

Citat: ToWaRR  u Studeni 07, 2020, 19:53:43
Pozdrav, čini mi se da bi se ja moga odi predplatit :D

evo nakon mojih prvih 2000km javljaju se problemi. Več mi se 2 puta dogodilo da mi se motor ugasija praktički u vožnji.
prvi put motor zagrijan, vračan se kući i stajem na semafor i puf motor se ugasi. nisan ga moga odma upalit pa sam ga odgura u stranu i onda je upalija. Posli je radija ok ali je drža đire na cca 1500rpm i slabije ih spušta da bi se posli normalizira na 1200rmp. Da napomenem da me kapula zeza od kada sam ga kupija (samo paljenje)

Drugi put motor hladan provlačim se na parkingu među auta i puf ugasi se opet, nakon toga odma upali ali drži đire na cca 2000rpm i isto slabo ih spušta kada se da gas da bi se nakon cca 2 km normalizira na cca 1200rpm.

E sad pitanje za znalce, odakle krenitit i što bi moglo bit?
Isto tako da napomenem kada se motor ugasi na crveni botun na satu se pojavi Check što u ovom gašenju motora nije bio slučaj tako da crveni botum isključujem iz ovog problema.
Ugašen motor san spoija u dealer mode i ne izbacuje grešku i TPS stoji na srednjoj crtici kako i treba. toliko o mom znanju o struji :)
... prodaj ga, bar ima danas šta za kupit drugo ... to ti je ko kad neko otvori temu kako prominit žarulju, pa udri na deset stranica ...  :beer:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Paf


Pipa

U mene ima novi TPS, dam ga za 450 kn ako komu triba!

zare

Citat: Pipa  u Studeni 09, 2020, 18:08:15
U mene ima novi TPS, dam ga za 450 kn ako komu triba!
Ko kec na desetku  :thumbup:
A ako i nije lako se proda

zorro

Citat: Paf  u Studeni 09, 2020, 17:09:27
Eto kolko ti znas... dodji pa cu ti pokazati...kako upalis motor na podu,poslje generalke...sta ga moras staviti u auto,da bi ga upalio i spojiti na rezervar...bahaha...Brajo,ja sam 20 god.rastavlja i sastavlja motore,auspuhe,kardane,struju radio...al oko auta...autobusa i kamiona,tako da mi je Strom ka igracka,al vise ne radim to,samo ocu reci da je to sve slicno,ako ne i isto,samo pomalo,i sve se more napraviti,pa ja sad nebi ni radia da je nesto vece...eto,dovescu kod tebe pa rjesavaj ako sta bude,brige mene...radje platim,nego se zahebavat,iako znam... a ti koda si Kabir-Bedy,madjionicar,odma dizes frku,koda sve znas...eto... ;)
:buahaha:
sad bi ti ja rekao šta si , a ne mehaničar  :-\  nemaš ti pojma koliko strom ima brzina, a da znaš kak se štela TPS :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Citat: zorro  u Studeni 09, 2020, 19:31:31
:buahaha:
sad bi ti ja rekao šta si , a ne mehaničar  :-\  nemaš ti pojma koliko strom ima brzina, a da znaš kak se štela TPS :bzvz:
a kako bi se ti nasmija,a ja volim zahebanciu,da ja ne nabacim stogod,bes ozbiljnost,i mehanicar sam priuceni,a inace sam elektricar...pa ako ti tribadne kucu instalirati javi,radim moderno,upalis svitlo u kuhinji,a proradi Tus u Wcuu... bahahahaa...  ;)

zorro

Citat: Paf  u Studeni 09, 2020, 19:38:28

              a kako bi se ti nasmija,a ja volim zahebanciu,da ja ne nabacim stogod,bes ozbiljnost,i mehanicar sam priuceni,a inace sam elektricar...pa ako ti tribadne kucu instalirati javi,radim moderno,upalis svitlo u kuhinji,a proradi Tus u Wcuu... bahahahaa...  ;)
:thumbup:  :beer:
Sve ti ja sam delam..bravarija, voda, varenje, mehanika, limarija..struja kućna i auto..zidarija ..nisam ni za što super stručnjak..al sve po malo znam..toliko da mogu biti house majstor...kod mene majstori dojdu tek kad stvarno treba stručnost  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Citat: zorro  u Studeni 09, 2020, 19:44:18
:thumbup:  :beer:
Sve ti ja sam delam..bravarija, voda, varenje, mehanika, limarija..struja kućna i auto..zidarija ..nisam ni za što super stručnjak..al sve po malo znam..toliko da mogu biti house majstor...kod mene majstori dojdu tek kad stvarno treba stručnost  :)
ufff,jos reci da si LAV u horoskopu i isti smo... skoro blizanci...  :misli:

Suki

Citat: zorro  u Studeni 09, 2020, 19:44:18
:thumbup:  :beer:
Sve ti ja sam delam..bravarija, voda, varenje, mehanika, limarija..struja kućna i auto..zidarija ..nisam ni za što super stručnjak..al sve po malo znam..toliko da mogu biti house majstor...kod mene majstori dojdu tek kad stvarno treba stručnost  :)
Pravi Bosanac, nema šta :) :smijeh:.
:moto2:

098 9232180