Suzuki GSX-S1000GT

Autor Zoran, Rujan 22, 2021, 15:12:40

« natrag - naprijed »

Zoran

Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

agolac

Super izgleda. Baš me zanima cijena.  :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Zoran

Citat: agolac  u Rujan 22, 2021, 17:07:27
Super izgleda. Baš me zanima cijena.  :thumbup:

Kažu oko 100 milja kuna.
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

agolac

Citat: Zoran  u Rujan 22, 2021, 18:14:00
Kažu oko 100 milja kuna.

Pa to zvuči kao baš fer cijena. Mogao bi biti popularan
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Zoran

Citat: agolac  u Rujan 22, 2021, 18:18:15
Pa to zvuči kao baš fer cijena. Mogao bi biti popularan

I meni se čini fer cijena, recimo ista klasa Kawasaki 1000sx je 20 milja kuna skuplji o BMW-u da ni ne govorim.
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

agolac

Citat: Zoran  u Rujan 22, 2021, 18:47:38
I meni se čini fer cijena, recimo ista klasa Kawasaki 1000sx je 20 milja kuna skuplji o BMW-u da ni ne govorim.

To ti tako ide, tim redom koji spominješ. Što lošiji motor to skuplji  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Zoran

Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

Grba

Ne opet vrzino kolo  :cupakosu:
Sirotinja,snobovi,ustaše,partizani...sad i ovi kaj dlakavu picu ne vole  :samaranje:
098 737 604

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Zoran

Citat: Grba  u Rujan 22, 2021, 19:17:52
Ne opet vrzino kolo  :cupakosu:
Sirotinja,snobovi,ustaše,partizani...sad i ovi kaj dlakavu picu ne vole  :samaranje:

'ko dlakavu picu ne voli,
takvog mora guza da boli,
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

Grba

098 737 604

bajki

Citat: Zoran  u Rujan 22, 2021, 18:14:00
Kažu oko 100 milja kuna.

Motor izgleda odlično, samo bojim se da tih 100.000 nije realno. Po meni je realnije da će biti oko 130.000 kn.

Zoran

Citat: Grba  u Rujan 23, 2021, 06:46:22
Toooo  :bravo:
:klanjase: :rofl:

Posto znam da si pjesnicka dusa mislio sam da ces nastaviti niz  :ooda:
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

Zoran

Citat: bajki  u Rujan 23, 2021, 07:00:24
Motor izgleda odlično, samo bojim se da tih 100.000 nije realno. Po meni je realnije da će biti oko 130.000 kn.

U UK cijena je 11,600 Funti ili ti ga 101 milju kuna, kod nas dok se svi namire i Sinisa sebi nec zame bit ce oko 110 milja sto je opet prihvatljivo i po meni povoljno za tu klasu motora, da idem na sport touring motor bio bi mi u jako uskom izboru ako ne i faforit.
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!