Brzinomer

Autor Vujce, Rujan 29, 2021, 10:43:41

« natrag - naprijed »

Vujce

DL650 2007,ne rade skazaljke kilometraze.Na kontaktu odradi krug u voznji nista.Kad kocis proradi pomalo. :misli:

littlesaam1

Citat: Vujce  u Rujan 29, 2021, 10:43:41
DL650 2007,ne rade skazaljke kilometraze.Na kontaktu odradi krug u voznji nista.Kad kocis proradi pomalo. :misli:
Proveri zice,najverovatnije su se nakidale unutar buzira,zato kad kocis sabije se viljska i pomeri kabl od brzinometra i napravi spoj.

Послато са Mi A3 помоћу Тапатока


zorro

Zar 650 nema sajlu brzinomjera  :misli: ..znači mehanički se pokreće, a ne na elektroniku
Po ovom je sjeban puž brzinomjera na točku. Vjerojatno kad se sabiju vilice sajla se malo pritisne ka pužu pa on malu uhvati.
Također može biti i da je ispala sajla iz samog brzinomjera pa isto kad vilice propadaju sajla se malo nabije u ulaz km sata pa u tom trenutku malo uhvati
To su te dvije stvari i tu treba tražiti problem  :beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

littlesaam1

Vstrom ima senzor na tocku koji lici na mehanickog puza sa sajlom,ali nije.iz senzora izlazi kabl koji hoce da se pokida .

Послато са Mi A3 помоћу Тапатока


zorro

Citat: littlesaam1  u Rujan 29, 2021, 11:54:02
Vstrom ima senzor na tocku koji lici na mehanickog puza sa sajlom,ali nije.iz senzora izlazi kabl koji hoce da se pokida .

Послато са Mi A3 помоћу Тапатока
Nisam znao ..ak je tak onda ono moje gore napisano nije točno  :thumbup:  :beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

littlesaam1

Dijagnoza moze da bude tacna ali za neki drugi tip motora,imam vstroma pa zato znam.poz

Послато са Mi A3 помоћу Тапатока


Osy

Citat: littlesaam1  u Rujan 29, 2021, 12:31:13
Dijagnoza moze da bude tacna ali za neki drugi tip motora,imam vstroma pa zato znam.poz

Послато са Mi A3 помоћу Тапатока
Sorry, ali nisi se predstavio i pozdravio nas pa mi ne znamo...
Mislim da bi bilo u redu otići u predstavljanje novih članova  pa napisati par riječi :thumbup:

littlesaam1

Ja se izvinjavam,ispravicemo.

Послато са Mi A3 помоћу Тапатока


agolac

Da, ako se vrte na početku onda je vjerovatno problem s žicama/senzorom...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain