Honda NC 700 X DTC

Autor Lavandić, Kolovoz 24, 2017, 19:57:20

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Lavandić  u Kolovoz 25, 2017, 08:48:21
Ne, to ne radim. Ima oglas na Njuškalo pa kad vidi zvati će.

Nije trgovina drljanje po šumi sa Pegasom

..a počeli smo se i vrijeđat ha  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Lavandić

Citat: zorro  u Kolovoz 25, 2017, 08:56:55
..a počeli smo se i vrijeđat ha  :huh:
Moram te malo!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


agolac

Citat: Lavandić  u Kolovoz 25, 2017, 08:48:21
Ne, to ne radim. Ima oglas na Njuškalo pa kad vidi zvati će.

Nije trgovina drljanje po šumi sa Pegasom

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: Lavandić  u Kolovoz 25, 2017, 08:48:21
Ne, to ne radim. Ima oglas na Njuškalo pa kad vidi zvati će.

Nije trgovina drljanje po šumi sa Pegasom

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Opa, vidi ti princeze  :smijeh:

.... da radiš za mene samo zbog ovog bi dobio otkaz :buahaha:

zorro

Citat: gianni  u Kolovoz 25, 2017, 10:03:38
Bravo Ante, treba biti gospodin :thumbup:
..je..a drugi nek rješavaju "prljave" poslove  :smijeh:  :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: gianni  u Kolovoz 25, 2017, 10:03:38
Bravo Ante, treba biti gospodin :thumbup:

Gospodin se rađa, to ne možeš postati   :buahaha: :buahaha:

Lavandić

Citat: Ponti  u Kolovoz 25, 2017, 09:59:28
Opa, vidi ti princeze  :smijeh:

.... da radiš za mene samo zbog ovog bi dobio otkaz :buahaha:
Kad ja iz pozicije prodavača vučem nekog za rukav automatski si u lošijoj poziciji.
Ja neću zvati nikoga i točka.

Niti ću ikome dovesti motor da ga gleda ispred svoje kuće.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


zorro

Citat: Lavandić  u Kolovoz 25, 2017, 10:35:43
Kad ja iz pozicije prodavača vučem nekog za rukav automatski si u lošijoj poziciji.
Ja neću zvati nikoga i točka.

Niti ću ikome dovesti motor da ga gleda ispred svoje kuće.

..haj kad je tak ..onda ok  ;)


(Nema naslova)
« Primatelj: kawasaki636 : Danas u 10:45:10 »

    OdgovorOdgovor
    Citirati ovo u OdgovoruCitat:
    Brisanje porukeIzbriši

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=354954031593460&id=235176860237845

http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/honda-nc-700-x-dtc-automatski-mjenjac-a2-kategorija-oglas-23281324

Preporuka 100% ..ako trebaš broj tel. javi pa ti dam :palacgore:

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: Lavandić  u Kolovoz 25, 2017, 10:35:43
Kad ja iz pozicije prodavača vučem nekog za rukav automatski si u lošijoj poziciji.
Ja neću zvati nikoga i točka.

Niti ću ikome dovesti motor da ga gleda ispred svoje kuće.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk
...balkanac :tongue:...
U zapadnoj Europi kurirska služba dostavi motor potencijalnom kupcu na probu gdje on ima 3 dana vremena razmislit hoće li kupiti ili ne :ooda: :)

:buahaha: :buahaha:
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Kolovoz 25, 2017, 10:48:01
...balkanac :tongue:...
U zapadnoj Europi kurirska služba dostavi motor potencijalnom kupcu na probu gdje on ima 3 dana vremena razmislit hoće li kupiti ili ne :ooda: :)

:buahaha: :buahaha:

Šta si se stiso, reci kako spada..... kakav balkanac, to se kaže seljačina  :buahaha: :buahaha:

Ponti

Citat: Lavandić  u Kolovoz 25, 2017, 10:35:43
Kad ja iz pozicije prodavača vučem nekog za rukav automatski si u lošijoj poziciji.
Ja neću zvati nikoga i točka.

Niti ću ikome dovesti motor da ga gleda ispred svoje kuće.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Kakva lošija pozicija .... prodavač je uvijek u lošijoj poziciji nudio svoju robu ili ne. U kakvoj si ti to boljoj poziciji da čovjeku ne ponudiš ono što traži. Pa ne radi se o tome da parkiraš kod pazara s tablom 1x1 m2 "prodaje se". :smijeh:
Javiti se onom tipu nije vući za rukav, to ne znači skidati cijenu ili što ja znam što ti sve misliš kada nudiš svoju robu.
Jbt. da netko napiše kupio bih hondu, odmah bi mu se javio, a ne da traži baš taj model.
I tko govori o tome da ćeš dovesti motor ispred njegove kuće... mislim ono....

A u restoran možeš vući za rukav s onim animatoricama .... to mi je sto puta gore od nazvati čovjeka za motor :tongue:

agolac

Citat: Ponti  u Kolovoz 25, 2017, 11:12:29
Kakva lošija pozicija .... prodavač je uvijek u lošijoj poziciji nudio svoju robu ili ne. U kakvoj si ti to boljoj poziciji da čovjeku ne ponudiš ono što traži. Pa ne radi se o tome da parkiraš kod pazara s tablom 1x1 m2 "prodaje se". :smijeh:
Javiti se onom tipu nije vući za rukav, to ne znači skidati cijenu ili što ja znam što ti sve misliš kada nudiš svoju robu.
Jbt. da netko napiše kupio bih hondu, odmah bi mu se javio, a ne da traži baš taj model.
I tko govori o tome da ćeš dovesti motor ispred njegove kuće... mislim ono....

A u restoran možeš vući za rukav s onim animatoricama .... to mi je sto puta gore od nazvati čovjeka za motor :tongue:

Joj ti žiceri za restoran su mi najgori. Kod takvih za inat ne ulazim
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Lavandić

Citat: Ponti  u Kolovoz 25, 2017, 11:12:29
Kakva lošija pozicija .... prodavač je uvijek u lošijoj poziciji nudio svoju robu ili ne. U kakvoj si ti to boljoj poziciji da čovjeku ne ponudiš ono što traži. Pa ne radi se o tome da parkiraš kod pazara s tablom 1x1 m2 "prodaje se". :smijeh:
Javiti se onom tipu nije vući za rukav, to ne znači skidati cijenu ili što ja znam što ti sve misliš kada nudiš svoju robu.
Jbt. da netko napiše kupio bih hondu, odmah bi mu se javio, a ne da traži baš taj model.
I tko govori o tome da ćeš dovesti motor ispred njegove kuće... mislim ono....

A u restoran možeš vući za rukav s onim animatoricama .... to mi je sto puta gore od nazvati čovjeka za motor :tongue:
Ti prodaji zlato, mani se mene.

Znaš koliko ljudi kao traži motor, na sva zvona razglasio, izjebe me sa stodvadeset poziva i 477 poruka, nađi mi molim te motor.

I na kraju ja mu najdem, čak i s manje km i novije godište nego što je htio a onda slijedi priča, vidjeti ću sa ženom, javim se poslije, moram prodati goblen bidermajer iz 1877 , moram u staraca užicati 99,9% love za motor, onda slušam njihove kombinacije u kojima će prodati mačku i susjedovog psa te će ukrasti kravu u susjednom selu te će onda skupiti novce za motor i takve slične priče.

Umaraju brate za popizdit, nemam ja vremena na pretek.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Ponti

Citat: agolac  u Kolovoz 25, 2017, 11:23:11
Joj ti žiceri za restoran su mi najgori. Kod takvih za inat ne ulazim

A ne, ovo je next level od onih žicara vulgaris .... sve fino i kulturno, pazi se na svaku sitnicu, od odjeće do smješka, psihologija je to
;)

A o korumpiranim turističkim vodičima nećemo ovaj puta  :shhh: :buahaha: :buahaha:

Ponti

Citat: Lavandić  u Kolovoz 25, 2017, 11:26:51
Ti prodaji zlato, mani se mene.

Znaš koliko ljudi kao traži motor, na sva zvona razglasio, izjebe me sa stodvadeset poziva i 477 poruka, nađi mi molim te motor.

I na kraju ja mu najdem, čak i s manje km i novije godište nego što je htio a onda slijedi priča, vidjeti ću sa ženom, javim se poslije, moram prodati goblen bidermajer iz 1877 , moram u staraca užicati 99,9% love za motor, onda slušam njihove kombinacije u kojima će prodati mačku i susjedovog psa te će ukrasti kravu u susjednom selu te će onda skupiti novce za motor i takve slične priče.

Umaraju brate za popizdit, nemam ja vremena na pretek.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Nema problema, samo ti radi kako misliš da je najpametnije, ovo moje su bzvz komentari iz mojeg kuta viđenja.  :thumbup: