totalni obračun

Autor željko, Kolovoz 31, 2017, 14:16:17

« natrag - naprijed »

željko

MUP je, naime, potvrdio da kreće u totalni obračun s prebrzima, za što će samo u 2017. uložiti 22,3 milijuna kuna. Od tog iznosa polovica novca rezervirana je za nabavku 26 novih presretača, čime će policija očigledno nastaviti dosadašnju praksu da prebrze vozače po autocestama hvata i zaustavlja automobilom. S druge strane, značajno će se povećati broj radara. I to svih vrsta. MUP za 1,6 milijuna kuna namjerava nabaviti 10 stacionarnih radarskih uređaja na tronošcu s mogućnošću videozapisa, što znači da će na natječaju sigurno konkurirati i mnogim vozačima omražena Multanova 6F. Osim toga, za isti iznos namjeravaju nabaviti i 40 novih ručnih radarskih uređaja za mjerenje brzine vozila. Najava nabave čak 21 novog fiksnog radara te 60 kućišta, koji će do kraja 2017. biti postavljeni uzduž Jadranske (D8) i Podravske magistrale (D2)

Ponti

Majku im .... dokle više  :grrr:


Alternativa postoji .... preselite se k meni, 150 km odličnih cesta i niti jednog radara.
Apartmani povoljno!
:)

fatboy

Bolje platit Pontiju nego njima... :smijeh:

zare

Citat: Ponti  u Kolovoz 31, 2017, 14:40:32
Majku im .... dokle više  :grrr:


Alternativa postoji .... preselite se k meni, 150 km odličnih cesta i niti jednog radara.
Apartmani povoljno!
:)
Zajebat ce oni i tebe, niš se ti ne boj :)

agolac

Ma samo nek ih naslažu. Bitno da zam gdje su i sve 5  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

gianni

 Ocekivano od MUPa :tongue:
Ali mi se vozimo i dalje :thumbup:

tibertov

Ja sam za to da se pišu kazne...vise para u proracunu za nas uhljebe :smijeh:

JZ

Ja sam sad bio od Venecije do ravenne   ...kamere svakih do cca 10km. Znači pričam o magistralom putu uz obalu.
Na auto putu mjere prosjek brzine. Od točke do točke.
Kupujem polovnu kacigu

agolac

Citat: tibertov  u Kolovoz 31, 2017, 16:20:40
Ja sam za to da se pišu kazne...vise para u proracunu za nas uhljebe :smijeh:

Super, tebi onda nećemo reći gdje su niknule u Rijeci i okolici  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Meni to garmin govori [emoji16]

agolac

Citat: tibertov  u Kolovoz 31, 2017, 16:24:37
Meni to garmin govori [emoji16]

Ne apdejta Garmin toliko brzo koliko ih ovi mogu seliti  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Nece vrana vrani kopat oci :smijeh:

agolac

Citat: tibertov  u Kolovoz 31, 2017, 16:26:33
Nece vrana vrani kopat oci :smijeh:

Hoćeš reći da kad vidi tvoju registraciju, kamera se resetira  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Ne, nego kad dođe na sud ode u zastaru [emoji1]

Osy

Šta je sa onom kaznom kad si prošao na crveno, a radovi na cesti?