Ebemti svatovsku kolonu

Autor Osy, Rujan 01, 2017, 07:55:40

« natrag - naprijed »

tibertov

Jel to sud donio presudu ili su ti oni ponudili taj iznos u toku sudskog postupka?

Osy

Citat: tibertov  u Prosinac 31, 2017, 19:55:52
Jel to sud donio presudu dili su ti oni ponudili taj iznos u toku sudskog postupka?
Sud, zašto pitaš?

tibertov

Pa zato jer to nije kraj...njihova žalba i onda ce ti županijski sud nakon godinu dana tek donijet odluku.

agolac

Citat: tibertov  u Prosinac 31, 2017, 20:23:31
Pa zato jer to nije kraj...njihova žalba i onda ce ti županijski sud nakon godinu dana tek donijet odluku.

Osim ako se ne žale?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Moš mislit...uvijek se žale.

agolac

Dobro da vozač nije rekao da je imao sinkopu, najebo bi ti i još bi mu morao platiti  :-\
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Citat: agolac  u Prosinac 31, 2017, 20:31:18
Dobro da vozač nije rekao da je imao sinkopu, najebo bi ti i još bi mu morao platiti  :-\
Baš, mislim kod nas je sve moguće, računao sam na sve opcije...

Mrki

Citat: tibertov  u Prosinac 31, 2017, 20:23:31
Pa zato jer to nije kraj...njihova žalba i onda ce ti županijski sud nakon godinu dana tek donijet odluku.
Pa jel nije kraj ako je dobio novce? Šta će morati vraćati ako se nešto promijeni?

tibertov

Trebam vidit presudu i žalbu, ne mogu napamet pričat.

Žalbu su podnijeli, ali trebam vidit pod kojim točkama...možda su se žalili samo na trošak, a osyu su isplatili njegovo.

Pitanje je isto na koji iznos je odvjetnik od osya postavio tuzbeni zahtjev.

Renči

Svakakvih ima iskustva1
Meni su bili korektni što se tiće štete za motor, totalka proglašena, isplačeno 25k kn nakon prigovora, jedino su opremu procjenili na 2,5k kn.
Sad još ćekam odšetu za nematrijalnu štetu.
Onda ću znati kakvi su! ili kakav mi je odvjetnik1

agolac

Citat: Renči  u Prosinac 31, 2017, 23:37:09
Svakakvih ima iskustva1
Meni su bili korektni što se tiće štete za motor, totalka proglašena, isplačeno 25k kn nakon prigovora, jedino su opremu procjenili na 2,5k kn.
Sad još ćekam odšetu za nematrijalnu štetu.
Onda ću znati kakvi su! ili kakav mi je odvjetnik1

Što se tebi desilo? Promaklo mi  :-X
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Renči

treći mjesec, sraz za sa autom koji je izašao iz dvorišta.

agolac

Citat: Renči  u Siječanj 01, 2018, 00:19:33
treći mjesec, sraz za sa autom koji je izašao iz dvorišta.

Tvoja brzina? Nema ozlijeda?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Renči

c/p
Nisam već duže vrijeme ništa napisal, i najmanje sam mogel mislit, da će biti sljedeće u temi o padovima i pizdarijama.
Nažalost sezona mije počela loše.
Drugi dan kak sam krenul s motorom na posel,  imal sam po povratku s posla tvrdi susret sa bočnom strnom jedne Corse.
Gospođa su gledala prometni špigl, a ne lijevo i desno.
Rezime toga je da sam ja sav natučen i plav sa tri šava na lijevoj potkoljenici i da me boli sve osim kose, svi moguči ligamenti i tetive istegnuti, srećom bez prijeloma, motor bez pola prednjeg kraja , a ja još bez kompletnog odijela, koje je odradilo svoju zadaću, ali su ga cjelog srezali dok su mi namještali ovratnik i stavljali udlagu na lijevu nogu.
Kaciga je izgrebana i potrgani su  nosači vizira , ali je glava čitava.
To se desilo, neovisno što se nisam vozil brzo(40-50 km/h jer je inače na tom djelu nekoliko zavoja i cesta jako skliska) i što sam vidjel auto gdje stoji, i što sam imal sva svjetla upaljena( 6 prednjih) ali kad je krenula, nisam stigel ni kočnicu pipnut.
Tako da, drgi moji , čuvajte sa na cesti, koliko kod bili spremni na sve i svašta, uvijek ima onih, koji nisu na ništa spremni

Renči