Bumbar i pcela (HR-Slo-IT-AU)

Autor JZ, Rujan 02, 2017, 14:32:18

« natrag - naprijed »

JZ

Bilo nam u planu otici 5 dana u francuske alpe,ali zbog obveza nazalost plan je otpao.
Tako da smo klinca dali babi i pedala na motor . Pa di zavrsimo zavrsimo. Imamo tri dana.

Krenuli uz Ri pravac Slo. uz rijeku Soču-Vršič-Kranjska gora-Sella nevea (prekrasna cestica u IT)-Pontteba-Strada provincie 112 -Tolmezo-Plockenpass (IT-AU) -Nassfild pass (AU-IT)- Tarviso- Kranjska gora-Zgornje jezersko-Bad Vellach- Rute 69 (AU) Varazdin- RI.

Na putu prema Varazdinu kroz Slo sreli Jalnia koji nas otpeljao na fino motoristicko druzenje sa domacim pivom.  Nakon toga zavrsili u varazdinu na Spancirfesti . Sreli jos CHE-a, Kresu i malo si popili koju kako je to inace red. Uglavnom bilo je super. Slike od nas jajara kako se druzimo nemam. Jer su CHE i zena imali lude price sa njihovog putovanja koje mozete pratiti na fejsu pod imenom --  OPET NA PUTU--

Da jos napomenem da mi je dobrodoslica u Slo bila ta da me bumbar ugrizao za prsa. Uletio kroz malo otvoreni vizir u upao mi u jaknu. Kakva je to bol. Brrrr. Na svu srecu nemam alergijusku reakciju. Malo crvenila i to je to. Dok me na povratku doma u Gorskom kotaru za lice (opet kroz otvoreni vizir) ugrizla pcela. Sto je goli k.... nasprem bumbara. Nju sam samo otresao kao komarca. 

Kupujem polovnu kacigu

Suki

Odlično :ooda: :bravo:

...da mi je vidit te zube bumbara i pčele :smijeh:...grizu ko pitbul :buahaha:...
:moto2:

098 9232180

Ponti


JZ

Citat: Suki  u Rujan 02, 2017, 14:43:45
Odlično :ooda: :bravo:

...da mi je vidit te zube bumbara i pčele :smijeh:...grizu ko pitbul :buahaha:...

Ma koji pitbull...pitbul je goli k...

(OK...Ubola...opjosti   :)   )
Kupujem polovnu kacigu

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

beli

.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Martin

**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Zoran

Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

SirOliver

" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

zare

Super ste   :thumbup:
Lijepa voznjica  :bravo:

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

SirOliver

" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Vujce