nolan, x-lite ili shoei

Autor miha, Listopad 17, 2017, 10:40:19

« natrag - naprijed »

Danijel 23


zorro

Citat: zander  u Studeni 04, 2017, 18:17:11
Obrati paznju na kacket nastavak....oce ponekad da uhvati vetar i da zabaci glavu unazad pa zato savetujem stelovanje vetrobrana ako je moguce....nije moje iskustvo ali jeste od drugara ...kaze podigao glavu da osmotri nesto na 120kmh i odlete glava unazad :smijeh: :smijeh:
Šilt nije u potpunosti priljubljen uz kacigu..ima mjesta za protok zraka između..a ima i još neke rupe..tak da..vjeruj mi nema problema..danas u povratku kući na 130 kmh. sam staja na motoru i nikakvog opterećenja i li nešto slično na glavu/kacigu nisam osjetio
Inače..pogodio sam veličinu kacige kao u "Marinu" :) ..stvarno je kaciga odlična  :klanjase:..napisao sam i u temi Slavonijo lijepa li si  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zander

Citat: zorro  u Studeni 04, 2017, 22:01:52
Šilt nije u potpunosti priljubljen uz kacigu..ima mjesta za protok zraka između..a ima i još neke rupe..tak da..vjeruj mi nema problema..danas u povratku kući na 130 kmh. sam staja na motoru i nikakvog opterećenja i li nešto slično na glavu/kacigu nisam osjetio
Inače..pogodio sam veličinu kacige kao u "Marinu" :) ..stvarno je kaciga odlična  :klanjase:..napisao sam i u temi Slavonijo lijepa li si  :thumbup:

Onda si kupio best buy kacigu i blago tebi imas sigurnu zastitu za tu tvoju...lu..   glavu :) :) :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Danijel 23

 :zbunj: Sineku se raspao mehanizam za podizanje sunčanog vizira na Nexx kacigi. Garancija je 2 godine i kupljena u Louisu. Najbliži zastupnik je KMC d.o.o., Dolenjska Cesta 242c, 1000 Ljubljana. Imali tamo neko poznanika...kontakt osobu sa dobrim namjerama?  :)