nolan, x-lite ili shoei

Autor miha, Listopad 17, 2017, 10:40:19

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Danijel 23  u Studeni 03, 2017, 21:24:26
:misli: i jel došla....moja se je već vratila natrag u Hamburg!  :smijeh:
je..kamionom od 25 T  :) ..taman danas podigao..raspakirao i na pol minute nabio na glavu  :huh: ..sutra idem na đir pa ću vidjet  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

..dobro zgleda, aj još da ti bude ok u vožnji i sve 5  :thumbup:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

tibertov


fatboy

Nemoj skidat naljepnicu sa vizira....da se ne osteti ako ju budes vracao... :smijeh:

tibertov


Suki

Kaciga je vrhunska :bravo: :thumbup:, nadam se da će veličina i kalup odgovarati :).

A i da negdje nešto ne štima, žlica i skalpel čuda rade sa stiroporom  po unutrašnjosti :gimme5: :ooda:.
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Citat: Suki  u Studeni 04, 2017, 08:07:59
Kaciga je vrhunska :bravo: :thumbup:, nadam se da će veličina i kalup odgovarati :).

A i da negdje nešto ne štima, žlica i skalpel čuda rade sa stiroporom  po unutrašnjosti :gimme5: :ooda:.
8-ica...biljarska kugla, ali samo 8-icom!

Suki

Citat: Danijel 23  u Studeni 04, 2017, 08:53:31
8-ica...biljarska kugla, ali samo 8-icom!
Na te iste kacige Touratech lijepi svoj logo i prodaje pod nazivom Aventuro. Naravno, po njihovim cijenama :) i uvijek se nađe hrpa jelena koji ju takvu kupe :ooda:.
:smijeh:
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Citat: Suki  u Studeni 04, 2017, 12:28:51
Na te iste kacige Touratech lijepi svoj logo i prodaje pod nazivom Aventuro. Naravno, po njihovim cijenama :) i uvijek se nađe hrpa jelena koji ju takvu kupe :ooda:.
:smijeh:
Ima još nekih điđa miđa....nisu samo naljepnice.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


zander

Obrati paznju na kacket nastavak....oce ponekad da uhvati vetar i da zabaci glavu unazad pa zato savetujem stelovanje vetrobrana ako je moguce....nije moje iskustvo ali jeste od drugara ...kaze podigao glavu da osmotri nesto na 120kmh i odlete glava unazad :smijeh: :smijeh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

tibertov

Pa ne ide strada toliko :-)

Danijel 23

Citat: zander  u Studeni 04, 2017, 18:17:11
Obrati paznju na kacket nastavak....oce ponekad da uhvati vetar i da zabaci glavu unazad pa zato savetujem stelovanje vetrobrana ako je moguce....nije moje iskustvo ali jeste od drugara ...kaze podigao glavu da osmotri nesto na 120kmh i odlete glava unazad :smijeh: :smijeh:
Naravno...ali ako paziš ja se uredno vozim i preko 160 sa Xliteom 551.

zander

Tako je ...oprezno i glava malo na dole...ili vetroban na gore :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Danijel 23

Citat: zander  u Studeni 04, 2017, 19:03:35
Tako je ...oprezno i glava malo na dole...ili vetroban na gore :ooda:
:thumbup: i samo GaSssssss  :smijeh:

Ćoso