Yamaha Ténéré 700

Autor Danijel 23, Studeni 07, 2017, 18:41:27

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: Špoki  u Ožujak 07, 2018, 07:13:12
Ma dajte molim vas,ništa od ovoga :bzvz:.  Na kraju balade njih hrane motori kao što je MT serija ili Tracer a ne ovaj kozorog :smijeh:
Špoki, napiši slobodno da je ružan ko porez, nema Yamaha u grupi, neće ti niko ništa  :smijeh:

Špoki

Oprezan sam, neprijatelj spava :shhh: al imaš pravo, da je lijep nije :smijeh: Mrki mi je tu najsumnjiviji, ako ne ubode veliku Tenerku onda će ovu kozu :buahaha:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Mrki

Citat: Špoki  u Ožujak 07, 2018, 07:20:10
Oprezan sam, neprijatelj spava :shhh: al imaš pravo, da je lijep nije :smijeh: Mrki mi je tu najsumnjiviji, ako ne ubode veliku Tenerku onda će ovu kozu :buahaha:
Neće.. iako mi je i mala Tenerka lijepa.. ali ja kupujem motor za dvoje.. tako da ili Tenerka, veliki Strom ili ako dobijem na lotu veliki Tiger.. :)

Suki

Stara mala mi se sviđala, ova mi se još više sviđa :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

Bagy



Priznaj da bi si KLV-a ostavio, da slučajno ipak dobiješ...?
mob: 095/573-6874

Mrki


Naravno.. KLV bi dobio onda sve što se mota po glavi ali fali novaca a i ne kemija mi se po jedinom motoru koji imam :)

Špoki

Pa ti si bar hrpu dodataka na svoj motor stavio, što bi još stavljao :-\, gdje je tu kraj  :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

agolac

Citat: Špoki  u Ožujak 08, 2018, 07:02:48
Pa ti si bar hrpu dodataka na svoj motor stavio, što bi još stavljao :-\, gdje je tu kraj  :smijeh:

Nema kraja. Kočnice, ispuh, sudpenzija itd. Zabave kolilo hoćeš za one kojima to gušt :kava:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Špoki

Ma sve je to meni jasno, ali treba imati i  :novac: za to, gušt i košta :ooda: tko zna za par godina, možda ovo sad što kažem mi se baš obije o glavu :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

agolac

Citat: Špoki  u Ožujak 08, 2018, 07:31:44
Ma sve je to meni jasno, ali treba imati i  :novac: za to, gušt i košta :ooda: tko zna za par godina, možda ovo sad što kažem mi se baš obije o glavu :smijeh:

Ha košta i novi GS. Dok tu količinu love spržiš na modifikacije, možeš se zabavljati godinama. :ooda:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Špoki

Ne spominji BMW uzalud, ne još i ovdje u temi o Tenerki. Dosta o BMW :-X
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Mrki

Citat: Špoki  u Ožujak 08, 2018, 07:02:48
Pa ti si bar hrpu dodataka na svoj motor stavio, što bi još stavljao :-\, gdje je tu kraj  :smijeh:
Recimo titanske Akrapoviće da ga malo olakšam, pa možda onda kao kolega forumaš upside down vilicu, pa žbicane felge sigurno, leće u farove, brembo kočnice.. samo da je [emoji383] i drugi motor da se vozi dok se ovaj radi.. :)

Ćoso

Ljudi, nema kraja...Vjerujte mi [emoji23]

Mrki


Špoki

Jučer pogledao video osvrt, bome ga nahvalio kejđer :ooda: Ima sad več poprilično tema o Tenere 700 i svi prepuni hvale. Nisam offer, ali ovo je stroj :bravo: S gumam off/on 30/70 možeš sve, malo je teži još uvijek, ali sviđa mi se više nego recimo Ktm 790 adventure. Zato Tenere 700 :-*
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!