DL650 K7 ABS 53000 km vraćanje u život

Autor agolac, Siječanj 20, 2018, 22:29:28

« natrag - naprijed »

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Osy


Martin

Citat: munja  u Siječanj 27, 2021, 08:38:00
On s mikrometrom može jedino svog pišu mjerit.ha ha

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk
zanimljivo kako ti to sve znaš.... :misli: to oko njegovog piše

:P
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

zorro

Samo vi pišite..ima nas koji želim saznati i naučiti štošta ..ne znamo mi sve ko Munja   :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: zorro  u Siječanj 27, 2021, 12:52:47
Samo vi pišite..ima nas koji želim saznati i naučiti štošta ..ne znamo mi sve ko Munja   :smijeh:
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji1303][emoji1303][emoji1303][emoji1303]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

munja

Citat: Paf  u Siječanj 27, 2021, 13:56:52
                Ja sam cuo da vidis njegovog Pisu,da bi ti pao u nesvijest ...  :kava:
Pa bi ,od truda da ga vidim.

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


Ćoso


Paf

Citat: zorro  u Siječanj 27, 2021, 12:52:47
Samo vi pišite..ima nas koji želim saznati i naučiti štošta ..ne znamo mi sve ko Munja   :smijeh:
ako nisi dosad i neces...  ;)

Osy


Osy

A evo i naopako slike, odmah sve uradio :) :smijeh:
Agy, rješavaj :-\

agolac

Danas izmjerio zazore prstenova i ova prva dva su 0.25 mm tako da one vrijednosti u manualu izgleda govore o maximalnom gapu.
Izgleda da je to to, mator ko nov...
Drugi vikend sklapanje agregata...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Fantom

Nedostajalo je ovakvih tema. Svaka cast mestre. Nadam se da nisi farbao crne plastike. Imas kupiti specijalne sprejeve za od sunca izblijedjele plastike auto branika i sl. Ja to koristim vec 10 godina i plastike su kao nove.
Samo naprijed  :thumbup:

vego

Prvo hopni, pa reci skoč...

agolac

Citat: Fantom  u Veljača 16, 2021, 01:46:51
Nedostajalo je ovakvih tema. Svaka cast mestre. Nadam se da nisi farbao crne plastike. Imas kupiti specijalne sprejeve za od sunca izblijedjele plastike auto branika i sl. Ja to koristim vec 10 godina i plastike su kao nove.
Samo naprijed  :thumbup:

Da, znam. Bumper spray. Ima i kod nas za kupiti, vidio u Pevexu. :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Fantom

Citat: vego  u Veljača 16, 2021, 11:59:38
Može link od tih sprejeva?
Hvala...

Mogu ti dati link od Danskih trgovina al neznam jel ti to sta moze pomoci. Koristim bardahl, optimise, a najbolje mi se pokazao ovaj sonax.
Vazno je samo da uzmes od neke renomirane firme i da bude za vinil izvana na autu.
(vinyl exterior car makeup)

https://autofix.nu/produkter/7571-autoshampoo-plastikpleje-amp-rens/3450-sonax---xtreme-kunststof-gel---udvendig-250-ml/?gclid=Cj0KCQiA4L2BBhCvARIsAO0SBdYf1VHWjHv3JovNuQDModsZtVahoEGDvlrtyACZkA3BBTCHndZFiMsaAiNJEALw_wcB