Izbegavajte VARTA akumulatore !!!

Autor Saxi, Siječanj 25, 2018, 11:49:18

« natrag - naprijed »

Bagy

Citat: Mrki  u Ožujak 28, 2018, 09:58:52
Kupiš ZVMX i nemaš problema sa trajanjem lanca :)

Ili, voziš kenju koja je tooliko slaba da nema šanse da razvuče lanac i potroši zupčanike!  :smijeh: A s tom istom kenjom isto tak nema šanse da dobiješ kaznu za brzu vožnju jer je spooraa. Pročit'o ja to na V Strom forumu!  :ooda:
mob: 095/573-6874

zorro

Citat: Bagy  u Ožujak 28, 2018, 12:48:08
Ili, voziš kenju koja je tooliko slaba da nema šanse da razvuče lanac i potroši zupčanike!  :smijeh: A s tom istom kenjom isto tak nema šanse da dobiješ kaznu za brzu vožnju jer je spooraa. Pročit'o ja to na V Strom forumu!  :ooda:
... 5-ica iz praćenja foruma   :gimme5:
:)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: Bagy  u Ožujak 28, 2018, 12:48:08
Ili, voziš kenju koja je tooliko slaba da nema šanse da razvuče lanac i potroši zupčanike!  :smijeh: A s tom istom kenjom isto tak nema šanse da dobiješ kaznu za brzu vožnju jer je spooraa. Pročit'o ja to na V Strom forumu!  :ooda:

Naplaćao sam se ja kazni s kenjom, a i lanac satro u nekih 25 tkm, onda sam stavio neki extra jaki i bilo je ok. A sa somarom samo sam jednu kaznu platio i to u CG :)

Bagy

Citat: Ponti  u Ožujak 28, 2018, 13:02:21
Naplaćao sam se ja kazni s kenjom, a i lanac satro u nekih 25 tkm, onda sam stavio neki extra jaki i bilo je ok. A sa somarom samo sam jednu kaznu platio i to u CG :)

A mogli bi otvoriti jednu posebnu temu da vidimo ko će se više naplaćati kazni ove godine - mi s kenjama ili oni drugi! Bacit koju okladu pa na kraju izist janje! I naravno  :beer:
mob: 095/573-6874

Mrki

Citat: Danijel 23  u Ožujak 28, 2018, 11:55:47
Kaj je to?
Znam da me vučeš za nos ali ajde..

DID imaš za stroma 525 VX i 525 ZVMX, ovaj drugi je za 1000+ kubika.. jači i deblji..

Danijel 23

Citat: Mrki  u Ožujak 28, 2018, 14:56:07
Znam da me vučeš za nos ali ajde..

DID imaš za stroma 525 VX i 525 ZVMX, ovaj drugi je za 1000+ kubika.. jači i deblji..
Ne vučem te za nos, fakat nisam znao o čem ti pričaš...ali taj ta somaru je i TEŽI!!!!! Kaj se mene tiče NE.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


Danijel 23

Btw, ja bi rađe, ajmo reč na Kralja stavio Kraljicu! Šta kažeš Mrki?

Mrki

Koliko može biti teži? Pola kile kilu.. pa ne nosim ga na rukama?

Kralja, kraljicu? Sada je ne kužim.. smo prešli na šah..

fatboy

Citat: Mrki  u Ožujak 28, 2018, 15:54:57
Koliko može biti teži? Pola kile kilu.. pa ne nosim ga na rukama?

Kralja, kraljicu? Sada je ne kužim.. smo prešli na šah..

Tu imaš veću štetu nego misliš. Ako sklop nije predviđen za takvu težinu lanca, onda se ta razlika u težini jako multiplicira vrtnjom i trzanjem u radu... :misli:

Mrki

Citat: fatboy  u Ožujak 28, 2018, 16:11:35
Tu imaš veću štetu nego misliš. Ako sklop nije predviđen za takvu težinu lanca, onda se ta razlika u težini jako multiplicira vrtnjom i trzanjem u radu... :misli:
To je moguće..
Ali na somaru po katalogu ide ZVMX..

fatboy

Pretpostavljam da je tu onda i predviđen...somara ipak ima znatno veći moment i snagu (tako kaže legenda... :smijeh: :smijeh:)

Danijel 23

Citat: Mrki  u Ožujak 28, 2018, 15:54:57
Koliko može biti teži? Pola kile kilu.. pa ne nosim ga na rukama?

Kralja, kraljicu? Sada je ne kužim.. smo prešli na šah..
regina(ital)=Kraljica(rvatski)  :)
https://www.reginachain.net/   :blato:


Danijel 23

Citat: fatboy  u Ožujak 28, 2018, 16:11:35
Tu imaš veću štetu nego misliš. Ako sklop nije predviđen za takvu težinu lanca, onda se ta razlika u težini jako multiplicira vrtnjom i trzanjem u radu... :misli:
:thumbup:

iviccaa

525VX:
100 rolica/članaka teži 1860g

525ZVXM:
100 rolica/članaka teži 2110g

Koliko ima kenja? 118?

fatboy

13ak posto teži? Da ga jebeš, mora radit veće opterećenje, a nekome bi se lako moglo učiniti i da lupka u laganoj vožnji... :misli: