Forumska 2018,Bugarska

Autor Vujce, Listopad 10, 2017, 21:27:14

« natrag - naprijed »

agolac

Baš me zanima gdje će biti njihov sljedeći susret...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Stjepko


keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

tibertov

Citat: Black Betty  u Svibanj 22, 2018, 09:57:53
Nezgodan i neugodan sam kad me neko ispizdi

Ma tko te ljuti miša mu njegovog, reci čiki tibiyu  :ebudale:

jures

Citat: Black Betty  u Svibanj 22, 2018, 09:57:53
Nezgodan i neugodan sam kad me neko ispizdi
Šta se tamo još uvijek briše i banira?
Ali ti moraš sada tamo, da najaviš sledeči susret. Jer ako se dobro sječam, več so u Boru nakon Bugara Makedonci najavili 'forumski' susret za 2019. Troduplo susreta a svaki za sebe  :thumbdown:
Bio lud, i prodao Stroma

Black Betty

Eto nek bude,gledat čemo da budu isti datumi susreta  ;),Pula i Makedonija
Prepostavka je majka zajeba

agolac

Citat: jures  u Svibanj 22, 2018, 20:36:45
Šta se tamo još uvijek briše i banira?
Ali ti moraš sada tamo, da najaviš sledeči susret. Jer ako se dobro sječam, več so u Boru nakon Bugara Makedonci najavili 'forumski' susret za 2019. Troduplo susreta a svaki za sebe  :thumbdown:

Pa super. Što više susreta to bolje. Svatko može birati omiljeniju destinaciju...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: jures  u Svibanj 22, 2018, 20:36:45
Šta se tamo još uvijek briše i banira?
Ali ti moraš sada tamo, da najaviš sledeči susret. Jer ako se dobro sječam, več so u Boru nakon Bugara Makedonci najavili 'forumski' susret za 2019. Troduplo susreta a svaki za sebe  :thumbdown:
Nije bilo ništa definirano..pričalo se kao što se i o Istri priča već dugo..tak da..Betica je službeno pred 50-ak ljudi najavio susret u Istri..a ko hoće "kruva prek pogače"..nek pravi i u tunguziji  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

jures

Citat: agolac  u Svibanj 22, 2018, 20:52:08
Pa super. Što više susreta to bolje. Svarko može birati omiljeniju destinaciju...
Al klapa raspada....
Bio lud, i prodao Stroma

Danijel 23

Sto više foruma, sto vise klubova/sektaša i što vise skupova, dolje jednoumlje!  :vino:

ivica medjugas

Mene ovo podsjeća na scenu mk/mc di je to vec na mnogo visim razinama al sad polako to štima,svak ide di ga volja i di mu je dobra ekipa ,niko ne zeli trosit vrime i pare na nesto sta ne zeli gledat.ja tako tamo a i ovde i dobro mi je :beer:
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

Osy

Citat: ivica medjugas  u Svibanj 22, 2018, 22:12:53
Mene ovo podsjeća na scenu mk/mc di je to vec na mnogo visim razinama al sad polako to štima,svak ide di ga volja i di mu je dobra ekipa ,niko ne zeli trosit vrime i pare na nesto sta ne zeli gledat.ja tako tamo a i ovde i dobro mi je :beer:
Apsolutno...ono je prošla svršena stvar, bar za mene :thumbup:

Ponti

Citat: Osy  u Svibanj 22, 2018, 22:17:19
Apsolutno...ono je prošla svršena stvar, bar za mene :thumbup:

Naravno da je prošla svršena stvar .... kada smo šutnuti kao psi  :buahaha:

Osy

Citat: Ponti  u Svibanj 22, 2018, 22:21:36
Naravno da je prošla svršena stvar .... kada smo šutnuti kao psi  :buahaha:
Da...ja kao nagovarao članove na prebjeg...de dobro je... ;) :huh:

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain